Nevěsta z Vysočiny

od:

Nevěsta z Vysočiny

Gillyanne Murrayová sice ještě nemá nápadníka, ale přesto se rozhodne navštívit panství, které jí odkázali příbuzní z otcovy strany. Brzy po jejím příjezdu se objeví tři místní zemanové a požádají o její ruku. Gillyanne si uvědomuje, že ani jeden netouží po ní, nýbrž po jejím majetku, a je rozhodnuta všechny odmítnout. Na druhé straně však nechce vystavit místní obyvatele nebezpečí. Nakonec se tedy pro jednoho ženicha rozhodne. Sir Connor MacEnroy je hezký a odvážný rytíř, i když skoupý na slovo. Po svatbě Gillyannu překvapí jeho chladná odtažitost - a také vlastní touha poznat v manželově náruči spalující vášeň. Když se vypořádá se zrádci a tajnými nepřáteli země, pokusí se získat ještě jednu věc, která, jak se obává, jí může zůstat navždy odepřena: dobře hlídané srdce svého manžela....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9574/nevesta-z-vysociny-9574.jpg 4.644
Série:

Murray Family (6.)

Originální název:

Highland Bride (2002)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Oldag
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
ketvin
14. března

Tímto dílem jsem s Murrayovými začala a zjistila jsem, jak autorka píše skvěle a poutavě :) Toto ale rozhodně není nejlepší ze série..... :) Prostě skvělá autorka.

munka
17. února

Veľmi pekná kniha. Dej má spád. Gillyanne a Connora som si hneď obľúbila.

Maky1711
06. února

Moc krásna kniha :)

Ivusak7
12.12.2017

Krásný příběh, líbil se mi nápad jak 3 zemani usilují o jednu ženu a ta je stejně přechytračí a vyhraje 3 boje bez kapky krve. Connor a Gillyanne pár, který si rozuměl už od samého začátku jen Gillyanne musela Connorovi otevřít oči, že láska není slabost. Skvěle napsané.

účetní
13.08.2017

Moc hezká kniha, Gillyanna se mi líbila už v minulém díle, byla skvělá - srdečná, otevřená, milující a plná života, naučila Connora a celý jeho klan radovat se ze života a nebát se projevit lásku, celá její rozvětvená rodina a jejich vzájemná blízkost je super. Stejně jako v minulém díle i zde se autorce hodně povedly i další postavy - Fiona, Diarmot, James i ostatní.

havrmoni
17.05.2017

Tuhle mám ráda. Já teda,abych se přiznala miluju všechny. Hlavně takovéhle skotské příběhy.

DUNIKO
14.05.2017

Palce nahoru.

DUNIKO
14.05.2017

Nejhezčí díl série.