TessaJean TessaJean komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Divím se, že jsem tuhle knihu vůbec dočetla. Přišla mi taková drobet uhozená na hlavu. A o hlavních dvou hrdinkách ani nemluvím...docela rychle se četla, ale stejně rychle na ni zapomenu.

14.05.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Ze začátku jsem knížku zase tolik nehltala, ale i tak mě celkem bavila, jelikož autorka píše stylem, který se dobře a rychle čte. Zhruba od druhé poloviny mě ale příběh smetl celou svou silou a já knihu dočtla na jeden zátah, jelikož jsem se nedokázala odtrhnout. Z příběhu kromě obrovského napětí na mě čišel i strach, smutek a zklamání, které si musela hlavní hrdinka prožít. Výborná kniha, jen si myslím, že autorčinu prvotinu "Za zavřenými dveřmi" to nepředčilo. :)

30.04.2018 4 z 5

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

Tato kniha mě nijak zvlášť nenadchla.Dobře se četla, i když do půlky mě to ani moc nebavilo. Řekla bych, že až ke konci dostala ten správný spád a mě to donutilo číst o něco víc. Rozhodně to ale není kniha, ze které bych byla paf a toužila si ji přečíst znovu. :)

25.02.2018 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Od autorky mám všechny knihy, tudíž jsem si musela přečíst i Skvrnu. Musím říct, že příběh se mi zdál velice zvláštní, ale i přesto mě kniha celkem bavila. Nejvíc se mi na tom líbilo to, že autorka umí udržet strašidelnou a temnou atmosféru... chvílemi mi přejížděl mráz po zádech. :) Co víc, text se čte velice dobře.

02.01.2018 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět bravurní dílo!! Díky krátkým kapitolám, které vždy skončí tak, že musím pokračovat dál se knížka čte rychle a je velice napínavá. Autor píše velice čtivé příběhy.:))

30.10.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knihy od Johna Greena se čtou dobře, ale nebaví mě. Stejně tak to bylo i s touto knihou, která mi spíše přišla o ničem a téměř nic se tam nedělo.

19.07.2017 3 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Naprosto fantastický mrazivý thriller, plný napětí a zvratů. Z knihy jsem maximálně nadšená a určitě si ji jednoho dne přečtu znovu! Kniha Temné šílenství se mi líbila o malinko víc, ale i tak mě autor opět nezklamal a já jsem nemohla přestat obracet stránky!

06.02.2016 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Kniha mě hrozně zklamala. Vůbec mě nebavila a musela jsem se do čtení nutit. Stále jsem čekala, že až dojdu do poloviny knihy, že se děj nějak změní.. že v tom bude nějaká hlubší zápletka, ale nestalo se tak

30.01.2016 1 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Kniha byla taková průměrná :) Hezky se četla, ale nic zvlášť mě tam nezaujalo a můžu říct, že tam ani nebyl nějaký zvrat, který by knihu oživil. Je dost předvídatelná a nic moc se tam neděje...

23.12.2015 3 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Všechny knihy od Lenky Lanczové jsou úžasnéé. I tato se mi velice líbila, ale už jsem od této autorky četla i lepší knihy.:)

09.08.2015 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

První polovina knihy mě vůbec nebavila a měla jsem chuť knihu odložit a vrátit se k ní později. Druhá polovina už byla o dost lepší, proto pro mě čtení nakonec nebylo tak nudné. Kniha je vcelku pěkná ale podruhé už bych se do ní asi nepustila.
Asi nejvíc mě iritoval ten babiččin blog, který podle mě v knize vůbec nemusel být.

26.07.2015 3 z 5

Pořád se dívá Pořád se dívá Chevy Stevens (p)

Ze začátku mě kniha nebavila a vůbec jsem se nedokázala do děje začíst. Jak jsem ale obracela stránky, zjistila jsem, že knížka je vcelku dobrá a od poloviny už jsem se od ní nedokázala odtrhnout.:))) Takže mě kniha vůbec nezklamala.
Děj bych hodnotila jako velice psychologický.:)

05.04.2015 4 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Mám jí přečtenou už podruhé a jsem strašně ráda, že autorka napsala i pokračování s názvem Postel plná růží. Oba tyto díly byly asi tím nejlepším, co jsem zatím od autorky četla.:)))))

31.01.2015 5 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Koontz má prostě úžasné knihy, při kterých se prostě nedokážu odtrhnout! Každá kapitola končí tak napínavě, že čtenář prostě musí pokračovat. Pro mě Ochránce patří právě k takovým těm nejoblíbenějším knihám právě od tohoto autora.:)

31.01.2015 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Tak tato kniha pro mě byla zatím nejlepší ze všech třech knih. Děj byl napínavý, dá se říct od začátku až do konce a opět až do poslední chvíle se neví jak to vlastně je.Ostré předměty jsem přelouskala tak nějak s klidem,Zmizelá mě opravdu hodně bavila,ale od Temných koutů jsem se nemohla odtrhnout.Zkrátka napínavé,strhující...Pevně doufám že autorka napíše další knihu.

24.12.2014 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Rozhodla jsem se autorovi dát ještě šanci, jelikož jsem od něj četla knihu Není úniku a líbila se mi. Na dostřel už byla celkem slabota a v případě knihy Most sebevrahů je tomu zrovna tak...na mě až moc akce, samá střelba, jízda v autě...obracela jsem stránky a pořád to nekončilo. Autor se snaží udržet čtenáře v neustálém napětí, ale přijde mi to místy přehnané a zbytečné. Nevím, zda se k autorovi ještě vrátím...

07.05.2023 2 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Nenadchne ani neurazí.

03.11.2022 3 z 5

Asi to skončím Asi to skončím Iain Reid

Nejprve jsem viděla film a o knize jsem neměla ani tušení že vůbec existuje. Film je tedy neskutečná kravina a hrozná nuda, takže ten kdo nepřečte knihu to možná ani nepochopí. Nicméně co se týče knihy, tak ta mě moc bavila. Atmosféra tam byla vykreslená skvěle a i když je příběh opravdu hodně psychologický a moc akce tam opravdu není, stejně jsem byla napnutá a musela vědět jak to bude dál. Musím ještě podotknout že kniha má opravdu nádhernou obálku se zlatavým nádechem.

19.02.2022 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Jedna velká nuda. Překombinované a předvídatelné.... občas mi přišlo, že ani sama autorka už neví co psát aby knihu udělala zajímavější. Bohužel je to ale hodně na sílu bez většího nápadu. Čekala jsem víc už jenom proto, že Matčina hra byla naprosto super.

25.06.2021 2 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Tohle mě teda vůbec nebavilo. Hlavní postavy nesympatické, jak ona tak on. Nečte se to zle, ale opravdu mě nebavilo v jedné kapitole číst z pohledu Karolíny a pak v druhé kapitole úplně to samé akorát z pohledu Marka. Děj byl neustále opakovaný...nuda

20.04.2021 1 z 5