Prastarý meč

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Magnus Chase byl vždy problémové dítě. Po té, co jeho matka záhadně zemřela, žil sám v ulicích Bostnu, přežíval díky svému důvtipu a držel se vždy o krok napřed před policií a soudci. Jednou ho najde jeho strýc, kterého sotva zná a o kterém jeho matka tvrdila, že je nebezpečný. Strýc Randolph mu však poví neuvěřitelné tajemství: Magnus je syn Norského boha. Vikingské mýty jsou pravdivé. Bohové Asgardu se připravují na válku. Trolové, obři a ještě horší nestvůry se rozplývají nad soudným dnem. Aby zabránil Ragnaroku, musí Magnus prohledat všech Devět Světů a najít zbraň, která je ztracená už několik tisíc let. Když je napaden ohnivým obrem a musí si vybrat mezi vlastním bezpečím a životy stovek nevinných lidí, udělá Magnus fatální rozhodnutí. Někdy, aby člověk mohl začít nový život, musí zemřít......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289399/big_prastary-mec-aE1-289399.jpg 4.5472
Série:

Magnus Chase a bohové Ásgardu 1.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Magnus Chase and the Gods of Asgard - The Sword of Summer, 2015


více info...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

V knize Sam zmiňuje, že jedním z jejích předků byl Ahmed Ibn Fadlan Ibn AlAbbás - jedná se o hlavní postavu filmu 13th Warrior (Pendragon)


Připadá vám jméno Chase povědomé? Taky, že ano. Tak se totiž jmenuje příjmením Annabeth, ale co mají tito dva společného to vám "neřeknu". :)
Nechte se překvapit! (VWDarkness)


Ocenění

2015 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)