Týnka31 Týnka31 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Dokonalé. Vždy jsem se smála nahlas! A umocněný zážitek mají ti, kdo pracují jako průvodci na památkách!

29.01.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha je úžasná, psaná velmi krásným jazykem! Prožívala jsem každý moment hlavních hrdinů. Kompozice je také velmi zajímavá a úplně vás v táhne do knížky stejně jako děj samotný!
Doporučuji!

13.04.2016 5 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Kniha je parádní, moc se mi líbila, kombinace surového reálného světa se světem nadpřirozena :)

18.06.2016 4 z 5

Kniha je velmi zajímavá a zanechala ve mě spoustu zvláštních pocitů. Maličko mi připomínala 100 roků samoty. Člověk věci, které se v knize dějí, musí brát, že to tak je a nepřemýšlet nad tím, jak je to možné nebo nemožné. Kniha také umožňuje nahlédnout do koutů lidské duše až do těch nejbláznivějších koutů a představ.

10.02.2016 4 z 5

Naprosto báječné čtení, které člověka hned pohltí! :)

21.01.2018 5 z 5

Velmi sympatické pokračování :) !

16.11.2016 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Naprosto parádní zakončení, celou knihu jsem hltala do posledního písměnka. Celá trilogie má úžasný příběh, který ráda budu číst znova a znova :)

03.06.2016 5 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Velice zvlastni dilo se strhujicim dejem. Velmi pozitivne hodnotim prostredi a zahadnost postavy miniaturisty. Kniha vas vtahne a uz nepusti. Urcite neni pro kazdeho,ale ten kdo odhali podstatu bude velmi unesen.

16.01.2018 5 z 5

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

Velmi zajímavý příběh! Moc se mi líbila forma jakou je napsaný, úplně mě to vtáhlo do děje! Doporučuji!

12.12.2016 5 z 5

Měsíc nad Soho Měsíc nad Soho Ben Aaronovitch

Kniha je suprová! Je to skvělé pokračování prvního dílu. Konstábla Granta jsem si oblíbila hned i celý "svět", ve kterém žije. Líbí se mi, že příběhy jsou surové až realistické, což umocňuje zážitek z četby. Je to serie knížek, která má velký potenciál se rozvíjet a hlavně vám autor nenacpe všechny suprové bomby do první knihy, což považuji za velké plus. Vřele doporučuji!

22.09.2016 5 z 5

Kniha se velmi příjemně čte a je to taková příjemná oddechovka s velkým poselstvím.
Nechci se nikoho dotknout, ale ti,kdo ji tady haní, knihu asi nepochopili. Skrývají se v ní velmi silné momenty i veselé scény. Krajina Irska je tam velmi dobře vystihnutá. Doporučuji!

06.07.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha je naprosto úžasná!

17.06.2016 5 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Už jak jsem četla anotaci jsem věděla, že se mi kniha bude líbit a že musí trůnit v mé knihovně. A toto mé očekávání Jackaby splnil. Kniha je úžasná! Jak po stránce jazykové i dynamičností příběhu a Jackabyho jsem si zamilovala hned, jak se v knížce objevil stejně jako všechny ostatní postavy. Kniha vás nenechá v klidu. Jednoduše vás vtáhne do příběhu a nepustí! Vřele doporučuji.

29.01.2016 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Svět zaklínače mě úplně pohltil!

12.12.2016 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Velmi příjemná a veselá četba. Zapůsobí na všechny vaše emoce! :)

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Velmi napínavé zakončení trilogie a nádherný nečekaný konec!

26.01.2017 5 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Skvělé jako vždycky!

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Naprosto úžasná knížka, která vás naprosto strhne a nenechá v klidu :) Velmi zajímavé je i prolínání se časových os. Doporučuji všem co mají rádi záhady a knihy!

22.07.2016 5 z 5