Pán Stínů

Pán Stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21783/mid_pan-stinu-6Nf-21783.jpg 5 409 20

Příběhy Darrena Shana série

V předposledním dílu ságy se Darren Shan vrátí do rodného města. Jeho rodiče se odsud odstěhovali, žije tu jen jeho nyní už dospělá sestra... se svým synem, a tudíž Darrenovým synovcem! Krátký klid se ukáže být jen klidem před děsivou bouří: Darrena, kterého už nějakou dobu trápí děsivé sny o posledním střetnutí s Pánem vampýrů, čeká strašlivý a zoufalý boj, spousta ztrát a bolesti. A taky jedno hrůzné odhalení: poslední souboj má být jen soubojem o to, kdo se stane zkázou světa. Buď Darren podlehne a Pánem stínu se stane Steve Leopard, anebo zvítězí, a pak se strašlivou zhoubou stane on sám!... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Lord of the Shadows , 2002

Luigi1
28.02.2021 5 z 5

Opět jsem byl potěšen jak Darren zvládál nástrahy.Konec byl překvapivý,ale celá knížka byla výborná.

Ailee
13.07.2019 4 z 5

Na rozdíl od předchozí dílu se pořád něco děje a děj je rychlý a brutální. Dojde k několika smrtím, ale nevím, ani jedna mě prostě nedojala, i když měla. Možná nebyla jen ta správná nálada, ale řekla bych, že příběh se stoupajícím počtem dílů tak nějak ztrácí kus sebe.

gabice4
26.02.2018 4 z 5

Opět začátek nic moc a ke konci napínavé a smutné...... od začátku jsem měla tušení kdo je Darius i u pana Topola jsem tušila jeho tajemství

Vincenzoci
26.08.2017 4 z 5

Docela psycho díl, velmi čtivý, napínavý a bylo tam dost překvapení. Něco se dalo odhadnout a něco bilo přímo do očí už delší dobu. Nicméně nenudil jsem se a moc se mi to líbilo!

Cryptkeeper
24.04.2017 5 z 5

Bože!!! Tak tohle ano!!...pekelně napínavé,propracované,úžasné. Zakončené zvratem,který nejednoho citově vyždíme,to je přesně to,co od knih očekávám a téhle se to povedlo perfektně!:)

Dinosaur
25.06.2016 5 z 5

(9.5/10) Opět se dostáváme k boji s pánem vampýrů. Atmosféra je čím dál tím temnější (jistou událost jsem musel docela rozdýchávat, nečekal jsem, že to jistá osoba opravdu udělá) a kniha končí v nejnapínavějším.

HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Viky007
11.09.2015 5 z 5

Napětí, intriky,... finále se blíží. Ze Steva se stává čím dál větší zmetek a na Darrena nám doléhá temnota.
Tento díl už není moc pro děti. Atmosféra je dost neveselá a navíc mi hrozně chybí zrzoun (však víte, koho myslím).

lampernaqui
23.09.2014 4 z 5

Tentokrát závěr nebyl překvapivý, dal se předpokládat. Oproti předchozímu - podle mě - nejslabšímu dílu série znovu zlepšení do klasické Darrenovské kvality. Souboj dvou bývalých kamarádů se blíží. Teď jen čekat, co přinese poslední díl.

Edona
20.09.2014 5 z 5

Sága Darrena Shana se blíží ke konci - nechybí napětí, akce a bohužel ani zlo. Pán Vampýrů je opravdu nelidská zrůda! Jsem hrozně zvědavá, jak to nakonec celé skončí!

SabinaV.
19.09.2014 5 z 5

Wow... ten konec... Nečekané zvraty...prostě super! Teď ještě sehnat poslední díl:-)

radek0635
30.06.2014 5 z 5

Úžasná kniha, spolu s Madame Oktou a Zabijáky úsvitu nejlepší díl série.

Adam Bartoš
25.04.2014 5 z 5

Dobře se četla a napětí tam bylo úžasné.Jsem rád že se objevily staré tváře.

novoterka
27.07.2013 5 z 5

Knížka se mi četla jedním dechem, opět nečekané zvraty..............Darren Shan opět nezklamal.

Dep8
01.01.2013 5 z 5

Ságu o Darrenu Shanovi jsem četla už strašně, strašně moc dávno. Nepamatuji si, oč přesně běželo, ale vím, že se mi to dobře četlo. Takže, vřele doporučuji...

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Zajímavé, svižně čtivé a naprosto úžasné:)

TessDragon
11.10.2012 5 z 5

Tento díl byl naprosto UNIKÁTNÍ!!!Bylo mi líto co se stalo s Tommym,ale hlavně s Shankusem!To si nezasloužil.Steve mě od toho co provedl děsně nakrknul!Samozřejmě konec jako vždy byl ohromný a překvapující.

Buhvico
13.05.2012 5 z 5

Posledních pár dílů je to čím dál napínavější, opravdu nejde vůbec odhadnout jak to celé skončí.. Skvělý styl psaní, hned to čtenáře pohltí a nedá se přestat, než zjistíte jak to skončí..

Císařovna
15.04.2012 4 z 5

Pán Stínů je další povedený díl z úspěšné série o upírovi Darrenu Shanovi. Kniha je plná nečekaných zvratů a já se těším na poslední díl, až zjistím, jak to všechno dopadne.

Horxus
13.01.2012 5 z 5

Posledni dva dily jsou naprosto nejlepsi. Necekane zvraty, setkani a prekvapeni. Po podle me moc nepovedenem Jezeru dusi, konecne to co jsem cekala!!! skvele!

upíři

Darren Shan (p)