Na stejné vlně

Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat? Jenže láska nečeká věčně a člověk nesmí promeškat šanci zjistit, jestli je to ten pravý. Tuhle otázku si klade nejen Grace, která se právě rozešla se snoubencem, ale i její nejlepší kamarádka svobodná matka Rhian. Spolu s nimi se pokoušejí najít tu pravou lásku i posluchači netradiční rozhlasové seznamky „Na stejné vlně“. A díky ní se dají věci do pohybu. Grace se nestačí divit, co všechno spustí jedno náhodné setkání, ale už nehodlá dělat kompromisy. Co jí může nabídnout kluk, který ji kdysi zklamal?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204950/na-stejne-vlne-204950.jpg 3.8203
Vydáno, Kristián Entertainment

Do you come here often?, 2010

Kniha Na stejné vlně

mia.com
15.02.2019

Jedna ze slabších knih od Potterové. Opět mi chyběla fantasy drobnost. Takhle to byla zas jen dlouhá klasická romanťárna bez něčeho extra. Čte se to hezky, když přeskakuju sáhodlouhé popisy a myšlenkové pochody, to mě fakt nebaví.

bábuška
27.10.2018

Měla jsem jinou přdstavu, kniha mi nic zajímavého nepřinesla.

marli58
22.06.2018

Docela dobrá oddychovka. A když dobrá, tak za tři *** :).

Petrasuvicka
06.01.2018

Brutálně zbytečná kniha psaná opět stylem třináctileté puberťačky, která pokládá spojení "nachová skvrna" a "havraní vlasy" za vrchol metaforického střeva. K tomu při popisu prostředí nebo věcí v domácnosti vyjmenuje vlastně úplně všechno, co se kolem nachází od šamponu po pudřenku. *zív* Potterové říkám na delší dobu - Ne, děkuji.

eletrika03
04.01.2018

Na začátku nic moc. Ale, když jsem se dostala do čtvrtky knihy tak mě to konečně me začalo bavit až ke konci knihy, kde jsem nemohla přestat číst. A musela jsem vědět jak to skončí.

MOu598
28.07.2017

Četla jsem v kětnu 2016. Podle mých poznámek:
Knížka se mi s výjimnou závěru nelíbila, dokonce jsem jí chtěla přestat číst.
Ale konec dobrý.

trdlo1
10.07.2017

Docela se mi to líbilo.

deedulka
04.07.2017

Klasicky místy přeslazené, občas až moc náhod najednou a průněrné dvě dějové linie. Takové milé nenáročné pohodové čtení.