Prastarý meč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Magnus Chase byl vždy problémové dítě. Po té, co jeho matka záhadně zemřela, žil sám v ulicích Bostnu, přežíval díky svému důvtipu a držel se vždy o krok napřed před policií a soudci. Jednou ho najde jeho strýc, kterého sotva zná a o kterém jeho matka tvrdila, že je nebezpečný. Strýc Randolph mu však poví neuvěřitelné tajemství: Magnus je syn Norského boha. Vikingské mýty jsou pravdivé. Bohové Asgardu se připravují na válku. Trolové, obři a ještě horší nestvůry se rozplývají nad soudným dnem. Aby zabránil Ragnaroku, musí Magnus prohledat všech Devět Světů a najít zbraň, která je ztracená už několik tisíc let. Když je napaden ohnivým obrem a musí si vybrat mezi vlastním bezpečím a životy stovek nevinných lidí, udělá Magnus fatální rozhodnutí. Někdy, aby člověk mohl začít nový život, musí zemřít......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289399/prastary-mec-aE1-289399.jpg 4.5368
Série

Magnus Chase a bohové Ásgardu 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Magnus Chase and the Gods of Asgard - The Sword of Summer, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (80)

Kniha Prastarý meč

Přidat komentář
StarPopcorn
04. října

Po delší době od přečtení Percyho jsem objevil toto
A mile mě to překvapilo. Je to v podstatě Percy, akorát v severské podobě.
PS: Nejlepší je, jak jsou bohové spojeni s moderní technologií. Každý si musí zapamatovat, jak porazit obra díky prezentaci v PowerPointu :D

Rossmar
19. září

Tak u této knihy jsem se vážně nasmála. Všechno krásně propojené a nesmírně vtipné, klidně bych se vsadila, že není člověk, co by se u toho, alespoň pětkrát nezasmál. A pokud se zasmál jen pětkrát tak je to stejně suchar :D


ElikaS
29. května

Severská mytologie v podání Riordana mě hned uchvátila. Je o něco drsnější než řecká i římská a možná proto to bylo tak parádní.

nipaaaa
01. května

Přečteno jedním dechem

Drako777
01. května

Autor je prostě génius! Přečetla jsem si tuto knihu a je to jedna z nejlepších knih které jsem přečetla. Doporučuji

MaatPhoto.com
30. dubna

Ma prvni kniha od autora. Percyho jsem videla jako film a nezaujal. Chtela jsem si nejdriv precist neco jineho, s tim, ze Percyho budu cist detem.
Bohuzel pro mne velike zklamani. V podstate celou knihu mi pripadalo, ze autor musel byt pod vlivem. Za mne totalni slatanina veci, ktere proste nevymyslis.
Myslim, ze ani Percyho uz nedam.
Zklamani velike.

luboskniha
22. března

Přeskočil jsem Percyho Jacksona a rovnou se vrhl na sérii o Magnusovi. Sice tahle série patří pro jinou věkovou kategorii než jsem já, přesto mne kniha uchvátila. Přečetl jsem jí na jeden nádech a vím na 100%, že jsem neudělal chybu, když jsem si koupil celou serii.

Lenny.k20
06. března

Nevím, jaká je cílová věková skupina, ale mohu říct jen jedno: Tahle knížka mě nikdy nepřestane bavit! Její autor (Rick Riordan) v ní využívá komičnosti, nadsázky, hezky zdravou ironii. Postavy jsou vtipné, zábavné. Ihned si je zamilujete.
Kniha Vás rozesměje. Těšte se na okamžik, kdy poznáze Otise!

1

Doporučujeme

Procitnutí
Procitnutí
Thorovo kladivo
Thorovo kladivo
Návrat Kouzelnice
Návrat Kouzelnice
Šepotání
Šepotání