V3runecka V3runecka komentáře u knih

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Trošku nudnější a zdlouhavé zakončení série, ale prostě... Boží Easton... Takže plný počet a víc neprozradím, po Royalech mi bude smutno.

01.10.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Čtivé klišé, ale rozhodně neurazí

01.10.2019 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Za mě pěkně nudné navázání na "V ringu", takže jen díky Brooke a Remingtonovi těch pár hvězd.

01.10.2019 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Elle je boží. Kniha opět nezklamala. Přečteno jedním dechem a nechybělo nic. Oceňuji návaznost na Off - Campus.

28.06.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Příběh tak na jednu *, další dvě z úcty k autorkám a předešlým knihám. Tohle ale byla hrůza a děs. Takže děkuji a nikdy více.

28.06.2019 2 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Tohle jsem musela trošku rozdýchat.
Spisovatelku mám vážně moc ráda, jedna z mých nejoblíbenějších, ale tohle bylo co prosím? Strašná hloupost!

29.11.2018 1 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Krátký příběh Gideona za mě nic moc, Sav je nesympatická, ale aspoň vše do sebe zapadá a Easton story? Super, celkem dobře rozjeté pokračování, už teď se těším na další díl.

02.08.2018 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Nuda, autorku mám opravdu ráda, ale tohle se nepovedlo. Knihou jsem se těžko prokousala. Příběh by se i dal snést, ale hlavní postavy za mě celkem katastrofa.

02.08.2018 2 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Dávám plný počet, tohle mě bavilo od začátku až do konce. Vtipné, milé, jen erotika trošku cliché, ale dalo se to přežít.

02.08.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tahle si zaslouží plný počet, celkem hodně příjemné čtení

30.07.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Čekala jsem klasický příběh a kniha mile překvapila. Drew i Em, hlavní postavy, kdy ani jedna z nich nelezla na nervy. Místy vtipné pasáže a konec? Doják.

16.04.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Jedno velké zklamání. Od autorů jsem čekala mnohem více.
Ve zkratce: sice čtivá kniha, ale Jess ufňukaná nána na ženskou, co má 26 let a Blake? Na první pohled buran, popř. sexy dřevorubec? Pardon, hokejista.

16.02.2018 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Tohle rozhodně stojí za přečtení. Krásná knížka o hledání cesty, zajímavé téma a láska, láska, láska. Člověk si i pofňukal, přečteno jedním dechem. Nečekala jsem, že mě ještě nějaká kniha po "Dopisy, které nikdo nečetl", tak moc zaujme.

17.01.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

První polovina trochu unavená, ale jako celek krásná a čtivá knížka

17.01.2018 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Nejlepší díl z celé trilogie rozhodně.

17.10.2017 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Poslední díl? Rozhodně zajímavý. Stojí za přečtení, když už, aspoň to celé uzavřít.

17.10.2017 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Zbytečně zdlouhavé, hlavní postava nesympatická mrcha.

06.10.2017 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Poslední díl? Jedno velké zklamání. Tak, tak jsem se knihou prokousala. Kde se stala chyba...

02.10.2017 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Sakra, dlouho jsem neměla takový nepopsatelný pocit po přečtení knihy... Naprosto úžasný román, přečteno za pouhé dva dny, protože jsem se prostě nemohla odtrhnout. Myslím, že každý, kdo ji přečetl, asi chápe ten pocit a slova nestačí. Wow!

22.09.2017 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Lepší než první díl. Trocha humoru, dojemná část také nechyběla, slza ukápla. Postava Jacka na jedničku a Tru opět nezklamala i s jejím "kravským" chováním.

22.07.2017 4 z 5