Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Naprostá bomba,ale když už vím,jak příběh dál pokračuje,má pro mě tento první díl trochu hořkou pachuť kvůli kapitánovi.Musím přiznat autorce,že prostě umí,každá kniha je fantastická ♥

08.11.2020 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

07.11.2020 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Miluji,miluji,největší problém u mě je,že se ke mně dostane úplnou náhodou nějaká kniha,čtu,čtu,čtu a pár věcí si nedokážu pospojovat,tak si řeknu,Verčo,ty sis zase neověřila,že máš v ruce pátý díl ze série.Nafackuji si a objednám chybějící tituly.Nelituji ani jedné knihy,každá má něco do sebe.Stryder je prostě miláček :) ❤ ❤ ❤

07.11.2020 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Zakončení série se povedlo,ale pořád budu mít nejraději Sina,Strydera a Ewana.Ráda si samozřejmě přečtu všechny díly,které budou v mé knihovně kralovat dlouhá,předlouhá léta :)

Dědic hraběte z Grevillu Dědic hraběte z Grevillu Kat Martin

Smutné a krásné zároveň,na styl paní Martinové jsem si musela zvyknout,ale má krásné knihy a tato patří mezi ty nejlepší :)

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Ze všech třech dílů se mi tento líbil nejvíc.To,když Jackovi dojde,že má u sebe mladou Frances a ne chlapce...to byla paráda.Krásný příběh :)

Sedmý smysl 1–9 (box) Sedmý smysl 1–9 (box) Ilka Pacovská

Mám všechny díly a jsem za to moc ráda,fantasy jak má být.Malinko si zvyknout na styl psaní a pak už si jen tu jízdu užívat :)

Království snů Království snů Judith McNaught

Tento poklad má v mé knihovně své čestné místo a ráda se k němu vracím znova a znova.Naprostá dokonalost...ta chemie mezi Jennifer a Roycem.Jakmile knihu dočtu a vezmu jí okamžitě od začátku,abych se ujistila,že mi nic neuteklo,tak vím,že se jí nevzdám....Království snů je toho jasným důkazem :) ❤ ❤ ❤

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Skvělý humor,skvělé postavy,skvělé knihy...všechny tři :) Fantasy jak má být.

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Jiné než Časodějové a zároveň něčím podobné.Velký palec nahoru,vůbec jsem netušila,že mě takovýto žánr bude bavit....super :)

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Autorku jsem vůbec neznala a jak je u mě zvykem,dostal se mi do rukou třetí díl,který nedával ani trochu smysl,ale pak jsem chybu napravila a celou sérii zhltala za víkend :)

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Celá série je dokonalá,samozřejmě tam hluchá místa najdete,ale jinak je to bez chybičky :)

06.11.2020 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Miluji Sylvestera Sebastiana Cynstera,Ďábla.Kniha mě vtáhla do děje už od prvních stránek a během večera jsem jí přečetla,pak pro jistotu ještě jednou(co kdyby mi něco uniklo?).Naprostá senzace :) Prostě se rozhodl a tak to bylo.Honorie byla pro Ďábla jako stvořená,dokonalá pohádka pro romantickou duši jako jsem já :)

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Pěkné čtení,ale knížku pošlu dál,poznám,že znovu už bych jí rozhodně nečetla.Něco mi tam chybělo a nevím co.Ross byl super,ten mě donutil celou knihu zdolat,ale to je asi všechno.

06.11.2020 3 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Breberky a sepisování smlouvy....to se mi líbilo,MOC :)
Myslela jsem si,že Winterborn byl můj TOP,ale jakmile jsem se začetla s Tomem Severinem,musela jsem změnit názor.Celá série je fantastická a ráda se k ní budu vracet,ale k Rhysovi a Tomovi asi nejvíce :) Prostě miluji :)

03.11.2020 5 z 5

Maskovaná kráska Maskovaná kráska Meagan McKinney

Nuda,nuda,nuda...občas mě dialog mezi hlavními hrdiny pobavil,ale to bylo asi tak všechno :(

25.10.2020 2 z 5

Ďábel z Vysočiny Ďábel z Vysočiny Hannah Howell

Já prostě miluji Sigimora,v každé knize,kde se objeví,mi zaplesá srdéčko radostí a tady měl dostatek prostoru,aby mě to donutilo znovu otevřít Dobyvatele z Vysočiny.Ale teď k hlavním hrdinům.Gybbon a Mora k sobě dokonale pasují a Hannah Howell předvedla,že příběhy z Vysočiny umí psát dokonale.Prostě úžasná pohádka :)

16.10.2020 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Miluji sérii Dvory,přesněji řečeno,druhý a třetí díl(malinko i první,protože už se tam objevil Rhys).Přiznám se bez mučení,že u Rodu Země a Krve mi trvalo 150 stran,než jsem se dokázala vtáhnout do děje,ale pak už to jelo jako po másle :) Odpoledne jsem uvařila hrnec guláše,aby mě rodina neotravovala a seděla,ležela i stála jsem s knihou dva dny v ruce.Maasová mě dokáže rozplakat,naštvat a hlavně překvapit.Naposledy jsem měla tyto pocity u Garwoodové a Howellové,ale to je jiný šálek,Sarah má prostě úžasný talent a její knihy naprosto zbožňuji :)

13.10.2020 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Prosím,prosím,řekněte mi někdo,že si budu moci poslední díl objednat už zítra nebo se zblázním.Dvory jsem přečetla za jeden víkend,se čtyřma hodinama spánku a teď toto?Skleněný trůn jsem dostala k narozeninám a dopředu vím,že to budou další večery beze spánku.Na jednu stranu jsem nešťastná,že to budu mít za sebou,ale jak se znám,pojedu tu sérii znovu a pomaleji.Na druhou stranu už chci ten zatracený poslední díl....kdy to bude???????

09.10.2020

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Krásné pokračování Medvěda a Slavíka,knihu jsem četla jedním dechem,dovolím si sama za sebe říct,že tentokrát se mi zdál druhý díl mnohem lepší než první,obvykle to tak nemívám,ale tady určitě ano.Nádherné scény s Mrazíkem mě totálně odrovnaly.Samozřejmě jsem čekala trochu jiný konec,s malinkatou naivitou jsem doufala v něco jiného,ale ani tak mě příběh Vasilisi nezklamal,spíše naopak.Okouzlující ruské legendy jsem až doposud nevyhledávala a to byla chyba :)
Tajemství,magie a prostě všechno v této knize mě připoutalo do křesla a nedovolilo mi odpočinout,dokud jsem se nedostala až na stranu 359.Ocitla jsem se v krásném světě a nerada ho opouštěla.

09.10.2020 5 z 5