Divoká hraběnka

Divoká hraběnka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41541/mid_divoka-hrabenka-gTF-41541.jpg 4 117 20

Když na panství Wolfshead přijedou poslové se smutnou zprávou, že mladý pán byl během rytířských turnajů zabit, jeho sestru Saxanu to nepřekvapí. Té noci se jí totiž o bratrově smrti zdál sen a v něm zcela zřetelně viděla vrahovu tvář. Nespoutanou dívku uchvátí divoká touha po pomstě, a kdyby se na poslední chvíli nedozvěděla, že její bratr je pouze zraněn, málem by zabila samotného hraběte z Regenfordu. Je tolik podobný tomu muži ze sna! Hrabě si právě hledá manželku, jeho rodu totiž hrozí zánik. Pokud mu osud rychle nepřihraje nějakou nevěstu, rozhodne o jeho sňatku král. Ale copak se dá myslet na lásku, když mu zrovna teď jde o život..... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Only for You , 1995

vladka16
23.07.2023 4 z 5

Chtěla jsem ukolébavku před spaním- povedlo se. Tyhle příběhy mám ráda, sice už předem tuším, ale když je příběh hezký ,proč ne.

Ivusak7
14.04.2023 5 z 5

Tak na tuhle knížku jsem se hrozně těšila. Příběh se mi celkově moc líbil, hlavně poznání obou hrdinů. Jen ten konce mi už přišel, takový natažený jinak se to četlo samo. Hezká historická romance

Verunka4444
20.04.2021 5 z 5

Krásný příběh,nějak moc rychle mi to uteklo,ale nevadí,schovám do knihovny a ještě jednou se k ní vrátím.Bavili mě Toddové,o nich bych si přečetla klidně samostatnou knihu,to by byla určitě jízda :)

katkaq
19.04.2021 2 z 5

Howellová to umí líp. Tohle rozhodně nepatří mezi její nejlepší knihy, ale i tak se to dalo přelouskat. Rozhodně měl příběh potenciál, ale tentokrát ho bohužel autorka nedovedla využít. Zaujal mě náznak začínajícího příběhu její sestry a myslím, že ten koncept byl lepší než tato kniha.

Artep071
22.01.2021 4 z 5

Moc fajn příběh, četlo se to samo. Hrdinka skvělá a nebojácná .. super :)

evik75
01.03.2020 3 z 5

Hezký romantický příběh se vším, co k tomu patří.

HPmagor
28.11.2019 4 z 5

V porovnání s ostatníma dilama od autorky... Slabé

petraj30
11.08.2019 5 z 5

Velmi zdařilý příběh, nemohla jsem se odtrhnout

sulinajindra
15.01.2019 3 z 5

Kniha mě opět velmi nadchla.

DUNIKO
03.04.2018 5 z 5

Moc se mi to líbilo.Dost povedené žádné zdlouhavé řeči,popisování.Já jsem spokojená.

Da7nd1
03.02.2017

Krásný příběh,doporučuji, je tam všechno, láska dobrodružství, boj o moc ap. Dávám 5 hvězdiček

havrmoni
08.01.2016 5 z 5

Moc pěkná a přiznávám,že mě rovněž zaujal skot Bretton. Líbil by se mi jeho příběh.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Krásná romance, napětí, láska a věrnost, není co více dodat, snad jen - doporučuji si ji přečíst.

Luccy78
24.07.2015 4 z 5

Pěkná historická romance, ve které nechybělo i trocha toho napětí. Mě se kniha líbila.

PomněnkaPrvní
18.04.2015

Knížku hodnotím jako slabší průměr, nic Vás tam nepřekvapí. Chytrost a ostrovtip žen z rodu Toddů mohl být využit mnohem lépe, dialogy mohly být vtipnější a inteligentnější. No, nestalo se. Saxana byla celkem sympatická, Botolf byl popsán nedostatečně. Víc mě zaujala postava Skota Brettona ;)

Nibiru
21.08.2014 3 z 5

Vzhledem k tomu, že toto je teprve druhá knížka od této autorky, kterou jsem přečetla, tak za sebe hodnotím kladně, možná i proto, že příběhy ze středověku mám raději jako z dob renesance a pozdější. Příběhy skotských klanů mě moc neberou, a ona jak vidět, píše hlavně na toto téma - viz. názvy jejích ostatních knížek - takže tuto romanci považuji celkem za zdařilou, i když už jsem četla i mnohem lepší.

Evaevelína
17.12.2013 1 z 5

síla...naprosto promarněný čas s knihou...Hvězdu dávám za obálku,to je jediné na knize pěkné.

Lenynek
21.09.2013 2 z 5

No teda tohle jsem nečekala. Děj plyne bez vytáček, nevěřím mu a nebaví mě. Knihu jsem jako správná literární sketa přelistovala, zastavila se na pár stránkách, abych omrkla, co je dál, přečetla poslední stránku a tím byla pro mě uzavřena. Nikdy více.

maryzka
04.05.2012 2 z 5

no opět šestý smysl a pan hrabě, který trpí odporem k ženám taky pěkná směs kombinace.

MrsFantasia
29.08.2011 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenjěších knih, četla jsem ji snad pětkrát a pořád se mi moc líbí. Doporučuji všem milovníkům historických romancí.