Soudný den

Soudný den se blíží v tónech neodvratitelného zlomeného hallelujah. Čas, který Elaine má, je jen vypůjčený. Musí ho vrátit a mnoho jí ho nezbývá. Zvládne dokončit své poslání? Má Zatracený naději na záchranu, nebo ho jeho tragický úděl teprve čeká? Padne více obětí ve jménu spásy světů? Co hrozí Elaine, pokud se její osobnost nepropojí s duší? Bude jedna souzena v nebi a druhá v pekle? Jaký byl skutečný Ellienin záměr? Ztratí Kassiel vše, pro co devatenáct let bojoval a v co pevně doufal a věřil? Odejdou legendy i se svými hrdiny? Finální díl Soudný den je velkolepým završením ságy Sedmé nebe. Uvrhne vás do melancholické krajiny padlých duší, které se připravují na konečné zúčtování, při němž se mohou všichni navěky rozloučit. Tento boj bude do posledního dechu a vy budete dýchat za ně. Pofoukejte si recyklované srdce a najděte v sobě odvahu pohřbít si duši....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424576/soudny-denSByxbi-ZDw-.jpg 4.882

Kniha Soudný den

Dagmar108

Krásná kniha

cukrovka

Skvělé zakončení série. Celá série je plná emocí a vše do sebe postupně zapadá. Krásné čtení.

Mady584

Nemám slov!!! Všechny díly pro mě byly skvělé, ale tento je fakt bomba, skoda ze tyto knihy nejsou více proslaveny.

DreamerX9
12.09.2020

Finální díl série se opravdu povedl. Bavil mě asi nejvíce. Krásný závěr a celkově milé počtení.

Soňa887
29.07.2020

Úžasná série.moc mě mrzí,ze není celosvětově známá.Milovnice fantasy , které toto necetly přichází o hodně.Kdyby to někdo pěkně zfilmoval, určitě by to mohl být další fenomen např vedle Velká gratulace a poděkování autorce za toto dílo.

Gabi212
24.07.2020

Žasnu nad tím, jak celá sága byla od první do poslední strany detailně propracovaná. Byl to překrásný emotivní hluboký příběh, který mi několikrát vyrval srdce z hrudi. Ten konec byl naprosto dechberoucí. Pořád ty dojmy z četby ještě vstřebávám a děkuji Kassielovi, Adamovi a Ellie, že jsou součástí mého světa. Zamilovala jsem si je, jejich příběh nic nepřekoná. To, čím vším si prošli, kolik bolesti si zakusili, kolik nám předali vnitřní síly a odvahy se nevzdávat. Bytost s city tohle nemůže nepohltit. To čtení je na to až moc intenzivní. A tak je to správně. Přesně tohle od knih očekávám - že se stanou součástí mého světa a nikdy z něj neodejdou.
Jak už tu bylo psáno přede mnou, kam se hrabou zahraniční díla? Tuhle ságu, kdyby si vzalo do parády nějaký nakladatelství, tak by byla brzy zfilmovaná.

zinon
19.07.2020

(+ SPOILER) Kniha se četla dobře, ale od druhého dílu mám prostě pocit, že chování hrdinů není zrovna logické. Hlavně naznačený vztah Elaine a Adama. Jak byl nakonec vztah těchto dvou vylíčen v posledním díle a jejich minulost...vůbec nechápu, proč by chtěl Adam Elaine v druhém díle líbat a proč by na něj měl Kassiel žárlit. Toto si prostě odporuje a nedává to žádný smysl. Jinak konec se mi líbil, ale žádné velké zvraty a překvapení se nekonalo. Nejvíc se mi asi líbilo odhalení ohledně zrození Ellie a Adama. Pokud mám hodnotit celou sérii, tak první a druhý díl se mi líbil hodně, poslední dva už méně.

Evik2812
28.06.2020

Naprosto fascinující, napínavý od začátku do konce. Kniha mě pohltila.
Úžasný příběh, který mě absolutně dostal.Děkuji moc autorce.