terkezka terkezka komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Výborné, čtivé, četlo se jedním dechem :)

04.12.2023 5 z 5

Srabáček - průvodce začínajícího hrdiny Srabáček - průvodce začínajícího hrdiny Marek Epstein

Četla jsem s dcerami (6 a 9) a moc mě to nebavilo. A holky to taky nebavilo. Musela jsem se hodně nutit, abych jim tu knihu dočetla. Docela slátanina :/

18.06.2023 2 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Kniha mě moc bavila, napínavá, nečekaný konec.

07.05.2023 5 z 5

Země Země Marek Epstein

Prvních sto stran bylo utrpení, vůbec jsem se neorientovala v postavách ani v časových skocích. Pak si to sedlo a bylo to úžasně zajímavé čtení, místy velmi smutné, ale tak to asi není nic neobvyklého v knize s takovým tématem.

05.04.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Bavilo, ale už tak od půlky knihy jsem tušila, kdo za tím má prsty :)

12.03.2023 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

skvělá kniha, na jejíž příběh dlouho nezapomenu.

05.03.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Moc se mi to líbilo, přečteno jedním dechem..

25.01.2023 5 z 5

Moc zajímavá kniha, bohužel jsem nedávno četla dost podobnou od p. Javůrka, takže to mi ten zážitek malinko kalilo.

08.01.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

První kniha od Cartera, která mě nebavila a musela jsem se do ní nutit, a v podstatě i přeskakovat nedůležité pasáže. Spousta nepodstatných odstavců.

12.09.2022 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Snad první Carterova kniha, kterou jsem steží vydýchávala, mám ráda tento žánr, ale tohle byla síla i na mě :)
Když pominu tu brutalitu, kterou jsem musela přeskakovat, tak to bylo napínavý, jak blázen, ostatně jako vždy u tohoto autora.

13.02.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Po několika ne moc pochvalných recenzích jsem od této knihy zpočátku moc nečekala. K mému údivu jsem se do knihy začetla, přečetla ji takřka jedním dechem. Kniha mě moc bavila, nemohla jsem se odtrhnout a doporučuji všem :)

31.01.2022 5 z 5

Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Milena Štráfeldová

Neskutečně čtivá a zajímavá kniha popisující hrůzy naší historie. Je dobré si něco takového přečíst .

31.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Přečetla jsem za dva dny, napínavá, nedalo se odtrhnout, ostatně - jak se u pana Bryndzy zvykem .. :) doporučuju :)

28.12.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Čtivý a napínavý příběh, ten konec byl teda vskutku neuvěřitelný :)

25.12.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Čtivá kniha, ale přesto mě bavila asi nejméně ze všech děl od p. Mornštajnové.

05.06.2021 3 z 5

Červené klubíčko Červené klubíčko Irena Hejdová

Musím říct, že se mi to tento komentáž píše poměrně těžce. Knihu jsem koupila dcerám k Ježíšku, nalákaly mě absolutně nádherné ilustrace. Ale děj knihy, jako takové, je absolutně o ničem. Nezáživné, nudné. Škoda. ..
A přitom Nedráždi bráchu bosou nohou - od stejné autorky- což byla kniha, kterou jsme s dcerami četly předtím, byla absolutně super :)

02.05.2021 1 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná kniha, čtivá, silné příběhy, i slza mi ukápla. Skvělá autorka !

17.11.2020

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Napínavý jak kšandy, nešlo přestat číst! A ten závěr ! Pecka !!

08.11.2020

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skvělá, čte se jedním dechem !

28.08.2020

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Ctiva, napinava, moje první setkání se spisovatelem Karikou, a jistě ne poslední.

03.08.2020 4 z 5