Týnka94 Týnka94 komentáře u knih

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Tato knížka mne nadchla asi pouze názvem. Bohužel jsem nenašla chuť knihu ani dočíst, což se mi většinou nestává. Kniha mne nudila, proto si myslím, že ani nestojí za koupení.

25.03.2022 1 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Hezky napsaná kniha z krásného prostředí Kodaně. Člověk má pocit, jako by s ostatními postavami místa navštívil. Příběh se mi líbil, určitě doporučuji přečíst.

14.03.2022 4 z 5

Srdce mezi vinicemi Srdce mezi vinicemi Miriam Parker

Kniha se mi líbila, příběh byl jednoduchý, ale pěkný. Určitě čtenářkám/čtenářům doporučuji přibalit na dovolenou :).

14.03.2022 4 z 5

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Bohužel po přečtení této knihy jsem byla opravdu zklamaná. Název knihy a obal byli jediné dvě věci, které bych této knize dala jako plus. Jinak celkem nezajímavé čtení o ničem.

28.08.2019 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Skvělé letní čtení na dovolenou. :)

26.07.2019 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tato kniha mě bavila od začátku do konce. Všechny postavy v knize mi byly sympatické. Knihu jsem četla na pláži (odpočinkové čtení) a tím, že byla opravdu vtipně napsána, jsem mohla působit trochu jako blázen, který se z ničehož nic začne na pláži smát knížce, kterou právě čte :D za mě dobrý :).

26.07.2019 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Kniha se mi moc líbila, splnila mé očekávání. Určitě stojí za přečtení :).

27.01.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Byla to moje první kniha od Patrika Hartla a určitě nebyla poslední. Oddechovka, kterou určitě stojí za to přečíst.

27.01.2019 5 z 5

Navždy po francouzsku Navždy po francouzsku Fiona Valpy

Knihu jsem si vybrala hlavně z toho důvodu, že miluji Provance. Kniha mě mile překvapila, měla děj, který se plynule rozvíjel. Příjemná kniha na letní čtení. Doporučuji na dovolenou :).

22.07.2017 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Z koupě téhle knihy jsem měla měla na jednu stranu obavy a na druhou stranu velice dobrý pocit :) A v tomto případě po přečtení vyhrála varianta B. Kniha se mi moc líbila, je napsaná velice pěkně. Ano, je tam spousta optimismu a hlavní hrdince tam všechno vychází do puntíku, ale to je na tom to hezké. Za mě určitě stojí za přečtení :).

28.03.2017 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Podle mě byl největší kámen úrazu vzpamatovat se kdo je kdo a jaký příběh patří ke komu z těchto hrdinek. Když jsem se začala orientovat, konečně jsem se začetla, četla jsem ji doma, při cestě do práce, při cestě z práce. Děj byl dobrý, akorát je škoda, že to hlavní ,,tajemství" bylo vyzrazeno už v půlce knihy. Za mě ale stojí za přečtení.

23.01.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Zprvu mě kniha nijak nenadchla, ztrácela jsem se v tom kdo je Rachel a hned na to se přeorientovat na Megan. Po cca 50-ti stranách se mi ale začala kniha líbit a jsem ráda, že jsem ji dočetla do konce. Za mě stojí určitě za přečtení.:)

06.11.2016 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Viděla jsem film, byla jsem nadšená, přečetla jsem si knihu a byla jsem ještě více nadšená. Kniha plná romantiky, ale i příběhu, který hlavní hrdinku souží a brání jí se postavit znovu na nohy a začít od znova. Kniha byla výborná a u mě za 2 dny přečtená :)

26.05.2016 5 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Kniha se mi líbila, děj byl až na nějaké linie vcelku poutavý. Za mě kniha určitě stojí za přečtení.

26.05.2016 4 z 5

Brooklyn Brooklyn Colm Tóibín

Taktéž se přidávám k těm, kteří knihu četli a dočetli. Nicméně musím konstatovat, že v případě tohoto příběhu jsem byla z knižní podoby mírně zklamaná. Film se mi zdál mnohem lepší, což většinou bývá naopak. Pro mě trochu zklamání.

26.05.2016 3 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Knihu jsem měla zadanou v povinné četbě. Musím říct, že se mi četla jedním dechem. Za mě spokojenost.

19.04.2016 4 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Kniha byla jedním slovem výborná :), nejsem fanouškem válečné literatury, ale tato kniha měla opravdu zajímavý děj a navíc byla napsána opravdu profesionálně. Za mě určitě knihu doporučuji.

19.04.2016 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Kniha předčila mé očekávání, moc se mi líbila. Byla čtivá a mnohdy jsem se od ní nemohla odtrhnout. Knížce hodně přidalo, alespoň dle mého názoru to, že se jednalo o zpracování skutečného příběhu. Za mě určitě plný počet.

08.03.2016 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Kniha se mi velice líbila, jediné co bych asi vytkla je to, že oproti filmu byla kniha až moc stručná, některé pasáže byli úplně vynechány. Ale jako kniha samotná byla hezká a četla se jedním dechem.

08.03.2016 4 z 5

Říkal jsi ti amo Říkal jsi ti amo Eva Rýznerová

Děj knihy nebyl nijak záživný, jediné co se mi líbilo, byly recepty. Za mě dvě hvězdičky jen kvůli receptům.

16.02.2016 2 z 5