Červené klubíčko

Červené klubíčko obálka knihy
Mé hodnocení:

Dvojčata Miu a Maxe zavede noční dobrodružství do strašidelného lesa. Jindy by se sem neodvážili, ale kdo by odolal vábení oživlého červeného klubíčka? Jeho nit povede děti knížkou od jedné podivuhodné lesní příšery ke druhé. A zkuste hádat, kdo se skrývá pod senem v krmelci! Pohádkově ilustrovaná knížka pro všechny dobrodruhy vybízí ke čtení, luštění a třeba i tvoření z mechu a klacíků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421163/cervene-klubicko-OHN-421163.jpg 1.522
Literatura česká, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Červené klubíčko

pista53
16.07.2020

Knihu jsem pořídila hlavně pro její krásné grafické zpracování. Bohužel text hodně zaostává. Sice jsme přečetli, dcerka si plnila při četbě úkoly i hledala cestu klubíčka, ale nějak mi to připadalo hrozně plytké. Pošleme dál. Je mi to líto, ale tohle není kniha, ke které se budeme vracet, ani nezůstane uschována pro další generace.

Baroneska
26.06.2020odpad!

Na knihu jsem se velmi těšila, zaujalo mě grafické ztvárnění, ale po jazykové stránce mě zklamala natolik, že jsem z ní neměla žádnou radost.
Kvalitní knihu pro děti si po této stránce představuji jinak.

rysavas
21.04.2020

Přiznávám, že mně se to moc nelíbilo... občas mi přišlo, že po otočení stránky se jakoby ztratil někde v meziprostoru kus textu. A místy mi neseděl i trochu hašteřivý jazyk. Ale četla jsem to mým dcerám (je jim 5 let) a těm se to líbilo. Sice konec moc nechápaly a zbytečné upozorňování na to, že babičky a dědečkové umřou dřív než maminky a tatínkové se jim také moc nepozdávalo, nicméně řekly, že jim mám knihu přečíst znovu.

Lucinka90
19.02.2020

Obrázky hezké, ale ten jazyk... to neustále střídání časů mě šíleně štvalo.