trynitrix trynitrix komentáře u knih

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Nevím no první díly mě bavily víc

01.06.2019 3 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Kniha fajne docela jsem se i bavila ale až moooc velká náhoda ohledně tématu a pak vývoje ale co jde o to si u knihy odpočinout a zasmát se :-)

06.03.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha mě velice bavila po dlouhé době mě to zase nabudilo číst.

10.01.2019 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Krásný závěr zajímal mě Arylin příběh a drsnýho poldy :-D

18.06.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět pěkný příběh klasika bez zbytečných zaviků :-D

15.05.2018 4 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Tak tohle bude velký oříšek i když jsem se těšila na knihu od spisovatelky tak tohle bylo něco děsivého aspoň ten začátek mno možná až do půlky jsem pořád byla nějak mimo a spíš mě to nudilo dala bych méně ale 3* za Mari a Soru a za závěr který mě přinutí si přečíst další pokračování možná ,jelikož jsem byla nějak pak zmatená z epilogu :-D

13.05.2018 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Kniha nebyla špatná pro mě čtivá jen mi tam vadil ten blud pana Darcyho :-D bylo trochu navíc a zbytečné chtělo by to víc Emily a Spika :-D

15.11.2017 4 z 5

Ospalá Díra - Děti revoluce Ospalá Díra - Děti revoluce Keith R. A. DeCandido

Byla jsem nadšená když kniha vyšla, jelikož seriál už zrušily a pokračováni s Abby a Crainem bylo super je lepší vidět seriál a pak číst tuto knihu už kvůli povahám hlavních osob. ;-)

24.10.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Poměrně se kniha povedla potřebovala jsem něco holčičího do výzvy a tohle účel splnilo a příběh se mi i docela líbil, takže teď mě to nějak chytlo a musím si přečíst i další díly abych věděla jak to dopadne :-D

17.07.2017 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Nehorázné klišééééé :-D tohle se může opravdu stát jen v knize, vše co vás napadne je tu, co se týká romantiky :-D Ale přečteno rychle a kniha má spád :-D

01.07.2017 3 z 5

Pravidla hry Pravidla hry Chloe Neill

Merit a Ethan nikdy nezklame :-D jen tak dál

06.06.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Začátek byl pro mě hodně zmatený než jsem se začala v postavách orientovat ale postupem příběhu už jsem věděla a musela jsem číst dál a dál jak to dopadne co se vlastně stalo :-D
Knihu jsem dostala dárkem jinak bych ji sama od sebe asi nečetla a docela mě mile překvapila doporučuji.
A teď šup na seriál. :-D

27.05.2017 4 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Druhý díl mi přišel o hodně lepší a propracovanější u jedničky jsem se spíš nudila tady jsem byla na trní jak to všechno dopadne :-)

29.03.2017 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

I když předchozí díly mě nějak nenadchly, tak závěrečný díl byl famózní.
Velké dobrodružství a záchraně přátel podivných ze spáru zla.

19.03.2017 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Rickovi knihy jsou taková vratka do dospívání plná dobrodružství .
A jsem ráda že píše dál a dál aspoň máme co číst. :-D
MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER:
Příběh se odehrává půl roku po válce s Gaiou.
Opět příběh měl dobrý postavy, děj, spát a zápletku která byla super aspoň se teď dozvíme víc o Orákulum co a jak. Apollon, drška jedna hýřil vtipem od začátku do konce , Meg nevím proč ale přišla mi tak nějak podezřelá hned na začátku jak o sobě nechtěla mluvit ale v průběhu příběhu jsem tak nějak na to zapomněla a pak se vybarvila :-D
Mno a konečně Percy i když je tam jako hodně vedlejší postava tak se tam aspoň ukáže ;-) A teď šupky plnit proroctví a hurá na výpravu v dalším díle.

04.03.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Opět nový úžasný příběh od Richlle Mead, když jsem trnula tím co se opět hrdinům přihodí a jak se situace bude vyvíjet, většinou jsem děj nepředvídala :-D Jak jinak láska až za hrob jsem zvědavá na další ;-)
Jinak dávám o hvězdu míň nebylo to pro mě 100% jako VA , PP a Sukuba to byla moje srdcovka :-D

20.01.2017 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Opět pohodové čtení od J. Probst
Byla jsem hodně zvědavá jak to mezi Gen a Wolfem dopadne. ;-)

11.01.2017 4 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Nechci knize nějak hatit hodnocení ,ale něco mi tam drobek chybělo hold to není Percy který je 100% :-D , tady to chtělo velkou dávku představivosti :-D Jinak klasika co se týká od Riordana.
Na to kolik to má stran tak se příběh četl docela rychle bylo to zábavné a mělo to spát a to mám ráda takže za mě jo ;-) I když si myslím, že už jsem na jeho knihy velká :-D

29.12.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Takové osvěžení příběhu z Christianovi strany :-)

11.12.2016 4 z 5

Za mě 100%, prostě úžasné volné pokračování :-)

12.11.2016 5 z 5