vera4669 vera4669 komentáře u knih

Konec světa Konec světa Peter Temple

Wau, zatím nejlepší díl, od začátku to byla čtecí jízda a 2 dny a je přečteno :-) Jack mě baví od začátku, líbí se mi styl psaní, orientace ve jménech mi problém nedělá i když zde jich je více, za mě pecka díl a těším se, až bude vydán další :-)

30.08.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Bohužel nejslabší kniha série... Příběh byl nijak a když k tomu přičteme otravné mletí o rouškách apod. tak to bylo spíše čtení za trest. U knihy se chci odreagovat, určitě to tam nemuselo být zmíněno x krát stále dokola..ani příběh to nevylepšil, konec bez napětí,.. Za sebe doufám, že další díl už bude zase top a bez těch blbin okolo.

28.08.2022 3 z 5

Balada o snech Balada o snech Markéta Prášková

Kniha se ke mě dostala na doporučení kamarádky a já rozhodně nelituji, od začátku se nejde odtrhnou, příběh nabírá na obrátkách, chvilkama je ze všeho člověku smutno,..popisy postav, dějové linky, vše krásně propracované, rozhodně knihu mile ráda doporučuji,..:)

19.08.2022 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Nová série na obzoru, musela jsem zkusit a kniha mě od začátku chytla, bavila a nepustila, i když mě úplně nenadchl konec, přesto to vypadá na hodně slibný start série a těším se na další díl :-)

16.08.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Taková příjemná slaďárna, je hodně znát věk hlavních postav :-D ale co, člověk se u knihy hezky odreaguje, nemyslí na blbosti a to je účel :-)
Pro mě příjemná oddech série :)

16.08.2022 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

První série autorky mě bavila tak jsem sáhla po další knize a vůbec nelituji, kniha je psaná tak, že se čte úplně sama, příběh mě bavil, i když byl celkem předvídatelný, a chyběl mi nějaký wau efekt, ale za přečtení určitě stojí, slušný psychothriller :)

10.08.2022 4 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Kniha se mi dostala do rukou na doporučení a určitě čtení nelituji...nicméně od začátku jsem věděla kdo i další věci, mám radši, když to tak jasné není a čeká mě nějaké to překvapení...zde se bohužel žádné nekonalo, přesto se kniha četla vcelku dobře, dle otevřeného konce soudím, že bude nějaké pokračování, určitě si ujít nenechám, i když to byl spíše průměr :-)

04.08.2022 4 z 5

Dcera popela Dcera popela Ilaria Tuti

Koukám, že toto je již čtvrtý díl a třetí nevyšel, vraždila bych .... :-/ Série je naprosto fantastická, tady se nejde nudit, jen číst a číst a nejlépe nic jiného nedělat :-D
Líbí se mi styl psaní, prolínání dějových linek,..určitě bych však četla popořadě :-) Pecka

03.08.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Taková jednohubka na jedno odpoledne.. Od těchto knih nelze mnoho čekat, ale mě dají přesně to, co chci - odreagovat nad něčím jednoduchým a obyčejným, což vždy u této autorky dostanu a místy se i zasměju :)

23.07.2022 3 z 5

Hlavní podezřelá Hlavní podezřelá Tess Gerritsen

Trošku slabší kniha autorky s prvky červené knihovny, ale co... Četlo se to skvěle, i když teda kdo to byl jsem tak nějak odhadla od začátku, tedy se žádná překvapení nekonala, přesto se ji kniha líbila, i když byla jiná, než jak jsme u Tess zvyklí :)

23.07.2022 4 z 5

Spinkej sladce Spinkej sladce Anders Roslund

Tohle byla pecka i kdyz téma těžké.. Do tohodle se nejde vžít, to nikdo zažít nechce, kniha je napsaná tak, že se nedá odložit, napětí stoupá, odhalení a zvratů přibývá, a konec mě opravdu překvapil.. Tohle je můj nový top autor, skvěle napsané

06.07.2022 5 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Pro mě to bylo první setkání s autorem a kniha mě bavila, i když mi přijde na hlavu, že se může obhajovat sám někdo, kdo je podezřelý ze série vražd a jedná se s ním v rukavičkách.. Nicméně kniha měla spád, právní prostředí mě bavilo, konec překvapil, takže spokojenost a určitě zkusím další kousky

30.06.2022 4 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Trosku slabší kniha autorky, která mě úplně nenadchla, vše se moc opakovalo, kdyby měla kniha o polovinu méně stran, tak to vyšlo na stejno..jinak je to teda taková pohádka, konec nenadchne ani neurazí, ale fakt se u tohodle snad nejde bát :D

22.06.2022 3 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Na knihu jsem byla hodně zvědavá, protože miluju sérii s Sharkem :) a kniha mě hodně překvapila, to bylo luxusní čtení od prvních stran, zvrácené, morbidní, od začátku do konce plné akce a napětí, já si knihu užila za jediný den, protože nešla odložit :)
Autor jen potvrzuje svoji vysokou úroveň a já budu nedočkavě vyhlížet další knihu

19.06.2022 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Tohle bylo krvavé, brutální a to mi nevadí. Nicméně chvilkama mě kniha až tak nebavila a něco mi tam pocitově chybělo, ale jinak se četla dobře a určitě si své fanoušky najde :)

18.06.2022 4 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak tohle byla super pecka...Sneijder a Veverka, to je dvojka panečku. Když jsem četla první díl série, říkala jsem si co je to proboha za vola? :-D Od druhého dílu jsem však této sérii propadla a tento díl mě nezklamal, od začátku napínavé, občas nechutné a brutální, a ten konec.. jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat :-)
Snad nebudeme na další díl čekat moc dlouho

08.06.2022 5 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Kniha mě hodně bavila, čtení šlo samo, taková akční krimi, co mi ovšem moc nesedlo byl konec, asi moc happy end pro mě,.. a zápletka zase tolik originální nebyla, asi jsem stále čekala na nějaký wau efekt, překvapení a ten se nedostavil, tak jedna hvězda dolů, ale určitě stojí za přečtení :)

02.06.2022 4 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Měla jsem nějakou představu, o čem by kniha mohla být, když jsem jí vzala do ruky. Nemohla jsem se více splést, ale v dobrém. Miluju tyhle thrillery,.. Odkrývání minulosti, zločinecké organizace, napětí.. Já jsem velmi mile překvapená a autora dávám do oblíbených, aby mi nic neuniklo, super čtení

29.05.2022 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Já jsem tedy neskutečně nadšená, tohle byla lahůdka ke čtení ...propracovaný příběh z dílny mého oblíbeného autora a já ho řadím snad dokonce na nejvyšší příčku...čtení jsem si užila, a vše prožívala od začátku do konce, spousta akce,..
Tady doslova sedí - ve špatnou dobu na špatném místě.
Skvělý thriller

23.05.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Na nového Rakera jsem se neskutečně těšila a i když to byl trošku jiný styl, tak mě to pohltilo od prvních stránek a po dlouhé době jsem celý den jen četla, dokud jsem nedočetla :)
A už teď se nemůžu dočkat dalšího, Raker je srdcovka :))

22.05.2022 5 z 5