Sex a jiné city

Pikantní povídky o vztazích mezi mužem a ženou jsou inspirovány úspěšným slovenským televizním seriálem Panelák.
Hledají odpověď na zásadní otázky:
Jde ve vztahu o sex, nebo o city?
Jsou city nutné k sexu?
Můžou ze sexu vzniknout city?

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207976/sex-a-jine-city-207976.jpg 379

Sex a iné city 3 (2013)

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Motto

Jana K

Taková jednohubka vhodná pro přerušované čtení :-) Za mě ale velmi slabé, čtení mě prostě nebavilo. Nic pro mě.

J.x
08.11.2017

Přečetla jsem pár povídek. Příliš mě knížka nezaujala.

Val
02.07.2017

Odreagovačka na dovolenou :-)

Balenka
14.12.2016

jedna hviezdička iba zato, že spoluautorkou knihy je Evita, ktorú mám veľmi rada.

26Mirka
20.09.2016

Za mne velké zklamání :-(, zatím nejhorší kniha co jsem od autorky četla a ani nedočetla... A to mám autorku velmi ráda.

Mikik
11.07.2016

Docela pěkné povídky, některá samozřejmě slabší, ale celkově se četly moc dobře.

alcaaja
28.05.2016

no co k teto knize řici... na oddech dokonala nektere přibehy staly tak za preskoceni a nektere byli prvotridni

alena67
12.02.2016

příjemná oddychovka, dobře se čte

Aneleh
16.12.2015

Potřebovala jsem nějakou oddechovku a tahle útlá knížečka mi padla v knihovně do oka. Jelikož mám ráda Evu Urbaníkovou a její humor, tak jsem si jí půjčila a nelituji. Skvěle jsem se odreagovala, pobavila a zasmála. I když povídkové knížky moc nemusím, tady vlastně šlo o příběhy jedné a té samé ženy a její zkušenosti s muži. Svým způsobem tedy i poučné. Doporučuji k odpočinku a ke zlepšení nálady.

adelinka
16.10.2015

niektoré príbehy boli zaujímavé, niektoré nič moc, niektoré vtipné....ako oddychovka fajn...

Helena Lacková
06.08.2015

Humorně popsané zážitky ninfomanky, čekala jsem více erotična

Helena Lacková
06.08.2015

Humorně popsané zážitky ninfomanky, čekala jsem více erotična

splichalka
06.07.2015

Trávíte-li cestu do práce či do školy v MHD, a to jen takovou chvíli, že je vám líto začítat se do pořádné knihy, přečtěte si to. V jakémkoli jiném případě je to ztráta času. A to mám Evu Urbaníkovou jinak docela ráda.

lenia1
04.06.2015

Nebylo to spatne..je to prijemne psane a ctive...ale pochybuji, ze bych se k ni jeste vratila..doctene odkladam a zapominam

Nessa
20.05.2015

Musím říct, že tohle je první kniha, kterou sem od autorky četla. A upřímně to pro mě byla hrůza. Hodně sem se přemáhala abych u knihy vůbec vydržela. Pro mě to byla ztráta času a peněz.

PetraBery
28.04.2015

Pro mě celkem zklamání, autorku mám ráda, takhle knížka mě ale bohužel nebavila tak jako jiné...

Modrásek16
12.02.2015

Hezké povídky ze života. Sice už jsem četla její lepší knihy, ale dalo se to číst. Jedno hezké zimní odpoledne.

vaili
09.02.2015

Dalo se číst, ale nic světového to nebylo...přišlo mi téměř škoda na toto vydávat knihu :)

tess.de.veles
04.01.2015odpad!

Já jsem Panelák neviděla....ale myslím, že i kdyby, tahle knížka je pro mě....odpad.
Urbaníkovou mám ráda, ale její VŠECHNO nebo NIC už asi nic nepřekoná.
Bohužel....
Ráda bych se ale spletla....moc ráda!!!

tess.de.veles
04.01.2015odpad!

