Ples mrtvých dívek

Ples mrtvých dívek https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127535/upiri-z-morganville--127535.jpg 4 133 15

Upíři z Morganville série

Před Claire leží několik výzev. Musí obstát ve škole, která upřednostňuje krásu před chytrostí, a potýkat se s vraždícími spolužačkami na koleji. Navíc zjistila, že univerzitnímu městu Morganville vládnou živí mrtví. Na druhou stranu má nového přítele, jehož otec je lovec upírů. Když však místní studentské bratrstvo uspořádá Ples mrtvých dívek, rozpoutá se peklo na zemi.... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Brokilon

The Dead Girl´s Dance , 2007

minimonisek
24.08.2017 4 z 5

Další skvělý díl z této série, stejně napínavý a čtivý jako první díl.

AKO
08.03.2017 3 z 5

Příběh byl napsaný lépe než předchozí díl. Zcela jsem ho pochopila a již jsem se v deji neztrácela.

Raven11
22.07.2016 3 z 5

Napínavější díl, jsem ráda, že se upíři trošku zapojili do děje, jelikož v minulém díle byli spíš okrajově. Motorkářský gang lovící upíry je možná originální, ale mě moc nenadchl. Velmi sympatická je mi Amelia, tak doufám, že se o ní v dalších dílech dozvím víc.

Betnka81
17.08.2014 5 z 5

Opět pěkný díl

Jajus
21.07.2014 5 z 5

Další skvělý díl

vaili
09.07.2014 4 z 5

Tak napínavější než první díl, ale nějak tomu něco chybí přesně nevím co, ale není to úplně ono :)

Gabux
18.05.2014 5 z 5

Miluji upíří knížky a tenhle děj mě pohltil. Kniha přečtena během dvou dnů a to se mi už dlouho nestalo :3

Evik30
15.05.2014 2 z 5

Z Michaela ducha se stane Michael upír. Claire je v nebezpečí. Z "hrdinky" se stane pronásledovaná holka, která v některých situacích na svých 16 let nevypadá. V prvním díle byla šikanovaná tady zase pronásledovaná upíry. Nevím, ale nějak mě ta kniha neoslovila. Jsu na třetí díl, ale pak asi končím. V knize by musel nastat docela velký obrat abych pokračovala dál. Obálky jsou stále pěkné, ale o knize se to moc říct nedá! :o(

Teraslík
27.04.2014 5 z 5

Skvělá kniha plná napětí.Velice doporučuji.

YuukiMichiCross
03.12.2013 5 z 5

Super! :) Bavilo .. Hodně napínavý příběh ..:) !

snilek.holka
07.08.2013 3 z 5

Na této knize mi hrozně vadí, že tam z Clair dělají chvilku malou holčičku a chvilku hrdinku. Jako kdyby se sama autorka nedokázala rozhodnout jaká má Clair vlastně být. Když pominu tohle tak to celkem šlo

Dandulka
02.07.2013 5 z 5

Z Michaela ducha se stal Michael upír. Tak jsem fakt zvědavá, jak to bude dál pokračovat!

Misan1993
26.05.2013 3 z 5

První díl nebyl nic moc, ale konec byl takovej, že jsem prostě musel koupit další, druhý díl byl slabší a konec znovu s otazníkem, já ale končím, upíři z Morganville nejsou žádné veledílo, to opravdu ne!

Turquoise
03.05.2013 1 z 5

První díl byl rozhodně lepší. Tohle bylo takové zdlouhavé, chybělo mi nějaké vyostření. Konec opět dobře navádí na další díl, i když je trochu "veselejší" než ten z prvního dílu.

ciniminisek
03.04.2013 2 z 5

Já si nemůžu pomoc. Knížka mě prostě nudila. Bez nucení bych jí snad ani nedočetla. Nejhorší na tom je, že je ukončená takovým stylem, že za další díl bych zabíjela. Jsem ráda, že to mám za sebou a znovu, bych do ní určitě nešla.

upíři

Rachel Caine (p)
americká, 1962 - 2020
2019  86%Na dně
2017  82%Z kostí a inkoustu
2019  89%Proti proudu
2011  72%Prokletý dům
2020  82%Ve víru

Kniha Ples mrtvých dívek je v