Toledo Toledo komentáře u knih

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Me prisel posledni dil srovnatelny s druhym dilem. Za me by to klidne mohla byt jedna kniha, cekala jsem ze se toho stane vice. 250 stranek porad to same a na poslednich 50 vse dulezite co mohlo byt receno uz drive a mozna trochu vice rozvedene. Takhle to bylo bum, tady to mate a nazdar, stastna rodina. Musim rict, ze celkove me tato serie moc neoslovila, docetla jsem jen abych vedela jak to dopadne.

15.10.2019 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Tento dil se mi libil trochu mene nez prvni. Prislo mi to porad dokola - jsme spolu, nejsme spolu, jsme spolu, nejsme spolu...take jsem myslela, ze se Miller trochu vic otevre ohledne sve minulosti, ale bylo tam jen par informaci. Opravdu jsem zvedava jak vyusti treti dil, diky zmene prostredi by to mohlo byt zajimave. Konec byl prekvapujici, jsem zvedava jak nove postavy zamotaji pribehem.

08.10.2019 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Tak nejak jsem tusila, co bude Millerovo skutecne povolani celou knihu, coz se na konci jen potvrdilo. Zajimavy namet, musim rict ze se casto nevidi - popravde jsem podobny pribeh cetla v trochu jinem provedeni jen jednou.
Trochu me Miller stval svou posedlosti, ale tak co uz...jako odpocinkove cteni fajn, dostala jsem co jsem od knihy ocekavala.
Jsem zvedava jak se v pribehu dale promitne William. Rovnou jdu na druhy dil :)

03.10.2019 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Kniha se mi moc dobre cetla, pribehy byli zajimave. Za me daleko lepsi nez Losos v kaluzi.
Libila se mi dejova linie Terezy rodicu a i samotny pribeh Terezy me bavil vic nez predchozi Bara.
Konec s peknou zapletkou a vyustenim.

01.10.2019 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Kniha jsem precetla docela rychle, ale musim priznat, ze na mne velky dojem neudelala. Cetlo se to prijemne, ale prislo mi, ze dej moc negradoval, spise jel na jedne vlne od zacatku do konce.
Jako oddechove cteni muzu doporucit, ale necekejte zadna velka moudra ani zapletku.

23.09.2019 2 z 5

King King T. M. Frazier

Kniha se mi libila, bylo to uplne neco jineho nez na co jsem u techto typu knih zvykla. Jine prostredi, hlavni postavy a neobvykli pribeh. Libilo se mi to a uz se moc tesim na pokracovani, protoze je tam dost otazniku.

18.09.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Pribeh me bavil, hodnotim jako jednu z lepsich knih s touto tematikou. Hlavni postavy jsou sympaticke, dej ubiha a je to celkove takova oddychovka na vecer.

17.09.2019 4 z 5

Moc jsem se na knihu tesila, ale byla pro mne trochu zklamanim. Nektere pasaze jsou super, vtipne a clovek se zasmeje, ale nektere kapitoly mi prisli o nicem. Celkove to neni spatna kniha, ale unesena jsem z ni nebyla.

12.09.2019 2 z 5

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

Trochu jsem se ztracela v deji, ale konec byl vyborny a napinavy. Tema slepeho cloveka v detektivni knize jsem jeste necetla a bylo to velmi zajimave a poucne.
Urcite doporucuji na odreagovani. Kniha ma spad.

12.09.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Za me nejlepsi kniha od Hartla. Je to mozna tim, ze jsem ji cetla jako prvni. Vsechny dalsi knihy mi prisly na jedno "brdo" a tak nejak jsem se nudila.

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha se mi moc libila, i kdyz me hodne lidi odrazovala, ze je spise slabsi. Za mne nejlepsi co jsem od pani Trestikove cetla. Bylo to presne o tom, jaky zivot je. Realny pribeh, ktery me moc bavil.

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Krasne pribehy, uplne mne pohltila atmosfera Vanoc. Krasne odpocinkove cteni.

Rule Rule Jay Crownover

Krasny pribeh, cetla jsem jednim dechem. Tesim se na dalsi knihy ze serie.

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Zaverecny pribeh cele serie byl paradni, hodnotim jako jeden z nejlepsich ze serie Dublin street.

London Road London Road Samantha Young

Z teto serie me pribeh Jo bavil uplne nejvice. Precteno jednim dechem.

Hrdina Hrdina Samantha Young

Prijemne pocteni, pribeh se mi libil.
Precetla jsem na toto tema spoustu romanu, a tento radim mezi ty lepsi.

12.09.2019 4 z 5