Panna nebo orel

Valerie by nikdy nevěřila, že život v zemičce jménem Schwerinborg může být tak senzační. Ale stejně tak ji ani ve snu nenapadlo, že se začne scházet s princem! Ale neuvědomí si, že se všechno změní - a bohužel k horšímu. Princ Georg usoudí, že oba potřebují čas na rozmyšlenou, a tatínek ji pošle zpátky do Virgínie na návštěvu k mamince. Valerie je zničená - dokud se nerozhodne chodit se svou dávnou láskou Davidem Andersonem. David možná není princ, ale třeba jí aspoň pomůže na Georga nemyslet - nebo nepomůže?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4337/panna-nebo-orel-4337.jpg 3.125

Valerie Winslow 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

Spin Control, 2005

Kniha Panna nebo orel

Kiwi24
15.06.2017

Milujeme milostné trojúhelníky. Vážně. Ale máš štěstí, Valerie že sis vybrala George.

TessDragon
10.10.2012

Pokračování příběhu Valerie.Popravdě se mi nelíbila tak moc,jako první díl.Byla dost nudná,chyběl mi nabytý první díl.

taylor13
13.06.2012

Knížka velice nudná,kdo by čekal,že se tam mluví jen o klucích..místy byla dobrá,ale většinou nudná..takže jsem knížku nedočetla..pro ty,co čtou horory nebo detektivky a fantasy,bych toto nedoporučila..