Jak svést ostýchavou dámu

Lady Minerva Sharpeová vymyslela dokonalý plán, jak uniknout babiččiným požadavkům: zasnoubí se s naprosto nevhodným mužem! Babička jí jistě raději vyplatí dědictví, než aby nečinně přihlížela, jak se její vnučka chystá provdat za jakéhosi nezodpovědného hejska! A kdo by mohl roli budoucího manžela sehrát lépe než nespoutaný Giles Masters, mladý advokát, jenž se stal předlohou pro postavu přitažlivého špióna v Minerviných románech? A navíc v její mysli stále dřímá neodbytná vzpomínka na vášnivý polibek, který od něj dostala v den svých devatenáctých narozenin... Ovšem zamilovat se do takového nemravy? Ne, to rozhodně nemá Minerva v úmyslu! Plna odhodlání se pustí do realizace svého plánu, aniž tuší, že Giles je ve skutečnosti tajný vládní agent. Když o něco později spojí síly, aby objasnili záhadnou smrt jejích rodičů, rozhoří se mezi nimi prudká touha. Zdálo by se, že je vše na nejlepší cestě, ale není: jakmile Minerva zjistí pravdu o Gilesově dvojím životě, zanevře na něj. A jemu nezbývá než využít všemožných lstí, jimž ho naučilo jeho povolání, aby si znovu vydobyl místo v Minervině srdci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188164/jak-svest-ostychavou-damu-188164.jpg 4.2175

Výtečníci z Halstead Hall 3.

Vydáno: , Domino

How to Woo a Reluctant Lady, 2011

Kniha Jak svést ostýchavou dámu

Petra-1

Po přečtení pár stran jsem si uvědomila, že jsem knihu již četla. Ale protože sr mi líbila, tak jsem si ji přečetla znovu. Dobrý příběh, sympatičtí hrdinové.

kacenka6144

Pokračování dobře napsané série. Manipulativní babička Hetty si jde dál za svým. A další vnouče se jí podaří úspěšně "usadit".

uminaa
28.11.2021

Musím povedať, že som sa veľmi tešila na Minervin príbeh, lebo som dúfala, že sa v ňom autorka viac zmieni a priblíži práve Minervinu tvorbu. Toho som sa síce nedočkala, ale aj tak ma príbeh veľmi bavil

katkaq
17.11.2021

Příjemné počtení, ale o něco slabší než předchozí. Líbilo se mi, jak si mezi sebou hrdinové budovali vztah, ale v porovnání s ostatními knihami si myslím, že autorka to umí i lépe.

Maruš.D
31.03.2020

Pro mě nejhorší z celé série. Dost mě to zklamalo, jelikož jsem se na Lady Minervu a Masterse hodně těšila. Nakonec jsem hodně vět přeskakovala, text jsem projížděla občas jen tak zběžně. Byly tam samozřejmě dobré pasáže, ale k mému zklamání i dosti těch nudných. K přečtení všech dílů v sérii to určitě nelze vynechat, avšak v porovnání s ostatními díly, musím hodnotit tak nízko. Asi kdybych si knihu přečetla jen tak náhodně, bavila by mne více.

milena8281
25.02.2020

Klasický harlequinský příběh, příjemná oddychovka, přesně taková, jaké mám ráda.

petraj30
23.10.2019

Krásný oddechový román na jedno odpoledne. Velká škoda, že mám k dispozici pouze první 3 díly ze série a s mým štěstím jsem zrovna sáhla po posledním :-)
Příběh byl plný tajemství, napínavý, romantický a občas i vtipný.
Minerva mi vůbec nepřipadala ostýchavá, jak je psáno v názvu, ale spíš strašně tvrdohlavá a zbrklá, občas jsem obracela oči v sloup. Giles byl na sebe moc tvrdý a vůbec si nevěřil, ale k sobě se hodili skvěle, alespoň zkrotí jeden druhého:-) Doporučuji

Etule
24.08.2019

Tak tohle bylo super. Giles se mi neskutečně líbil a s Minervou se k sobě perfektně hodí. :)