vaili vaili komentáře u knih

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Možná jsem už trošku přerostlá na tyto knihy, ale je to prostě dobré minimálně stejně dobré jako Vampýrská akademie...

26.09.2014 4 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Nedočetla jsem nedalo se...proto dávám horší průměr....

26.09.2014 2 z 5

Polibek měsíce Polibek měsíce Lisa Jackson

Příjemné napínavé počtení...proč si, ale některé autorky nemůžou pomoct a tu svatbu s dítětem, tam musí vždy frknout na konec to nechápu :)

14.07.2014 4 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Tento díl byl určitě lepší víc mě bavil, ale stejně jsem si v duchu několikrát řekla, ty jsi ale kráva :))

11.07.2014 4 z 5

Půlnoční ulička Půlnoční ulička Rachel Caine (p)

Tak nevím mě asi 2 přišla o něco lepší....pořád jsem četla a četla a čekala..nevím sice na co, ale knížku jsem dočetla a .. nic :)) Možná jen mám o pár roků víc .. asi před nějakými x lety bych dala plný počet :)

10.07.2014 3 z 5

Ples mrtvých dívek Ples mrtvých dívek Rachel Caine (p)

Tak napínavější než první díl, ale nějak tomu něco chybí přesně nevím co, ale není to úplně ono :)

09.07.2014 4 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

No tak krásně jednoduchou knížku jsem nečetla dlouho :) vcelku zajímavé nic moc rozjezd uvidíme další díly, ale za mě teda vcelku dost depresivní postavení hlavních postav ve měste, když i policie nepomůže :)

08.07.2014 3 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Tak vím, že to není dokonalá kniha místy opravdu zbytečně natahovaná a nepřesnosti jak to tedy je s pitím krve a zabíjením, ale to všechno se dalo přehlédnout, protože je jiná...prostě žádné omluvy, že někoho zabijí..žadný problém s rodiči "stanu se upírem a ty rezignuješ tati" ..ty by si je nechal mě zabít....hmm nevíš jaké to je někoho ztratit...prostě pro mě to bylo celé napínavé, protože chování hrdinů je absolutně nepředvídatelné a tak mě to bavilo :)

07.07.2014 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

No tak začátek mě dost unavoval chtěla jsem ji odložit, protože jsem měla chuť hlavní hrdinku zabít :) ale tak po té 100 stránce už to bylo lepší a i jsem se zasmála i když některé situace mi přišly spíše trapné než vtipné :)

07.07.2014 4 z 5

Sex, lži a rande přes internet Sex, lži a rande přes internet Rachel Gibson

Ale jo taková příjemná kniha nic úžasného, ale vcelku dobré :)

04.07.2014 4 z 5

Zrozená z hanby Zrozená z hanby Nora Roberts

Tak nevím 1. díl mě bavil nejvíc...2. méně a třetí mě už rozčiloval jak to bylo sladké :) asi kvůli těm párům z předchozích dílů :) ale špatné to není.. jisto jistě se k nim nevrátím v budoucnu :)

03.07.2014 3 z 5

Game Game Anders de la Motte

Super, super, super člověk je neustále napjatý..a střídaní vypravěčů šlo až na vyjimky stíhat :) pěkné téma knihu bych ani neřadila do sci-fi, protože je to téměř uvěřitelně možné :)

30.06.2014 4 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

No zahrádka, kytky a vaření mě tak nefascinovalo jako výroba skla., ale pořad kniha jejiž přečtení není úplná ztráta času :))

30.06.2014 4 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Hmm líbily se mi popisy jak vyráběla skleněné výrobky...jinak klasická příjemná oddechovka :)

26.06.2014 4 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Netušila jsem, že si půjčuji už 3. díl série zjistila jsem to až po rozečtení knihy, tak jsem ji dorazila :) zahlédla jsem, že někdo z mých "oblíbených" ji má na profilu. Kupodivu vcelku dobré čtení i vtipné :)

24.06.2014 4 z 5

Srdce oceánu Srdce oceánu Nora Roberts

Z pár pasáží mi sladkostí rozbolely zuby, ale jinak vcelku dobrá kniha :)

23.06.2014 4 z 5

Svatební noc Svatební noc Sophie Kinsella (p)

Příjemné čtení chvilkami i vtipné nic extra, ale času nad knihou nelituji :)

23.06.2014 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tak k této HH už nemám naprosto žádné výhrady skvělá od začátku do konce :)

20.06.2014 5 z 5

Měsíční perly Měsíční perly Nora Roberts

Tak musím dát o něco hůře než jednička, protože s pošahanou Brennou mám vážně problém :)) já nevím ta je prostě na facku, vůbec jsem nepochopila za celou knihu, proč by se Shawn měl do ní zakoukat :) je tam popsaná jako úplný a naprostý chlap :)

18.06.2014 3 z 5

Sluneční drahokamy Sluneční drahokamy Nora Roberts

Jj pro mě trošku přeslazené, ale dalo se to :)

18.06.2014 4 z 5