Království snů

Román jedné z nejslavnějších spisovatelek romantické historické prózy se odehrává v 15. století. Vypráví příběh mladičké skotské šlechtičny Jennifer Marrickové, kterou unese z klášterní školy všemi obávaný válečník Royce Westmoreland, vévoda z Claymoru. Jennifer se mu sice pokouší vzdorovat, brání se však marně touze, kterou v ní Royce probudí. Zvítězí posléze láska nad pýchou i ohledy na rodinu, které Jennifer sužují? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/4672/kralovstvi-snu-4672.jpg 4.5135

Westmoreland 1.

Vydáno, Baronet

A Kingdom of Dreams, 1989

Kniha Království snů

MonaLisa42
01. prosince

Tuto knihu bych mohla číst stále znovu a znovu.
Moc se mi líbil příběh a povaha Jennifer - především její odvaha. Častokrát jsem se smála nad jejími psími kousky a občas jsem jí skutečně litovala. Jsem nadšená, jak autorka dokázala splnit Jennifer její největší přání... najít království snů. Dokonce jsem blíže poznala Royce a jeho družinu, což jsou skvělí a odvážní muži - líbilo se mi, že se děj odehrával v době skutečných rytířů.
Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější. Moc děkuji!!!

petraj30

Krásný středověký příběh, velmi jsem se nasmála, co všechno Jennifer Royceovi společně se sestrou prováděly. Opět velmi pěkný příběh

ketvin
14.03.2018

I když je mé oblíbené rovněž spíše 19. století, tak i tato kniha mě velice zaujala, autorka prostě umí psát. Hlavní hrdina byl skvělý, člověk si ho musel hned zamilovat. Nejvíce mi samozřejmě v paměti utkvěl turnaj, to bylo úžasně emotivní...

LilianaFalcon
03.10.2017

Mam radsi 19. stoleti, kde spolu vetsinou hlavni hrdinove jednaji s vetsim respektem, ale jak je vidno, tak i rytiri a damy umi byt rozumni :-) nebo aspon dobre umanuti a jejich chovani muze byt i pochopitelne :-)
Asi jedna z nejlepsich dobovych romanci, co se mi dostala do ruky :-)

kackajh
24.07.2017

100* by mi nestačilo. Nádherný příběh, krásná kniha, úžasný hrdina!!!!

sarka1893
01.02.2016

Pěkná, ale cosi mi tam scházelo...když to srovnám s jinými knihami od této autorky, nemohla jsem si hlavní hrdiny dlouho oblíbit, nevím, čím to je. Rozhodně ale stojí za přečtení.

havrmoni
13.03.2015

I po opakovaném čtení je pořád jednou z mých nejoblíbenějších knih.

VytíVlčice
06.03.2015

Tento historický román určitě stojí za to si přečíst. Nepopířám, že mám oblíbenější historické romány, ale děj s romantickou zápletkou není vůbec špatný.