Všetko alebo nič

Otvorený príbeh lásky 21. storočia z pera známej moderátorky a novinárky. Drzo a bez servítky o vzťahoch, ktoré nám valcujú zmysly.
Kniha je plná lásky, sexu, humoru a rieši aj bežné problémy vo vzťahoch.

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17577/vsetko-alebo-nic-17577.jpg 3.3301

Všechno 1.

Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, EvitaPress

Kniha Všetko alebo nič

mss

Tak nějak... Ještě, že jsem měla jen e-knihu. Film na jedničku, ale kniha... Nebudu zlá, ale kniha se opravdu nepovedla. A to když čtu, tak dokážu tyto dva světy oddělit. Kniha se sice čte rychle, ale děj je zbytečně natahovaný, chvílemi nedopracovaný a konec jakoby narychlo napsaný bez nějakého lepšího rozuzlení. Škoda, potenciál by to rozhodně mělo. Pokračování si chci určitě přečíst, ale musím tomu dát hodně času, než z tohoto rozčarování vystřízlivím.

Jája92

Dle filmu, který se mi celkem zamlouval, jsem očekávala, že i kniha bude pro mě příjemným zpestřením. Bohužel se tak nestalo. Ze začátku se mi Linda i její kamarádka Vanda zdály sympatické, ale postupně se Linda proměnila v ufňukanou chudinku, která podlehla nabubřelému idiotovi. Též mi ve čtení překáželo to, jak Linda dopředu prozrazrovala dopředu, jak to vlastně dopadne. Je to škoda, protože kniha měla velký potenciál...

klaraj093
22.08.2020

Kniha mě bavila.. Viděla jsem i film a byla překvapená, že je každý příběh jinak pojatý a zároveň toho mají emočně tolik společného.. Kniha se mi četla dobře a rychle..

Radka1911
24.04.2020

Jednoduchý a odpočinkový ženský román. Kniha je čtivá.

Nikychlupova
13.02.2020

Příběh byl hezký, bavil mě, takový ze života. Vždy jsi myslíme, že další vztah už bude poslední a ten druhý nás neopustí-a když už ano, tak se nenecháme převalcovat, no... Někdy se můžeme snažit jak chceme, ale to, co do toho dáme se nám nevrátí. Vrhám se na pokračování knihy.

Gibis
12.09.2019

Možná, kdybych knihu četla, bylo by hodnocení o hvězdičku nižší, ale poslouchala jsem jako audioknihu a já prostě zbožňuju slovenštinu a tohle bylo namluvené dokonale.

Kačaba79
09.09.2019

Film jsem neviděla a po přečtení knihy po tom ani netoužím. Kniha byla o ničem, vleklá až nudná.

martina5069
04.08.2019

Posloucháno jako audiokniha : 6 hodin 20 minut
Nejprve jsem viděla film a potom si poslechla audioknihu. Film se mi hodně líbil a bylo v něm všechno co jsem si poslechla v audioknize akorád bez toho fňukání. V audioknize mě přišla hrdinka strašně najivní, chápu, že se zamilovala do úžasnýho chlapa ale on z ní dělal úplnou trubku. A jako třešnička na dortu se na ni vyprdl na konci kvůli jedné '' nehodě ''. Strašně se mi líbil slovenský přednes paní co knihu namluvila. Kniha toho má v sobě tolik, že nad ní musím přemýšlet a mám chuť si ji i přečíst a nalepit několik lepíků. Kniha za to určitě stojí.