vaili vaili komentáře u knih

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Dávám 3* za nedočteno....protože mě to vážně nebavilo skoro bych řekla přímo rozčilovalo čtení tohoto příběhu :) Přitom Sparks mě vcelku baví (bavil) nepatřilo to mezi mé srdcovky, ale dobré knihy..buď se mu tato kniha nepovedla nebo jsem z jeho knih vyrostla sama nevím :))

03.03.2015 3 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Mně se to fakt líbilo jiné, milé, neokoukané vtipné :)

03.03.2015 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Prostě vtipné, milé rychlé, dobré.. tomu není co vytknout :)

09.02.2015 5 z 5

Úspěšná smolařka se (asi) vdává Úspěšná smolařka se (asi) vdává Meg Cabot

S takovými knihami končím... to člověku vůbec nic nedá jen sebere čas :) pokud romantiku, tak si vezmu Petrusovou a je :)
Nebylo to úplně špatné, ale úplně mě točí když autorka otočí o 180 stupňů u popisu nějaké postavy....pan dokonalý se změní ve zmetka....to je ovšem specialita autorky :)

09.02.2015 3 z 5

Sex a jiné city Sex a jiné city Eva Urbaníková

Dalo se číst, ale nic světového to nebylo...přišlo mi téměř škoda na toto vydávat knihu :)

09.02.2015 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Jak se patří zakončení...super...sice téměř bez bitvy...pokud nepočítám Ty v osobní rovině hrdinky...ale autorka se musela hodně snažit aby nový klaďas i záporák dostáli svému jménu :))

02.02.2015 5 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Možná jsem čekala víc, ale bylo to dobré a zajímavé :)

02.02.2015 4 z 5

Zlato Zlato Dan Rhodes

Příjemné počtení s nečekaným koncem :)

27.01.2015 4 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

"hrozná kniha" :) ..neustále člověk napjatý pořád ho to nutí číst dál a dál přitom je tak tlustá... :) a navíc tak nečekaný závěr...naprosto skvělá kniha

26.01.2015 5 z 5

Kdo nehřeší, nežije Kdo nehřeší, nežije Marcela Mlynářová

Pěkně svižně napsáno...milé vcelku vtipné...pokud to je ze života jedné ženy dosti šílené :)) a hodně nezodpovědné :)) pořídit si třetí dítě na které je sama s opilcem? :))

21.01.2015 4 z 5

Úspěšná smolařka ve velkoměstě Úspěšná smolařka ve velkoměstě Meg Cabot

No sice už ne taková romantika, ale i tak to nebylo špatné...až na ty zkraty jako po pul roku mi urcite koupil prstynek to me dostalo :))

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Začátek katastrofa jsem měla chuť tu knihu zahodit....bože ty řeči a navíc mi přišla úplně blbá :) ale nakonec se z ní vyklubala celkem fajn kniha :)

Buzz Buzz Anders de la Motte

Skvělé super výborné...sice se občas ztratím...jak často mění vypravěče...myslím, že se mi líbí i víc než jednička i když ta byla též perfekt :) akorát ten uťatý konec musím půjčit hned trojku :)

20.01.2015 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Tak první část mě moc nebavila jakási přeslazená..pak už to bylo lepší...ale stejně první dva díly o dost zajímavější..to už je jen taková dohrávka..žádné překvápko..nevím o čem chce psát další díl :))

Na útěku Na útěku Meg Cabot

Mno konec dobrý všechno dobré :) k věkové kategorii -náct si myslím že slušná kniha i když trochu sci-fi proč ne :)

06.01.2015 4 z 5

Desatero přikázání pro Veverku Desatero přikázání pro Veverku Ana M.

Tak začátek strašný...pak už to nebyla taková hrůza, ale dobrá erotika to fakt není...téměř nevhodné věci se střídají se sladkými cinty :) prostě nene... dočetla jsem ale nikdy víc :)

06.01.2015 3 z 5

Smolný rok Smolný rok Joshilyn Jackson

Začátek mě moc nechytil, ale tak v půlce jak se to pořádně rozjelo tak to stálo za to :)

24.11.2014 4 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Mno klasická Pottrovka na začátku hrdinka bezmezně miluje jednoho a na konci jiného :) za mě..mohlo by to být kratší...tohle se dá napsat na půlku stránek a efekt to má stejný :)

18.11.2014 4 z 5

Dívky z Montmartru Dívky z Montmartru Cathy Marie Buchanan

Není to má typická četba, ale líbila se mi ... jak je realisticky psaná místy dalo by se říci nechutná :) člověk ale velmi dobře pochopí jak lidé žili...někdy dost strašně..

18.11.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

No já doufám, že ten další díl už bude poslední chci konec :) není to špatné, ale už je to strašně zdlouhavé...jedna kniha a nic se v ní vůbec celkově nevyřešilo..nestalo..Neferet stále prudí.. Z pořád miluje minimalně 2 kluky najednou :)) už chci konec rozuzlení a stop ende :)

18.11.2014 3 z 5