Tina 243 Tina 243 komentáře u knih

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tato kniha byla taková dost emotivní to jak se Echo vyrovnává a snaží se zjistit pravdu - vzpomenout si. Noah, který se taky vyrovnává po svém s problémy a jak si k sobě hledají cestu. Myslím že tahle kniha stojí za přečtení.

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Jak jen začít? Kniha má slibný děj a opravdu je tam jistý psychologický nádech, kdy se snažíte pochopit hl. hrdinku. Téma týrání není zrovna jednoduché téma. Podle recenzí ostatních je kniha zklamáním, podle mě ani ne. Možná to bude obdobím ve kterém jsem knihu četla, ale tahle celá série byla jediná u které se mi párkrát rozmazávala písmena před očima. Místy je děj velmi napínavý, jindy možná nepochopitelný, až zvrácený, kdy nevíte zda hl. hrdinku nepraštit do hlavy, aby se jí rozsvítilo, ale nakonec to neuděláte. Nevím, jak pro ostatní ale pro mě byl první díl velmi úspěšným i když ne zrovna strhujícím.

06.03.2016 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen Hoover je úžasná autorka! Její další úžasná kniha. Nevěděla jsem, co od knihy čekat a upřímně jsem si myslela, že to bude ta klasická situace nová holka na škole se zakouká do školního vyvrhele......a budou spolu :) Kniha je ale naprosto jiná. Nepustila mě od začátku čtení do konce. V žádném případě jsem nečekala, co se v knize stalo a ani by mě to nenapadlo.....kniha byla prostě úžasná ♥ :D

14.01.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka byla velmi čtivá a myslím, že obálky jsou fascinující a skvěle padne do knihovničky. Knížku doporučuji je to pohodové čtení se zajímavým příběhem a podle mě i s krásně popsaným prostředím.

15.09.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tuhle knihu by jste si měli přečíst hned vás zaujme anotace. Už od začátku vás bude sžírat zvědavost co se stalo Nastye. Postava Nastyi mi nevadila a ani Joshova. Líbila se mi postava Nastyi. Knihu vám doporučuju - myslím, že zaujme a děj čtivý a nepustí.

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Knížka pro mě byla velkým lákadlem a opravdu byla báječná. Postavy byly sympatické a musím říct, že je to obyčejná situace....není moc velký rozdíl mezi dnešní dobou. Jen možná walkmany k tomu navádějí :) Prostě to bylo pěkné oddechové čtení, kde jsem četla od začátku do konce :D

04.02.2015 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Druhý díl této knihy se mi líbil mnohem víc než první ze série. V prvním díle byla postava Johanny popsána, tak jak působí prvním dojmem. Druhý díl ovšem osvětluje její důvody a pohled na svět. Myslím, že v této knize každému dojde, že ne vždy je dobrá dbát na první dojem. Knihu vřele doporučuju :D

17.08.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Příjemná, pohodová taková na léto. Kniha stojí za to abyste si ji přečetli :D

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Kniha z pohledu Travisse byla zajímavá , myslela jsem si že to nebude ono, ale nakonec jo. Travisův pohled je prostě jiný, sice už víte co bude ale když si pak spojíte cy myslela Abby a co Travis na určitou situaci, je to vážně takové doplňující. Knihu si přečťete o nic nepřijdete naopak :D

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Knihu si přečtěte. Mne sa prostě strašně líbila Katsa kvůli tomu,že konečně hrdinka co za to vezme a jde si za svým cílem a brání se. Takže pokud si chcete odpočinout od citlivých, ufňukaných hrdinkách - tohle je vaše kniha.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížku jsem už četla a musím vám jí vážně doporučit a to všechny tři díly této série. Knížka se čte dobře.Postavy v knize jsou sympatické a myslím že Gwendolyn vám přiroste k srdci. Děj v knize je napínavý nemyslete si že víte konec, ujišťuju vás že když si myslíte že vás kniha už nepřekvapí.....BUM. Kniha je čtivá a má poutavý děj :D

Reset Reset Amy Tintera

Podle mě má kniha úžasný a čtivý námět. Jen souhlasím s uspěchanou změnou charakteru hlavní hrdinky Wren...už po pár kapitolách se můžete ptát, kam zmizela skoro bezcitná resetka poslouchající rozkazy?....Kniha se četla určitě dobře, jen tohle mohla autorka trochu vychytat.

08.10.2014 4 z 5

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Pěkný příběh, postavy sympatické, příběh čtivý....krásná oddechovka

31.08.2014 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Kniha má zajímavý námět, líbí se mi psaní ze dvou pohledů. V knize sledujeme příběh Heather a Dodge, kteří jdou za stejným cílem, ale z úplně odlišných důvodú. Kniha stojí za přečtení :)

05.08.2014 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tato kniha byla tedy pokračování, mně se víc líbil první díl......a myslím,že autorka sérii pěkně ukončila :D

21.07.2014 4 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Kniha se mi četla dobře takové čtení na pár hodin, oddechové - postavy sympatické, příběh poutavý.Námět je zajímavý. Jen když už čtete 4.díl série tak je každý díl o nějakém nezvladatelném duchovi , kterého zastaví a potom skončí se zlomeninami a odřeninami. :D Série se mi ale stějně líbila zvlášť poslední díl

08.07.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Kniha se čte dobře je to zajímavé když jste čtenář a musíte se smát jak se ti dva snaží vzájemně dostat a víte jak se která postava cítí kniha je zábavná, romantická moc se mi líbila. :D

06.07.2014 4 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Na tuto knihu jsem byla zvědavá a to z důvodu že tam zahraniční autorka popisuje děj v Praze na univerzitě, Neříkám, že tato kniha je špatná, tvrdím jen že jsou o hodně lepší jiné na toto téma. To je vše.

06.07.2014 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížka se mi líbila námět se mi líbí děj je poutavý a takový oddechový - čte se dobře. Jen si ji přečtěte a uvidíte.

06.07.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Určitě si to přečtěte je to krásné na oddech, romantika (jednou za čas si to pohádkové snění musíte dopřát) , postavy byli sympatické Abby skrývá minulost já chtěla hned od začátku vědět co . Já vám tu knihu doporučuji.