Sex, lži a rande přes internet

Sex, lži a rande přes internet https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25322/bmid_sex-lzi-a-rande-pres-internet-G0G-25322.jpg 4 79 13

Rande přes internet může být vzrušující, ale zároveň nebezpečné. Člověk nikdy neví, kdo sedí na opačné straně sítě! I když si Lucy myslí, že má vše pod kontrolou a může se dál nerušeně na internetových seznamkách věnovat sbírání materiálu pro svou novou detektivní knihu, na druhé straně sítě sedí záhadný Quinn, jehož život je pro zamilovanou Lucy jednou velkou neznámou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Sex, Lies, and Online Dating , 2006

Nikidree
24.01.2024 4 z 5

Knihu mi půjčila kamarádka před delší dobou a tak jsem se konečně rozhodla ji přečíst. Ačkoliv se těmto titulům spíše vyhýbám (preferuji jiný žánr), byla jsem mile překvapena. Vyklubalo se z toho oddechové a poměrně příjemné čtení na jedno odpoledne.
Ano je tam pro mě několik klišé, jenže to je snad standard tohoto typu knih. Taky mě krapet udivovalo, jak oba neustále myslí na toho druhého. A to i ve chvílích, kdy se to za mě absolutně nehodí.
Detektivní zápletka byla příjemná vsuvka na ozvláštnění děje a setkání s kamarádkami Lucy docela zábavná. Příběh jako celek pěkně plyne. Jediné, co bych vytkla je střídání kapitol dle postav. Na začátku to je v pohodě, ale později mi přišlo, že v některých kapitolách jsou oba jejich úhly pohledu (není to už oddělené)
I přes tyto "drobnosti" to opravdu nebylo nijak špatné čtení. A tak ho klidně doporučím dál.
Dala bych 3,5* ale jelikož to nejde, přikláním se ke 4*, protože se mi to dobře četlo.

Renike
07.01.2024 5 z 5

Mě ta kniha bavila, sympatický byl jak Quinn, tak i Lucy. Zajímavá kombinace romantiky a detektivky, líbila se mi. A také lze zařadit do letošní výzvy - 12.téma.

rumova_kulicka
05.10.2023 5 z 5

Podle názvu a obálky jsem čekala nějakou prostoduchou kravinu, ale byla jsem velmi příjemně překvapena. Ano, je to spíše oddychovka, ale kombinace romance s detektivní zápletkou byla neotřelá a já se do knihy velmi rychle zažrala.

MarkétaI.
20.06.2020 4 z 5

Romantická kniha, kde se objeví vrah a sympatický detektiv :-)
Je to taková oddechová kniha, která se mi líbila.

Ivuska.09
12.12.2017 4 z 5

Příjemné oddechové čtení pro ženy. Zajímavá zápletka, kombinace detektivky a romantiky, mně se příběh líbil :)

28401
24.01.2017 1 z 5

Čekala jsem podle popisu asi trošku něco jiného..nic moc.

SBH
21.06.2016 4 z 5

Už dlouho jsem se tak dobře nebavila, jako nad touto knihou. Spojení vtipné romance a regulérní detektivky je sexy. Lucy mi byla sympatická, Quinn řádil jako slon v porcelánu - typický chlap. Pachatele se mi nepodařilo odhalit, mám ráda, když mě autor vodí za nos. Vtipné hlášky všechno okořenily a jako třešinka se skvěly názvy kapitol formulované jako inzeráty. Celkově velmi slušná oddechovka.

vaili
04.07.2014 4 z 5

Ale jo taková příjemná kniha nic úžasného, ale vcelku dobré :)

uarda
03.04.2014 3 z 5

Nějak mě to nenadchlo, dlouho jsem se tím prokousávala. Řekni mi pravdu je mnohem lepší.

petrzel
13.02.2014 5 z 5

Hezky se to četlo,nebylo to zbytečně natažený a napínavý to bylo také.

olejnice
09.10.2013 4 z 5

Výborná oddychovka. Další výborný nápad, jak by člověk mohl potkat toho pravého... To můžou vymyslet jen ženy:)

MarieAnnaSarah
07.09.2013 3 z 5

Sex, lži a rande přes internet, to je název, který okamžitě evokuje sladkobolný doják. Ale budiž, když už jsem ho vzala do ruky, tak se tím nějak prokoušu. Takové byly tedy mé prvotní dojmy z knihy :)

Po pár stránkách jsem otevřela pusu v úžasu, že je to vlastně detektivní román. Sice nevykreslený do maličkostí, ale rozhodně nebyl špatný. Měl vše, co detektivka pro ženy má mít - ženu vraždící muže, které potkává přes internet, sexy osamělého detektiva, který se zamiluje do své podezřelé, překvapivé (trochu) rozuzlení a světe div se i nějaké to napětí na konci. Děj byl sice předvídatelný, neohromoval, ale na druhou stranu nenudil.
A dojáku jsem se samozřejmě nakonec dočkala také, avšak nepůsobil na mne až tak laciným dojmem jako u některých jiných knih.

Pro oddychovou četbu tedy kniha ideální. Tudíž dávám zlatý střed 3* :)

Monika Pau
11.06.2012 5 z 5

Moc dobrá kniha, mohu jen doporučit:-)

internetová komunikace

Rachel Gibson
americká, 1961
2008  76%Sex, lži a rande přes internet
2001  72%To musí být láska!
2008  75%Řekni mi pravdu
2010  81%Láska na ľade
2013  76%Zachraň mě

Kniha Sex, lži a rande přes internet je v