venda99 venda99 komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Četlo se to samo. Jen mi vadilo, že hlavní postavy jsou snad nesmrtelné. Trochu přitažené za vlasy.

11.01.2020 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Příjemné čtení. Osudy postav jsou zajímavě propletené.

04.02.2021 5 z 5

Expedice: Můj milostný příběh Expedice: Můj milostný příběh Bea Uusma

Silný příběh o hledání pravdy. Co se tenkrát stalo? Pravděpodobně nezemřeli všichni tři najednou. Proč ani jeden ze tří členů výpravy nenapsal nic do deníku, o tragických událostech ke konci výpravy? Nebo smrt přišla náhle? Nebo má smrt na svědomí silná bouře? Nikdo neví... Baví mě nad tím dumat

18.05.2021 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Na knize oceňuji hlavně to, že se příběh obešel bez senzibilů, jasnovidců, věštkyň a jiné verbeže. Prostě příběh, který by mohl být reálný. A hlavní zvraty jsou určovány charaktery postav.

11.12.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Hezký příběh. Je to čtivé. Na toto téma bylo napsáno již mnoho takže nic extra překvapivého. Příběh s upírem mě spíš rozptiloval, ale i tak super.

19.06.2020 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Tohle byla zajímavá story. Čtivé a napínavé. Ke konci přináší každá kapitola šokující odhalení. Člověk už pak neví čemu má věřit a kdo je kdo.

03.04.2020 5 z 5

Nezlomný Nezlomný Laura Hillenbrand

Silný příběh. Výborně zpracované. Závidím lidem co knihu ještě nečetli, že to mají teprve před sebou. Hlavní hrdina byl jedním z lidí, který měl neskutečnou životní energii.

25.08.2021 5 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

bylo to poučné čtení... od té doby pokaždé, když držím půllitr, nemám dobrý pocit ;-)

27.12.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Lehké, čtivé, průměrné, ale závěr super.

09.07.2020 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Zajímavý příběh. Zajímalo by mě do jaké míry je to inspirováno skutečností, jak autor uvádí na začátku knihy.

09.02.2020 5 z 5

A třináctý byl kat... A třináctý byl kat... Stanislav Motl

Je třeba tyto lidi posuzovat individuálně. Když si člověk přečte - Když vzlétne děs a nevíra, tak zjistí jak vrazi litují především sami sebe, ale obětí jim není ani trošku líto. Tady je to popisováno, že to jsou v podstatě všechno slušný lidi. Samozřejmě když někdo spáchá vraždu jako prostředek bezvýchodné situace (domácí násilí atd.) je to asi něco jiného.

29.08.2020 3 z 5

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry Charles Brandt

Občas jsem se ztrácel. V knize je spousta jmen a osob které mi nic neříkají. Ale není to špatné čtení. Hlavně informace o atentátu na JFK byly zajímavé.

03.06.2020 4 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Skvěle napsané. Postava otce a jeho příhody se mi líbili nejvíce... super knížka z českého prostředí.

08.05.2020 5 z 5

Démon v mém srdci Démon v mém srdci Viktorín Šulc

Výborná kniha. Je zajímavé udělat si představu o tom jak vrazi vznikají. Většinou hraje hlavní roli rozvrácená rodina, špatné sociální prostředí, alkohol, drogy... Na druhé straně práce vyšetřovatelů je obdivuhodná.

16.04.2020 5 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Zajímavé je sledovat proměnu charakterů v závislosti na prostředí...

29.02.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Napínavé od začátku do konce

04.01.2020 5 z 5

Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Nando Parrado

Silný příběh. Inspirující k životu.

12.06.2021 4 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Nenáročné, příjemné čtení. Mě to bavilo.

23.12.2020 5 z 5

To na tobě doschne To na tobě doschne Ivan Kraus

Za mě je to tak 50:50
Někde jsem se smál a jinde mi to přišlo nudné.

26.09.2020

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Ten malej spratek - Miles ve mě vzbuzoval pocit, že by potřeboval pár pořádnejch hornickejch facek. A nakonec jsem se nemýlil. Myslím, že kniha má dobrý námět. Škoda jen že to nebylo delší a tím pádem více propracované.

05.06.2020 3 z 5