Anděl z Vysočiny

Anděl z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9576/bmid_andel-z-vysociny-LYA-9576.jpg 4 132 18

Murray Family série

Sir Payton Murray se cestou ke své milence setká s neznámou mladou ženou, kterou se její manžel právě pokusil zabít. Jako pravý šlechtic se jí zastane a vyhoví její prosbě o pomoc. Tou ženou je Kirstie MacIyeová, která po dlouhou dobu odmítá přijmout byť jen stín podezření, že by svědomí jejího manžela bylo zatíženo něčím tak strašlivým, jako je zneužívání dětí. Když se však přesvědčí o tom, že se její muž právě tohoto zločinu dopouští, je rozhodnutá udělat vše, jen aby zabránila svému muži zneužívat další nevinné oběti. Z toho důvodu vyhledá vlivného sira Murraye a požádá ho o spolupráci. Oba mladí lidé se pustí do nelehkého boje s těžkým soupeřem, jenž je schopen všeho.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Highland Angel , 2003

Verunka4444
20.10.2021 5 z 5

Silný příběh,sice mi chyběla Vysočina,ale Murray family prostě nedokáže zklamat :)

jarkaska
08.02.2021 5 z 5

Další pěkná kniha ze série klanu Murrayů. Těším se na další příběh.

misatrix
03.05.2020 3 z 5

Kniha mi přišla zdlouhavejsi a zvracenejsi verzi Ochránce z Vysočiny (příběh rodičů Paytona Murraye).

havrmoni
11.04.2020 5 z 5

Po přečtení posledního dílu o Callumovi jsem se dala do čtení celé, konečně ucelené, série. A tady jsem si připomněla všechny ty děti. Četla jsem s vědomím toho, jak dobře si v životě vedly a jsem ráda, že se dočkal tento díl jakéhosi pokračování po letech. U tohoto příběhu
to mělo smysl.

DUNIKO
27.10.2019 5 z 5

Krásné čtení, musím ale říct že jsem se tuto knížku dlóóóuho odkládala, nesnáším když se ubližuje dětem nebo slabším.Myslím si také že tato knížka ukazuje dost pravdivý způsob života té doby.Chudí a slabí si za to můžou sami.Lhostejost bohatých a silných(lady Fraserová). Nakonec jsem velmi ráda že jsem si ji přečetla.Payton je skvělý,Kristie taky ušla a Callum a ostatní děti byli úžasní.Ten konec byl trochu zdlouhavý.Také ho nikdy neoslovila "anděl, anděli"podle názvů knihy spíš "ochránce"ale to je jiný Murray.

petraj30
09.09.2019 3 z 5

Další příjemná oddychovka (i přes to zneužívání ). Mám velmi ráda, když se v sérii objevují hrdinové z minulých dílů, a naopak nové postavy, které budou mí svůj vlastní příběh. Sice sérii nečtu postupně, ale pevně doufám, že budu mít možnost sehnat všechny ostatní knihy

Lachtan714028
17.05.2019 5 z 5

U knížek od Hannah Howell si vždycky příjemně odpočinu, po každé knize od autorky po které sáhnu vím dopředu, že nebudu zklamaná.

LilianaFalcon
08.05.2019 3 z 5

Nevím, co přesně knížce chybělo, ale opravdu byla slabší než jiné díly.

evik75
14.03.2019 3 z 5

Romantika a napětí v jednom. Tento příběh určitě stojí za přečtení.

Terisek99
27.01.2019 4 z 5

Úžasná kniha. Přečtená jedním dechem. Líbil se mi příběh, tak i hlavni i vedlejší postavy. Knihu si přečtu doufám i někdy jindy, protože to stojí za to.

ketvin
14.03.2018 5 z 5

Payton se mi hrozně líbil už z toho, co se o něm říká v předchozích knihách o rodině Murray a kniha věnovaná jen jemu mě vůbec nezklamala. Byla napínavá a postavy úžasné. I když téma takové "temné", tak autorka ho dokázala podat "čtivě", napínavě, spletitě.... Úžasné postavy, zvraty, osudy.

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Jedna z těch knih, která vás za srdce nevezme a po přečtení si po pár týdnech nepamatujete o čem vlastně byla.

ewisek22
16.02.2016

Nemohu hodnotit...nedočteno. Opravdu velice nezajímavá autorka historických románů. Jedna z nejhorších v tomto žánru:)

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Ano, ano, ano, opravdu tato knížka stojí za přečtení, nudit se rozhodně nebudete od začátku až do konce.

PomněnkaPrvní
12.11.2014

Jedná se o knížku, která mě z celé série zatím nejvíc bavila. Co se děje a hlavních hrdinů týče. Jinak styl paní Howell je tak jednoduchý, že to celé její dílo snižuje. Romantické scény byly hezké, místy byl i humor, takže se zasmějete. Erotické scény mi vzrušující nepřišly, jiné autorky to umí podat lépe. Ani chvilky napětí nemohu pochválit, nedá se říct, že bych je četla jedním dechem v obavách o hlavní hrdiny. Ale číst se to dalo.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

bylo to divné čtení ale myslím že je to první autorka, která v histickém období nakousla zneužívání dětí.

Terinka1982
02.05.2012 4 z 5

Neřekla bych, že je to historický román, je to spíše hodně erotický na historickém podkladu. Zabívá se i tíživým problémem "všechdob" a to je zneužívání dětí.....už jen proto to stojí za to přečíst až do konce:-)

aluskaS
14.05.2011

jedna z nejhure napsanych historickych zenskych romanu co jsem cetla.. tolik kravin jsem jeste nikde nevidela a radsi jsem ji ani nedocetla do konce, protoze to se ani cist nedalo.

Skotsko romance historické romance

Hannah Howell