Terka18 Terka18 komentáře u knih

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Jak popsat dokonalost knihy? Když jsem četla první díl Bez naděje, nevěřila jsem, že i druhý díl bude tak úžasný. Nečetla jsem je hned po sobě, druhý díl jsem četla s docela velkým časovým rozestupem, ALE PÁNI. Knížku jsem přečetla jedním dechem, skvěle popsáno, jak se cítil Holder v jednotlivých situacích. Vše co nebylo v prvním díle, bylo tady a zaklaplo vše do sebe. Naprosto úžasná série.

27.12.2014 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Úžasné! Colleen je super autorka, knížka přečtená jedním dechem. Colleen ukázala, že poezie není vůbec tak špatná, jak si spousta lidí myslí, některé básničky byly skvělé.
Poutavý příběh už od začátku knihy. Občas mi vhrkly až slzy do očí.
Neváhejte, stojí za to si ji přečíst!

02.12.2014 5 z 5

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Tak tohle bylo opravdu zvláštní a nikdy víc už. Příběh byl vlastně o ničem. Pořád se dělo to samé dokola a upřímně přečíst knihu byla tak trochu ztráta času. Thriller to není ani omylem. Prostě čtete, ale vlastně je vám jedno co. A ten konec? To vlastně žádný ani nebyl.

27.05.2024 1 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Pro mě je kniha krásným, šťastným romantickým pokračováním. Sice jsem první díl četla už před delší dobou, takže jsem si jej ani nevybavila, ale nějak mi to nevadilo. Užila jsem si příběh Lily a Atlase a jsem za něj ráda, protože pohladí po duši a dal mi něco ze sebe.

05.04.2024 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Za mě další dobrý díl, spíše více myšlenkových pochodů viníků, než krve, ale dobrý. Uvítala bych více akce a takového toho mravenčení v zádech, ale tohle bylo spíše na psychiku čtenáře. Kdo za tím stojí jsem tušila hned jak se ta dotyčná postava objevila, ale to mi neubralo nic na tom, abych četla dál a byla zvědavá jak kniha dopadne. Závěr trošku slabší než v předchozích, ale jak říkám málo krve a tudíž jiné rozzuzlení.

29.03.2024 5 z 5

Blue: Kdekoli mě najdeš Blue: Kdekoli mě najdeš Nikola Hotel

Vážně zajímavý nápad na příběh a podle mě velice dobře napsaný. Téma je ve skutečnosti velice hluboké a žádné povrchnosti v knize nenajdete, tedy podle mě. Příběh se mi moc líbil a chytil mě za srdce a je to jeden z těch, které si budu pamatovat ještě dlouho. Neotřelé téma a jsem ráda, za takové zakončení, které se mi dostalo. Brala bych i další díl ohledně Alexova bratra a jak on se s tím vším srovnal.

03.03.2024 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Moc hezký příběh, trošku větší zvrat, který nakonec dopadl tak jak jsem chtěla a předpokládala. Moc hezky se mi kniha četla, zasnila jsem se, usmívala, toužila a snila. Protože Dalton byl skvěly chlap, i když lehce natvrdlý v určitých směrech, ale to k tomu patřilo a líbilo se mi to.

12.01.2024 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

To bylo opět dokonalé. Jaxson byl přesně můj typ muže a užívala jsem si jak k sobě s Grace nacházeli cestu. Usmívala jsem se, moje srdce bylo s nimi v knize a zběsile pádilo. A jak do sebe Jaxson a Richard rýpali.. To bylo super. Užívala jsem si každou stránku.

26.12.2023 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Nebylo to špatné, dobře se to četlo a i jsem se bavila určitými scénami. Trosku více erotiky, ale nic hrozného. Čtení mě celkově bavilo a jsem rada za ten super konec i slza mi ukápla. Taková příjemná oddechovka s nádechem vtipu tím jak se hlavní postavy dobíraly.

08.11.2023 4 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Rozhodně ne to velmi silný příběh. Který se jen tak nezapomene. Na konci jsem brečela, tak že jsem neviděla na to co vlastně čtu. Příběh o lásce a hrozné nemoci, na kterou není lék. Osud si s životy dokáže opravdu někdy škaredě pohrát.

19.10.2023 4 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Hezký romanticky příběh o mladých lidech, kteří se do sebe zamilují i přes nepřízeň osudu. Osud si s nimi zahrává a jak to zvládnou se dozvíte po přečtení. Mě příběh bavil. A Keith byl úžasný a nejde si ho nezamilovat.

07.10.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Příběh nebyl vůbec špatný, ale na můj vkus trošku moc natahované a zbytečně. Kdyby byla kniha o polovinu možná čtvrtinu kratší, příběh by lépe a rychleji plynul. Hodně mi to připomínalo sérii After.
Čekala jsem více. Druhy díl si přečtu ale asi jen ze zajímavosti.

13.09.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Úžasné!! Zase a opět. Knížku jsem doslova zhltla během dne a bavila jsem se. Skvělá série. Henry byl úžasný a musela jsem se mu v některých situacích i smát. Ovšem Haka za Lilii pořád vede.

09.09.2023 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Pro mě dokonalý příběh, nemám co vytknout. Hlavní hrdinové mi přirostly k srdci a mé srdce neopustili. David byl úžasný. Příběh tak hezky a krásné plynul, že jsem snila a milovala. Každý příběh vám něco dá, dá vám kus sebe a navíc ještě když procházíte životními zkouškami a narazíte na takovou knihu, ve které jsou moudra, kteá vás podpoří... není co dodat. Těším se na druhý díl.

30.08.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Příběh byl rozhodne zajímavý, plný lásky, bolesti, překonávání sebe sama a postavení se zpět na nohy, když jste padli na úplně dno. Ze začátku jsem si říkala, že to asi nebude ten nejlepší šálek pro mě. Ale nakonec mě kniha chytla a já šla cestou s hlavními hrdiny. Jsem ráda, že se příběh uzavřel úplně se vším všudy. Nic nezůstalo otevřené.

12.08.2023

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Nebylo to úplně špatné, ale ne něco, co bych si chtěla v knihovně nechávat a číst s radostí zase. Příběh měl dobrou myšlenku a dobrý spád, ale nějak mě nechytil. Spíš odpočinkové čtení na odpoledne. Příběh mě nevtáhl do sebe tak jak jsem čekala.

01.08.2023 3 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Autorka a její knihy si získaly mé srdce. Zamilovala jsem se jak do Jacka tak do Aleka. Kniha byla skvělá, v příběhu byl velký zvrat a já jsem ráda, že nakonec dopadl tak jak dopadl. U knihy jsem se zasmála až mi tekly slzy, protože popisy určitých scén stály za to. Jsem s knihou naprosto spokojená!!!!

15.04.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Příjemný oddechový příběh, nechybí láska, přátelství, humor. Vše co je potřeba od dobře knihy se šťastným koncem. I kdyz jsem ke konci měla lehké obavy, že to nedopadlo tak jak bych si přála. Ale na konci jsem se usmívala. Kéž by i v normálním světě dokázali muži projevit bez obav své city, tak jako zde Noah.

03.04.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělý záběr série. Bavila jsem se,zasnila jsem se. Úžasné.

27.02.2023 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Tohle bylo úžasné počtení. Ani nevíte jak a jste v polovině knihy. Příběh s bolestí z minulosti, která se přenáší do přítomnosti a budoucnosti. Nakonec síla a láska zvítězí nade vším. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala a hlavně Aidana. Krásný příběh, který mě zahřál u srdce.

25.02.2023 5 z 5