TessDragon TessDragon komentáře u knih

Kill Me, Kiss Me 3 Kill Me, Kiss Me 3 Lee Young Yuu

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy,ale moc se mi to líbilo. Příběh se čím dál více zamotává a jsou obrovské dějové obraty, které by nikdo nečekal. Těším se na další pokračování.

Kill Me, Kiss Me 2 Kill Me, Kiss Me 2 Lee Young Yuu

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy, ale moc se mi to líbilo. Oba dva Tae-Yeon a Jung-woo to vůbec neměli jednoduché, i když věděli, že to nebude žádná hračka. Těším se na další pokračování.

Kill Me, Kiss Me 1 Kill Me, Kiss Me 1 Lee Young Yuu

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy, ale moc se mi to líbilo. Těším se na další pokračování.

13.10.2012 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Začátek velkého dobrodružství v kouzelných Bradavicích s těmi nejnezapomenutějšími postavami na celém světě. Harry Potter je prostě jedinečný originál, který vás vezme za srdce a vy prostě musíte číst.
A ničeho nelitujete. Harry, Hermiona, Ron, Fred, George, Ginny, Neville, Snape a mnohem více...S těmi jsem prožila své dětství, a bylo opravdu kouzelné. J.K.Rowling vymyslela příběh, tak, že do sebe nádherně zapadnul a na konci se nám dostalo odpovědi na naše otázky. Jsem moc ráda, že jsem si mohla Harryho přečíst a v nejbližší době se snad k němu ještě dostanu.

Bohužel i HP končí, ale zakončil svůj příběh geniálně! Při čtení jsem skoro nedýchala a bála jsem se, jak to všechno skončí. U něčeho mě opravdu překvapil průběh + odchod mých oblíbených postav. HP už je na kraji největší temnosti, všechno se odehrává venku, od ochrany starých dobrých Bradavic, kde už také není bezpečno. Tohle bylo naprosto GENIÁLNÍ a NEZAPOMENUTELNÉ zakončení série, na Harryho budu ráda vzpomínat a ráda si ho přečtu znovu. :)

13.10.2012 5 z 5

Líbilo se mi zjištění, kdo je pravým a jediným Princem dvojí krve a také sbližování Harryho a Ginny (KONEČNĚ!! :D), také mi bylo líto Hermiony, Ron mě dováděl k šílenství (+ nezapomenu ani Levanduli), ale bylo mi hlavně líto, že dobrodružství našich 3 hrdinů v Bradavicích končí a nastávají temné doby.

13.10.2012 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Knížka je opravdu hodně tlustá (i když v jejím případě je to jen dobře ;D), ale děj je úžasný, sice knížka není nejlepší, ale rozhodně je nadprůměrná. Cho jsem zde moc neměla ráda, to snad více ve filmu, Ginny mi bylo líto, a k Umbridgeové- teď jsem ráda za naše učitele. ;D

11.10.2012 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Oblíbila jsem si zde Cedrika, Cho mě zde dost vytáčela a dále ještě v 5. díle ;D. Díl byl opravdu skvělý a už dost temný.

11.10.2012 5 z 5

Poprvé se nám zde objevuje Sirius, kterého jsem si na první pohled (knižní ;D) zamilovala, Snape mi tu připadal o dost hrubší než ve filmu, ale přece jenom film a kniha jsou jiné. Jinak se zde objevila další má oblíbená postava, Lupin.

11.10.2012 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

S Ronem by jsme si toho mohli hodně říct o naší fobii z pavouků. ;D

11.10.2012 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

11.10.2012 5 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Tento díl byl naprosto UNIKÁTNÍ!!!Bylo mi líto co se stalo s Tommym,ale hlavně s Shankusem!To si nezasloužil.Steve mě od toho co provedl děsně nakrknul!Samozřejmě konec jako vždy byl ohromný a překvapující.

11.10.2012 5 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Darren se vydává s Harkatem hledat jeho duši.A překvapení na konci bylo teda obrovské,nečekala jsem to.

11.10.2012 5 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Ách, tento díl byl teda přímo peckový! Hlavně mě zasáhla jedna smrt mé oblíbené postavy. :( A přitom se obětovala, tato postava mě zatím zasáhla nejvíce.

11.10.2012 5 z 5

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

Sága se stává čím dál více napínavá a temnější.A to je rozhodně bodem navíc!Ne,že by ho ještě potřeboval.

Panna nebo orel Panna nebo orel Nicole Burnham

Pokračování příběhu Valerie. Popravdě se mi nelíbila tak moc jako první díl. Byla dost nudná, chyběl mi nabytý první díl.

10.10.2012 1 z 5

Lovci z přítmí Lovci z přítmí Darren Shan (p)

Á náš milovaný Darren se stává lovcem z přítmí,jeden ze tří,kteří musí zabít Pána vampýrů dokud ještě nemá svoji plnou moc.Myslela jsem,že se to nestane,ale nakonec se Pánem vampýrů stal ten u koho jsem to vůbec ani nechtěla byt pomyslet.

08.10.2012 5 z 5

Upíří kníže Upíří kníže Darren Shan (p)

Darren se nám vrátí zpět na Upíří horu podat svědectví o tom,že Kurda není takový jakým se zdá být,jenže možná,že to nebude zrovna správná věc.Rozhodně doporučuji!Darren Shan je jedna z těch nejlepších a mých TOP knížek od kterých se nedá vůbec odtrhnout!

08.10.2012 5 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Darren musí dokázat,že je hoden být upírem.A co myslíte podaří se mu to nebo selže?Rozhodně doporučuji celou ságu,protože Darren vás vtrhne do tohohle nelítostného boje mezi upíry a vampýry.

08.10.2012 5 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Má oblíbená a tolik milovaná sága stále pokračuje.Zde začíná nová trilogie Upíří zvyky.Objeví se tu spousta nových postav jako Arra,Kurda a Paris.Darren se vydává na strastiplnou cestu do upířího centra.Není sice tak dobrodružná jako ostatní,ale rozhodně by to bez ní chybělo.Takže rozhodně doporučuji přečíst!

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Tato knížka je tak FANTASTICKÁ, že to nejde ani popsat! Strhne vás a už jen tak nepustí. Překvapilo mě, že ji napsal Čech a k tomu ještě tak mladý. Tomáš je opravdu strhující spisovatel, už se těším na další jeho knihy. V knížce se sice vyskytuje pár nechutných scén, takže to rozhodně není pro slabé žaludky, ale jinak je knížka ohromující. Je akční, na každé stránce se něco děje. A také samozřejmě postavy byly dokonalé. Já jsem si oblíbila hlavně Garetha, Bakariho, Dona, Indíru a Miyu. Taky nesmím ještě zapomenout na An-kh. Nemůžu říct, že byl konec byl překvapující nebo ohromující, protože to byla celá kniha, od začátku do konce. Takže já jen vřele doporučuji.