Thorovo kladivo

Jmenuju se Magnus Chase. Loni touhle dobou jsem vybíral popelnice, spal jsem pod mostem, flákal se s kámoši Hearthem a Blitzem, vyhýbal se policajtům a snažil se prostě přežít. A přede dvěma měsíci jsem zničehonic umřel v boji s ohnivým obrem. Probral jsem se v hotelu Valhala jako jeden z Ódinových válečníků einherjů. Od svého znovuzrození jsem si zvykl na spoustu podivností. Putoval jsem po devíti světech a potkával severské bohy, elfy, trpaslíky a další bandu netvorů, jaké ani neumím pojmenovat. Získal jsem magický meč a s jeho pomocí spolu s kamarády odvrátil ragnarök, soudný den. A myslíte, že mě čekal zasloužený odpočinek? Ani nápad! Sotva jsem našel Meč léta, už abych se vydal pátrat po další kouzelné zbrani, ztraceném Thorově kladivu… Druhý díl trilogie bestsellerového autora Ricka Riordana, tentokrát inspirované tajemnými vikingy a severskou mytologií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346946/big_thorovo-kladivo-bgR-346946.jpg 4.6305

Magnus Chase a bohové Ásgardu 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Hammer Of Thor, 2016

Kniha Thorovo kladivo

lukaskmn1

Geniální.

Patro
08.11.2021

Všechno, co byla první kniha, a ještě víc.
Riordanovky jsou mimo jiné úžasné svojí reprezentací menšin. V této knize tomu není jinak - ano, mluvím o Alex Fierro, úžasné genderfluid postavě, kterou jsem si pro její sarkasmus a sebevědomí zamilovala, a jsem si jistá, že ani vám nebude trvat dlouho a bude vás mít obmotané kolem malíčku.

ondras666
02.08.2021

(+ SPOILER) Docela dobře čtivé pokračování příběhu Magnuse a jeho přátel.
Za co strháván hvězdu je opakování děje z předchozí knihy, což mi přišlo zbytečné.
No a závěr se dal čekat, že se objeví i Percy.

Luigi1
17.04.2021

Jsem si pčetl a byl nadšen dějem.

Turmee
14.04.2021

Tahle kniha se mi záhadně zjevila v knihovně. Byla tlustá a obal byl divný, tak mi trvalo docela dlouho, než jsem se do ní pustila. Takova chyba!
Příběh mě úplně pohltil. Zamilovala jsem si každou z postav, šílený svět severských bohů, styl vyprávění, svižný děj, vtipné dialogy i myšlenkové vsuvky.
Musím sehnat první a třetí díl.

DK197
26.01.2021

E-KNIHA: Tento příběh mě bavil o něco méně. Zápletka mi neseděla, ačkoli je originální (a tak úplně nemyslím kladivo) a přesto, že jsem se bavila, mi přišlo, že humoru je o trochu míň (ale ulítlé je to pořád stejně). Mám z toho smíšené pocity. Aspoň že tam je starý známý Otis a Jack. :-) Ale jako jo, stojí to za to. Pořád si to vychutnáte. A budete se zubit nad některými hláškami.

hana4834
14.01.2021

Druhy díl je lepší jak první konec jsem zhltla najednou

StarPopcorn
04.10.2020