Kill Me, Kiss Me 3

Kill Me, Kiss Me 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7785/kill-me-kiss-me-7785.jpg 4 48 3

K2 série

Třetí svazek známé korejské manwhy, která představuje českému čtenáři typický svět asijských komiksů. Kolotoč příhod samotářského Jung-wooa pokračuje. Aby mu Que-min zajistila bezpečí, přistoupí na Ghoon-hahmovu podmínku a začne s ním chodit. Jenže jak dlouho takové vydírání Que-min snese? Co na to řekne Ghoon-hahmův gang? Je Ghoon-hahm opravdu tak drsný vůdce, za jakého se vydává? A jak se zachová Jung-woo?... celý text

Ruxandra
09.04.2014 2 z 5

Tento díl mě z nějakého důvodu hrozně rozčiloval, ale byl lepší než ten předchozí.

HiNataLi
18.10.2013 5 z 5

Třetí díl navazuje na druhý, co se příběhu týče a rozhodně to není na škodu. Kdo z nás si snad nezamiloval (těch, co nemají potřebu tuto sérii kritizovat) Jung-Wooa? ;)

TessDragon
13.10.2012 5 z 5

Tato manga mě hned od začátku dostala. Příběh byl originální a hlavně takový školní ze života, takže žádné fantasy,ale moc se mi to líbilo. Příběh se čím dál více zamotává a jsou obrovské dějové obraty, které by nikdo nečekal. Těším se na další pokračování.

manga manhwa (Korea)

Lee Young Yuu