Urbaníkovou mám ráda, ale její VŠECHNO nebo NIC už asi nic nepřekoná.
Bohužel....
Ráda bych se ale spletla....moc ráda!!!

blankaa89
05.12.2014

Jelikož jsem pravidelně sledovala seriál Panelák, tak se mi kniha velmi líbila. Tato kniha má totiž velkou spojitost s jednou z hlavních představitelek Paneláku - Alicou Rosenthal.
Je to první kniha od Evy Urbaníkové, kterou jsem vůbec četla a myslím, že rozhodně nebude poslední. Za mě Big Like! :)

Blanka78
12.09.2014

Zlatá střední, ale má i lepší knihy

Shampoo
04.08.2014

Tak já se u těhle povídek nemohu držet "slepičího koutku" Nečtu z regálů označených cedulkou "romány pro ženy" ale po téhle jsem sáhla.
Proč? ani nevím, z nudy a byla jsem velmi mile překvapena :) Prima povídky ze života :)
Pravděpodobně kritiku kterou zde sklízí je skutečně proto že dámy zde potřebují rádoby poselství knihy, tahle knížka je prostě o tom, jak jedna žena žije svůj sexuální život v několika povídkách a dobrých povídkách, takže proč ne? :) bylo to bezvadné čtení
ve dvou třech povídkách bych se i našla :D
Takže pokud chcete pár prima vtipných povídek na léto jděte do toho :)

rockverun
16.07.2014

Kniha i pro mne byla zklamáním... Stále jsem čekala nějaký hlubší význam, který v průběhu čtení odhalím, ale nestalo se.. S předchozími knihami nesrovnatelné.

Ms.Iris
15.07.2014

Čítanie na jeden večer :) miestami som sa medzi poviedkami strácala, než som pochopila že viac poviedok má tú istú hlavnú postavu... ale v konečnom dôsledku som bola s knihou spokojnááá :-)

Neri
12.07.2014

Knížka pro mě byla trápením od začátku až do konce. Zhruba první třetinu knihy mi přišlo neuvěřitelné, že lze něco takového ještě vůbec vydávat za literaturu, dočetla jsem v touze zjistit, že jsem se zmýlila, že povídky mají nějaký hlubší smysl, který třeba v průběhu čtení odhalím. Nestalo se, není to zábavné, milé nebo alespoň provokující, jak by se podle názvu knihy dalo usuzovat, je to v podstatě o ničem. Nebýt předchozích knih paní Urbaníkové, které mi byly sympatické a vzbudily u mě nějaké city/pocity, hodnotila bych ještě hůř, takto s nadějí, že příště to snad bude lepší, dávám 2*.

Peace
08.07.2014

"Muž, který vás stojí hodně peněz, hodně nových vrásek, zamračené čelo a vyrážku ze stresu, nemá ve vašem bytě co dělat. A už vůbec ne ve vašem životě."

Nemám v oblibě povídkové knihy, neoslovují mě. K mému štěstí spolu jednotlivé příběhy souvisí a navíc - napsala je Eva Urbaníková :o) Tato autorka je mou srdcovkou, to přiznávám, a opět mě nezklamala.

MartinaF
07.07.2014

Krátké povídky o tom, jak jsou muži různí, co se týče nejen sexu, ale i chování. Povídky jsou vtipné, někdy trochu smutné. Knihu budete mít přečtenou během několika málo večerů a určitě se nudit nebudete.

nikkifinn
27.06.2014

Myslím, že nejde "jen" o povídky, ale o to, jak může skončit život jedné ženy, co se konečně zakouká a dostane pěknou ránu. Pro mne byly poslední dvě kapitoly docela psychicky vycucávající, řekněme :) Když jsem si dala jedna a jedna dohromady - Jaro a Lukáš. Moc povedená kniha. Asi nebude každým pochopena, ale u mne autorka opět zabodovala.

JanaDor
27.06.2014

Musím říct, že mě to moc nebavilo. Každá kapitola je věnována jednomu konkrétnímu muži. Ze začátku jsem nechápala, že to vypráví jen jedna žena. Myslela jsem, že ty povídky spolu nesouvisí. Až asi v půlce se začala objevovat psycholožka Alice, tak podle názvu kapitol jsem usoudila, že se jedna vždy o tu samou osobu. Povídky-příběhy byly pro mě prázdné, nic mi to nedalo. Osobně si myslím, že si tato kniha nejspíš své čtenáře najde, ale pro mě není…