Terka18 Terka18 komentáře u knih

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Tato knížka je naprosto a úplně dokonalá. Až na ten konec, to se mi chtělo křičet, že to tedy neberu. Knížku jsem přečetla během jednoho dne a to se mi moc nestává, vždycky se snažím, i když mě příběh pohltí, číst pomaleji, aby jsem si to víc užila, ale taky to nešlo. Kdyby jsem mohla tak jí dám 10 hvězd. Doufám, že druhým dílem to autorka zakončí a bude tak dokonalý jako tento. Rushe jsem si zamilovala, to ani jinak nešlo. Je dokonalý.

09.09.2015 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Hezké oddechové čtení. Viděla jsem i film a je jasný, že knížka je jiná a lepší. První 2 kapitoly jsem si říkala že to asi nedám, že knížku nedočtu, ale pak jak se příběh vyvíjel se mi to začalo líbit. Žádné náročné čtení. Knížka se mi líbila.

16.08.2015 5 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Knížka není špatná, ale není ta pravá pro mě. Občas jsem se i nudila a přemýšlela, že ji odložím a vezmu si nějakou jinou, ale dočetla jsem. Pro mě osobně, po shlédnutí filmu, je film lepší než kniha. Moc jsem se na knížku těšila a nemohla ji sehnat a nakonec skoro zklamání.

26.07.2015 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Na knížku jsem byla hodně zvědavá, dle komentářů a samotné anotace. A byla to hezká oddechovka. Možná jsem čekala něco jiného. Občas mi už hlavní postavy lezly na nervy, jejich chování. A to jak Travise tak Abby, ale nakonec to vše dopadlo hezky a celkově knížka stála za přečtení.

15.07.2015 3 z 5

Když je láska slepá Když je láska slepá Luisa Buresch

Nedočetla jsem, nezvládla jsem to. Knížka mi prostě nesedla. Dobrý nápad s příběhem, ale v polovině jsem se zasekla a musela jsem se nutit, aby jsem vůbec ještě četla.Nakonec jsem knížku odložila. Pořád jsem něco čekala, ale nic se nedělo..

25.05.2015 1 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Knížka není vůbec stejná jako ty co jsem četla. Není to žádná úžasná romantika. Ano je tam taky, ale neodvíjí se kolem ní celý příběh. Knížka mě nadchla tím, jak byla pojata. Ukázka toho, jak se lidé chovají a vyvíjí v životě a jak se dokáží chovat. Knížka mě uchvátila a ráda se k ní vrátím. Jen doufám, že poslední díl, dopadne dobře.

13.05.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Krásná knížka, Sparks prostě umí psát úžasně. Dojemný příběh, plný lásky a obětování. Naštval mě samotný konec, ale to se dalo od Sparkse už čekat..... Jedním slovem krása.

09.05.2015 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Druhý díl? Měla jsem obavy, zda jej číst nebo ne. Ale nemůžu říct, že by jsem udělala chybu, když jsem se do něj zakousla. Nebylo to zklamání, bylo to perfektní!! Jo první díl je krapet lepší, ale ani tento není špatný, přečetla jsem ho rychle a nelitovala jsem. Naprosto mě pohltil. Úžasné, romantické, procestované- ne jako v prvním díle, ale líbila se mi.

04.05.2015 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pro mě, je tato kniha od autorky nejslabší. Nemohla jsem se vůbec začíst, až od poslední třetiny knížky, se to pro mě rozjelo a konečně se začalo něco dít. Není to vyložené špatná kniha, příběh je pěkný a především prostředí kde se odehrává, ale čekala jsem od ní daleko víc. Čekala jsem poutavější příběh, jako předchozí dvě knihy od autorky.

30.04.2015 2 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Zajímavá knížka - pro mě, takovou jsem četla poprvé. Děj jel od začátku, nepřipadalo mi, že by se to někde zadrhlo a nudila jsem se. Ale zase na druhou stranu, to pro mě není jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Dobrá oddechovka. Vyvolala ve mě chuť cestovat, tak jako hlavní hrdinka, a hodně otázek.

11.03.2015 4 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Hezká kniha, pro mě trošku oddechovka, ale stejně jsem musela číct a číst, aby jsem věděla jak to dopadne. Krásný konec a pro mě lepší něž Zapisník...

25.12.2014 4 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, ale pak to bylo super. Nemohla jsem knížku odložit. Velice poutavý příběh, alespoň pro mě.

31.08.2014 5 z 5

Hraj & předstírej Hraj & předstírej Nena Tramountani

V příběhu bylo popsáno a nastíněno těžké téma. O kterém je potřeba vedet s mluvit. Protože takových lidi s takovými nemoci je spousta. Ale za mě to bylo strašně těžko psané. Celý příběh být takový těžkopádný. Strašně špatně se mi to četlo. Nutil jsem se do čtení. Jsem zklamaná. Myslím, že se z příběhu dalo vytřískat daleko víc

05.06.2024 1 z 5

Poznej & důvěřuj Poznej & důvěřuj Nena Tramountani

Bohužel tohle mi vůbec nesedlo. Nudila jsem se. Strašně se to vleklo a žádná chemie mezi hlavními hrdiny. Matylda mi občas lehla na nervy tím jak se chovala. Spousta omáčky, chybělo mi tam něco co by mě chytlo a nutilo mě to číst dál. Zklamání

28.05.2024 1 z 5

RunAway RunAway Anabelle Stehl

I třetí díl byla příjemná oddechovka. Zase jiný námět a problém k řešení. Vztahy jsou složité i v rodině a mezi sourozenci, ale nakonec vše dobře dopadlo a musím říct, že mi i pár slz ukáplo. Konec byl krásný a Elias se mi moc líbil. Ale pro mě neměl příběh to "správné" kouzlo nebo jak bych to řekla.

14.04.2024 3 z 5

FadeAway FadeAway Anabelle Stehl

Nemůžu říct, že by mě kniha nějak nadchla. Řekla bych, že pro mě to byl vyloženě odpočinkový příběh. Nápad byl super. Ale proste mě to nechytlo tak jak jsem čekala. Mohla jsem knihu kdykoli odložit a neměla jsem potřebu po ni hned sáhnout. Nápad s podcastem.. v dnešní době skvělé, jen to pro mě bylo občas moc natahované

13.04.2024 3 z 5

Královské vyjednávání / Miliardářovo prozření Královské vyjednávání / Miliardářovo prozření Kelly Hunter

Kniha mi byla půjčena, tak jsem ji tedy zkusila. 1 příběh dobrý. Hodně osekaný, protože je napsán na 160 stránkách. 2 příběh mě nebavil. Takže půl napůl.

17.03.2024 3 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Bohužel mě kniha nenadchla a nedokázala jsem se pořádně začíst. Moc zdlouhavé tentokrát.

14.01.2024 2 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Příjemná oddechovka. Zajímavý příběh,který má pár zvratů, ale nakonec všechno dopadne dobře.

19.12.2023 3 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Bohužel styl vyprávění mi vůbec nesedl a příběh pro mě byl moc roztahovaný a když zjistíte, že čtete, ale pomalu nevíte o čem, protože mate čas myslet na jiné věci tak je něco špatně. Příběh mě nedokázal zaujmout, škoda

13.12.2023 1 z 5