Upíří kníže

Šestou knihou se završuje druhá trojice hororových příběhů o poloupíru Darrenu Shanovi. Při nelítostných prověřovacích zkouškách o způsobilosti stát se právoplatným upírem se Darren domníval, že nic horšího už ho potkat nemůže. A přesto na něj skrze zastánce vampýrů Kurdu padne podezření, že zradil. Do Upíří hory totiž pronikli nepřátelští vampýři, očividně proto, aby naplnili proroctví Pána vampýrů. V Hoře se schyluje k smrtící bitvě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1045/upiri-knize-5SA-1045.jpg 4.6409

Příběhy Darrena Shana 6.

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

The Vampire Prince, 2001

Kniha Upíří kníže

Ailee
23.09.2018

Rychle, akční, napínavé a přečtené za necelé tři hodiny! Smutný konec vystřídal vtipný závět. Líbí se mi, jak se Darren vyvíjí. Alespoň duševně, když tělesně se chudák trochu "zasek"

gabice4
18.02.2018

A všechno dopadlo ve prospěch Darrena a tak to má být....... Je mi líto osoby, která zemřela v boji a se ctí, ten kdo četl určitě ví o kom je řeč a ten kdo bude číst se to dozví

Vincenzoci
25.06.2017

Musím říct, že jsem byl nejednou zaskočen dějem i zvraty. I celkové vyvrcholení byl šok! :-)

Dinosaur
08.03.2016

(9/10) Skvělé vyvrcholení "druhé trilogie". Tentokrát tu máme krom nečekaných zvratů a odhalení i zajímavé morální dilema :)

HannaFuchs
05.03.2016

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015

Úžasné, úžasné, úžasné! Darrena opravdu obdivuji (jak spisovatele, tak postavu :-D). Udělal hloupost a přesto se vrátil, aby upíří klan varoval.
A konec? Usmívala jsem se jak blbeček a radovala se, že to dopadlo tak, jak to dopadlo :-).

filiptucek
21.08.2015

Zatím nejsilnější a nejnapínavější kniha z celé série. Měl jsem co dělat, aby mi ke konci neukápla slzička.
Jsem poctěn, že můžu číst tvoje knihy, Darrene. :-)

Cryptkeeper
06.08.2015

Další napínavý díl ze ságy Darrena Shana.
Pozvolný rozjed,každopádně v půli knížky jsem už místy snad ani nedýchal,dočetl ještě tentýž večer a byl opět příjemně překvapen:)