Krásná vězeňkyně

Krásná vězeňkyně

Při útěku z rodného hradu je divoká Ainslee zajata rytířem z nepřátelského rodu. Ten požaduje od jejího otce výkupné, ale hrdá Ainslee po návratu ke krutému otci netouží a plánuje útěk. Zprvu netuší, že její nezkrotná vzpurnost a umění ohánět se mečem okouzlují Ronalda víc než chladná krása žárlivé Margaret. Po rytířově vášnivém polibku také Ainslee propadne stejné spalující touze jako on. Jenže pouhé pomyšlení na lásku k nepříteli se rovná zradě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28232/krasna-vezenkyne-28232.jpg 4.186

My Valiant Knight (1996)

Vydáno:, Alpress

havrmoni
01.10.2017

Nádhera a to jí čtu už po třetí. Opakovala bych to co je už psáno. Nejvíce to za mě vystihla Edice,není co dodat.

EvikU.
06.04.2017

Hezká a vtipná romantická kniha. Nic náročného.

Danulka11
21.09.2016

Krásná kniha s napinavym a zajímavým dějem. Velice poutava, čte se jedním dechem. Spisovatelka opět nezklamala

Edice
12.07.2016

Kniha byla čtivá. Nalezla jsem zde napětí, dobrý příběh, skvělé charaktery postav, erotiku a vše co jsem očekávala od knihy této autorky ač to byla teprve druhá kniha, kterou jsem od ní četla. Libuji si ve stylu psaní této autorky a zatím mne nezklamala. Oblíbila jsem si tu nenucenost s jakou příběhy píše.

U této knihy jsem ocenila příběh, kdy se tu nejednalo o dívku, které je vnuceno manželství, ale o dívku týranou vlastním otcem, kterou unese rytíř (když to pojme ve zkratce). Opět jsem se dočkala dobrého provedení charakterů postav tzv. byli to sympaťáci. ;) A samotné téma mi přišlo neohrané, originální. Budu na knihu dlouho vzpomínat a snad se k ní po sléze i vrátím. :)

koala
21.05.2016

Také jsem četla dva velmi podobné příběhy: Vlk a holubice od Woodiwissové z roku 1974 a Lásku a čest od Garwoodové z roku 1987. Tak nejvíc zřejmě opisovala Howellová :-(

kuky921
01.05.2016

Pěkný příběh, ale velmi podobný příběh už jsem četla - jen nevím, kdo od koho opisoval :-(
Knížka je čtivá a je to prima odlehčení.

Luccy78
10.08.2015

Mě se příběh líbil, pěkná historická romance..

PomněnkaPrvní
24.05.2015

Toto je jedna z těch povedenějších od paní Howell. Ainslee je chytrá a vtipná, zápletka okolo tyranského otce neotřelá.

Sydney Rose
01.09.2013

Moc hezké :Dokonce jsem ji četla dvakrát a dala se.

Evaevelína
15.06.2013

anotace je popletená..kniha na mě dojem neudělala, dávám vinu překladu. H. Howell hodně čtu a její knihy jsou pěkné až na tuto.

Terinka1982
28.05.2012

Příjemné čtení, dobrá zápletka, erotika....doporučuji