Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Hezké pokračování, opět se mi líbilo více než filmové zpracování. Tento druhý díl byl trošku horší než první ale celkově mám tuto sérii moc ráda takže u mě za 5* :)

29.05.2015 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Příběhy o upírech mám ráda, a tahle kniha se četla moc hezky, určitě se hned pouštím do pokračování :) Musím uznat že je spoustu lepších knih s touto tématikou ale jsem zvědavá jak to bude pokračovat a hlavně jsem si moc oblíbila Balthazara takže se nejvíce těším na 5. díl této série :)

21.04.2015 4 z 5

Crystal Crystal Katie Price

Hezká knihy, jako všechny od této autorky. Příběh je vždy od začátku jasný ale i tak to nevadí, je to příjemné oddychové čtení

02.01.2015 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Kniha nebyla špatná ... bylo zajímavé poznat chování takového člověka a jeho uvažování, jak vše vypadá z jeho pohledu

03.12.2014 3 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Námět nebyl špatný, kniha se mi líbila, dobře se četla. Druhý díl si určitě přečtu, abych věděla jak vše dopadne ale mezi mé nějvětší favority tato série patřit nebude.

24.11.2014 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Knížky této autorky jsou velmi čtivé a mám je ráda, ale zrovna tato mě úplně nenadchla

10.09.2014 2 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Tahle série se mi opravdu moc líbí a tento díl je zatím nejlepší :-)

22.08.2014 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Co na to říct? Další úžasný díl

21.08.2014 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Další super pokračování prvního dílu, tato autorka nikdy nezklame. Hned se vrhám na 3 díl ;-)

18.08.2014 5 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Další hezká knížka od této autorky ikdyž děj byl od začátku dost předvídatelný

14.08.2014 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Hezké pokračování .... nenáročná knížka na letní večery :-)

14.08.2014 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Po Vampýrech další povedená kniha ... snad bude taková celá série, hned jdu koupit další díl :-)

05.08.2014 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Kniha nebyla špatná, ikdyž příběh Grace a Johnatana se mi líbil víc, škoda že se v této knize neobjevili víc. Ale za mě dobré, těším se na pokračování :)

05.06.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Vtipná a pohodová kniha

02.06.2014 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Úžasná série ikdyž dvojka za jedničkou trošku pokulhává ale super

26.05.2014 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Celkem hezká knížka, dobře se četla a jsem zvědavá na druhý díl

Návrat Návrat Sophie Jordan

Série se mi celkem líbila ikdyž konec jsem si představovala trošku jinak. Také jsem více fandila Cassianovi, Will mi moc neseděl

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Druhý díl nezklamal, takový konec se dal předpokládat ... škoda že třetí díl již nenavazuje ale stejně si ho přečtu

26.05.2014 5 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Knížka se četle dobře ale čekala jsem od toho něco trochu jiného, takže mě mírně zklamala

26.05.2014 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Knižka mě opravdu mile překvapila ... pořádně jsem se u ní zasmála ... těším se na Hell Boys

26.05.2014 4 z 5