Půlnoční ulička

Město, kde Claire Danversová studuje na univerzitě, sice ovládají upíři, ale příměří mezi živými a mrtvými poskytuje relativní bezpečí. Na chvíli. V okolí se objevují mrtvá lidská těla, pronásleduje ji psychopat a starověká pijavice jí nabídla soukromé vyučování. Claire brzy zjistí proč. A pojem večerní škola získá zcela nový význam....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141685/pulnocni-ulicka-141685.jpg 4.185

Upíři z Morganville 3.

Detektivky, Romány, Fantasy
Vydáno, Brokilon

Midnight Alley, 2011

Kniha Půlnoční ulička

minimonisek
08.09.2017

Další skvělý díl ze série. Těším se na pokračování.

Raven11
23.07.2016

Doposud nejlepší díl, ty předchozí se mi táhly a teď mi připadá, že se to konečně začíná rozhoupávat. Navíc tou upíří nemocí si mě autorka pěkně navnadila, takže teď prostě musím pokračovat ve čtení :)

Chensie
21.07.2016

Třetí díl, ještě propletenější než první dva. Za mě super. Mám ráda knihy, u kterých musím přemýšlet a nejsou to nějaké nudné odpočinkovky, nad kterými vypnu. Pokud jste si přišli odpočinout, tak ve městě upírů to nebude. Snažím se držet krok s autorkou, ale dokáže vymyslet skvělé okliky a překvapit. :o)

katkavasik2908
06.05.2016

Další dobrý díl této série. Ale není lepší než dřívější díly.

Betnka81
17.08.2014

Tat kniha se mi moc líbila , skvělě napsaná .

Jajus
27.07.2014

Trochu slabší oproti ostatním knihám v této sérii..

vaili
10.07.2014

Tak nevím mě asi 2 přišla o něco lepší....pořád jsem četla a četla a čekala..nevím sice na co, ale knížku jsem dočetla a .. nic :)) Možná jen mám o pár roků víc .. asi před nějakými x lety bych dala plný počet :)

Teraslík
07.06.2014

Kniha se mi líbila, napínavá jako vždy. Doufám, ze to nakonec všechno dobře dopadne. Těším se až si přečtu další díl. Velice doporučuji.

upíři

Rachel Caine (p)