Ticiana Ticiana komentáře u knih

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Za mne nejlepší dil. Úplně jsem nim proletěla. A je to divné ale jsem si i pobrecela. Ta tíživá atmosféra na začátku a pak jsem nevěděla jak to vlastně dopadne. Závěr za mne naprosto bozi. Autoři tam narvali tolik zvratu ze jsem to nestihala ale hlavne jsem je vitala. A jsem rada, ze se mi série krasne vyjima v knihovně. DOPORUCUJU.

09.08.2019 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Wren a Callum supr. On se mi teda pozdával vic. Kniha je hodně ctiva. Nechybí akce i kdyz zrovna ta poslední mohla byt popsána do větších detailu. Pribeh se mi libil ale nebyla jsem z něho úplně paf proto 4*. A ted na druhej dil.

06.08.2019 4 z 5

Kniha duší Kniha duší Glenn Cooper

TAk druhy dil doplnil první. To tema mne zajímalo. Ale nevim jestli bych chtěla vědět datum smrti... Spojitosti s dalšími osobnostmi bylindobre vybrané. Kniha se cetla sama. Will a Nancy byli hodně dobrej tím. A jeste mi to u hledání odpovědí připomnělo Dana Browna.

14.07.2019 5 z 5

Tajemství sedmého syna Tajemství sedmého syna Glenn Cooper

Na začátku jsem měla problém se vsema tema dejovyma linkama. Ale jak se objevil sedmý syn, uz to neslo zastavit. Velice dobre napsaný, zajímavá zápletka a rozuzleni. A ted rychle na druhy dil.

13.07.2019 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Kniha byla skvělá, ale na mne tentokrat moc postav a z nějakého důvodu se mi cetla pomalu. I tak jsem si to užila.

03.07.2019 4 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

Kniha ma krásnou obálku a její obsah je taky úžasný. Sice uz od půlky knihy jsem tusila, kdo je zloduchem, ale knížku mi to nepokazilo, protoze další podrobnosti jsou temer až v závěru knihy. Tato kniha je hodně pro teenegery. A ja si hledala každou minutku, abych si pribeh mohla dal číst.

22.06.2019 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Bylo to lepsi, než první dil. Ale je to krátká povídka. Ne klasickej Nesbo. I tak se mi to líbilo. Trosku odlehčenej styl.

15.06.2019 4 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Kniha se cetla velice svižně. I kdyz jsem čekala ze budu mít vic husiny a to bylo jenom jednou kdyz Jack prohledával dům v noci. Škoda. Pak tam byli skoky v ději. Par stránek jsem to dávala dohromady. Drsné scény z dětství. A konec nebyl překvapivý. I tak jsem rada, ze jsem ji přečetla.

11.06.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Nemohla jsem se rozhodnout jestli 4 nebo 5 hvězd. Tak nakonec jen 3. Něco mi chybělo. I v tomhle díle udělal z policistu a dalších složek úplný blbecky. A Theo mi přišel vic arogantní. No nevim... ale četlo se to dobre.
A duvod odebrani dalsi hvezdy je pro mne asi velke mnozstvi nezodpovezenych otazek... Snad v dalsim dile. Theo je sice originalni hrdina s velice zajimavyma metodama, ale prece je tam neco, ze ho zacinam docela nemit rada... no uvidime dalsi dil

06.05.2019 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Ani muk zhltnete ani nebudete vědět jak. Skvěle napsaný pribeh. Zvraty, které Vás budou nutit uvažovat. A ten konec mne dostal. Jak psala Ivuska.09 mrzí mne ze předešlý díly nejsou vydány a doufám, ze si to vydavatelství rozmysli. Doporucuju si přečíst.

24.04.2019 5 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Silnej příběh. Jsem rada, ze jsem ho přečetla. A autorce fandím v jejím životě a i odhodláni udělat něco pro týrané děti. Sama ví nejlíp jak to rozpoznat a jak nejlépe pomoct. A díky knížce se k tomu muže přiblížit vic lidi.

30.03.2019 4 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Richard Sklář

Paneboze, tohle byl fakt boj. Ty opisy jakekoliv cinnosti... No fakt uz jsem mela tendenci to vzdat i kdyz mi chybelo jen nejakych 100 stranek. Ale zachranilo to asi poslednich 50. Tam se to fakt rozjelo. Pro mne horsi nez Vila na Sadove. I kdyz pribeh byl fajn. A libil se mi hrozne Patrik. Bohuzel, doporucit knihu nemuzu.

21.03.2019 3 z 5

Unesená Unesená Manuro (p)

Knihu nedáte na první pokus. Ja jsem řešení našla zas přítelem kdy to vlastně bylo na paty pokus. Gamebook je velice propracovaný. Taky jsme si dělali mapku. A určitě zahrajeme znovu, nakolik jsme se nedostali k více věcem. Za mne docela příjemné a krvavé a hororové hraní.

10.03.2019 4 z 5

Musim říct, ze první díl se mi líbil víc. Na mne tam bylo až moc politiky. I kdyz satiricky vykresleny.

05.03.2019 4 z 5

Pravdivé lži Pravdivé lži Nora Roberts

Supr oddechovka. Ano hodně postav, ale mne to nepřišlo nijak nezvladnutelny. Jen ten konec byl uspechany trosku. Určitě si dam i další knížku od autorky.

26.02.2019 4 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Knihu jsem cetla docela dlouho. Ma dve dejove linky, to by bylo celkem v pohode. Ale... mne to prislo, jako bych cetla 2 knihy, ktere maji hodne kratke kapitoly a stale si je stridala. Nakonec se dejove linky pretnou. Proto mozna ma vic lidi problem knihu precist. Mne se ale libila. Bo byla skvela. Ano byli tam i docela neuveritelne casti, ale to nepokladam za dulezite. U severskych kriminalek detektivove preziji jeste vice :D Tesim se na Andela smrti.

08.02.2019 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha se mi libila ale mam z ni smisene pocity. Nevim proc. Cte se sama a libil se mi ten napad. Ale konec byl hodne smutny.

01.02.2019 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Pro mne byla mnohem zajimavejsi kniha Vyhnani Gerty. U Zitkovskych bohyn jsem mela docela potize s prvni casti knihy. Ale dozvedela jsem se mnoho o zvyklostech.

07.01.2019 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

No akci nabite ale nevim uplne co si o tom myslet. Podivny sen nebo realita... kdovi?

28.12.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Ani se nenazdate a kniha je na konci. Skoda, ze nebylo napsano, ce se delo dal. Ale povidka supr.

20.12.2018 4 z 5