Noc v Central Parku ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Jak se do takové situace dostali a proč je na Alicině košili krev? A kde se v její kapse vzala cizí zbraň? Společně se pouštějí do pátrání po vlastních stopách a odhalují nečekanou pravdu, která od základů změní jejich životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360164/noc-v-central-parku-QIB-360164.png 4.1156
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno: (ekniha), Motto
Orig. název:

Central Park (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (56)

Kniha Noc v Central Parku

Přidat komentář
cukrovka
06. dubna

Skvělé strhující čtení, vůbec jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Závěr mě úplně překvapil.

buldozer5
10. února

Ke koupi knihy mě nalákala její anotace-dva naprostí cizinci se vedle sebe probudí na lavičce v Central Parku, připoutaní k sobě, a nechápou, co se stalo, jak se tam ocitli a postupně se snaží odhalit pravdu...
Hned na začátku se něco dělo, takže vás kniha hned pohltila, nebyla tam žádná hluchá místa. Zpočátku se mi dialogy mezi postavami zdály trochu rozpačité a nepřiměřené k tomu, co se jim stalo, zvlášť Gabriel mi k tomu trochu neseděl, ale jak jsem později zjistil, dávalo to smysl.
Chytla mě dějová linie s vrahem, vlastně mě chytil celý příběh-a já prostě musel číst dál a dál, abych se dozvěděl, jak to dopadne.
Líbil se mi i zvrat na konci, kdy se ukázalo, že nás autor po celou dobu vodil za nos a věci se mají úplně jinak, jak to do sebe všechno zapadlo a potěšilo mě, jak to měl autor celé promyšlené.
Za nápad a celkové zpracování si to určitě pět hvězdiček zaslouží a určitě si přečtu minimálně jednu další knihu od tohoto spisovatele.

šipek
04. února

Kniha se čte sama a mě nezklamala. Zajímavý příběh který čtenáře pohltí a nutí číst dále a dále. Jednu hvězdičku jsem ubral za závěr knihy.

intelektuálka
17.12.2018

Tedy Guillaume - zase jsi mě dostal ...

Já mám prostě slabost pro francouzské autory - zde můj třetí titul ...

Motto : Každý z nás v sobě nosí znepokojivého cizince ...

Alice - policistka z Paříže / a jak poté zjistíme - s tragickým osudem/
Gabriel - hudebník ? /jak poté zjistíme, muž mnoha profesí /

Jakým řízením osudu se ocitli na lavičce v Central Parku v New Yorku ?

Pro tu originální zápletku /kdo z nás by na ni přišel/ a pro krásná motta ke každé kapitole se autor zařadí do mých oblíbených...

A doporučím, kvůli originalitě a občas i záhadě .

katerina9582
16.11.2018

Perfektní.. má první zkušenost s autorem... velice čticé, svižné.... moc dobře se to čte .. Bála jsem se, ale o to víc jsem moc mile překvapená

veronikacerna
14.10.2018

Skvele

Šebestová3
02.10.2018

Dost dobrý nápad, zajímavá zápletka, děj se celkem svižně ubíral....k úplně debilnímu konci :-( Škoda, dalo se z toho určitě vytěžit víc.

čarodějka333
09.09.2018

Přiznám se, že jsem knihu četla a dočetla kvůli autorovi. Moc jsem se na ní těšila, po všech recenzích a doporučeních. Nicméně během čtení jsem došla k závěru, že popisy a "krajnosti" děje jsou zbytečně rozvleklé a brání spádu příběhu. Konec překvapivý, šokující, ale podle mne to šlo zkrátit na poloviční počet stran se stejným (ba lepším) dojmem.
Takže jsem jí opravdu do konce dočetla pouze kvůli čtenářské chvále na autora. Ale osobně mě nezaujala a dojem nezanechala. Až se bojím tady hodnocení zanechat ;), když čtu jiné ohlasy, ale za mne prostě ne.