Terka18 Terka18 komentáře u knih

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Výborný díl, od začátku do konce se něco dělo. Žádné zbytečné protahování. Akce, napětí, vše co je potřeba pro dobrou knihu.

26.08.2017 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Nebylo to špatné, první díl byl o kapičku lepší. Napětí nechybělo, hezké vyprávění a samozřejmě otevřený konec který vás donutí číst dál.

11.08.2017 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

První díl za mnou a polovina dalšího přečtená taky. Zajímavý příběh, něco nového a neohraného. Ke konci mi až slza ukápla, když jsem měla o hlavní hrdiny strach, jak to dopadne. Parádní konec, to musím uznat.

30.07.2017 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Povedený příběh, plný lásky, ale také se při něm zasmějete. Když si představíte určité situace, tak to ani jinak nejde. Řekla bych, že je to parádní, odpočinkové, letní čtení.

17.06.2017 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

První dva díly, pro mě, byly lepší. Hezké zakončení série, vše se vyřešilo. I když bych Rushe někdy nejraději uškrtila, za to jak se choval, tak je to stejně úžasná postava.

03.06.2017 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Velmi dobrý nápad, která autorka měla. Zajímavý příběh, Seana jsem si hned oblíbila. Trocha toho napětí a ochrany ostatních.

22.04.2017 5 z 5

Ospalá Díra - Děti revoluce Ospalá Díra - Děti revoluce Keith R. A. DeCandido

Oddechovka, jinak se to říct nedá. Občas jsem se až nudila, někdy až příliš rozepisované pasáže zbytečných událostí. V polovině knížky jsem si myslela, že to bude v pohodě, ale ke konci opět zklamání.

03.03.2017 2 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Kniha je moc dobře napsaná. Zajímavá zápletka a celkově děj knihy se rychle posouvá vpřed, žádné zbytečné natahování. Rychlé rozuzlení a šťastná konec. Příjemné čtení.

28.01.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knihu jsem si vzala na čtení jen proto, že jsem četla první díl, tak jsem byla zvědavá jak bude vypadat pokračování. Ani jsem pokračování nepotřebovala a pro mě první díl byl zakončen. Kniha se mi líbila, měla spád. Občas bych některé pasáže vynechala, ale celkově se mi kniha líbila, konec trošku uspěchaný a řekla bych, že vlastně kniha má opět otevřený konec, zase by se dalo pokračovat..

15.01.2017 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Zajímavý příběh, plný smutku a vyrovnávání se s ním. Napsáno poutavě s rychlým spádem. Ke konci možná trošku víc uspěchané, než by mohlo být, ale to nevadí.

29.12.2016 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Vyloženě oddychovka. Nic náročného až místu nudného pro mě. Čekala jsem od knížky víc. Trošku mě zklamala. Kdo si chce přečíst knížku, která není náročná a od které se můžete odtrhnout tak do toho. :)

05.12.2016 2 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Na knížku jsem se opravdu těšila, ale zklamala mě a hodně. Příběh se ne a ne rozběhnout, pořád jen samý popis krajiny nebo něčeho jiného. Těšila jsem se na rychle se tvořící zápletku a hlavně, že kniha bude mít spád a ne že se tak potáhne. Knihu jsem ani nedočetla, nešlo to, musela jsem se vyloženě nutit a nakonec jsem ani nevnímala to, co jsem četla.

15.11.2016 1 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Pěkný příběh, trošku něco nového. Nic náročného, hezká oddechovka, příběh plyne sám, do čtení se není nijak potřeba přemlouvat, zajímalo mě, jak to celé dopadne i když pointu jsem tušila trošku už na začátku.

03.11.2016 4 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Pro mě vyloženě letní čtení. Oddechové, nic náročného a i s kapkou napětí, jak vše dopadne. Hlavní hrdinka, byla soběstačná žena, která se ničeho nebála. Příběh se čte pomalu sám.

08.07.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Knížce jsem dala naději, ale absolutně mě zklamala. Slátanina tolika knih, které už vyšly. Nemohla jsem se začíst a na konci jsem myslela, že knihu ani nedočtu. Dočetla jsem, ale kniha mě prostě zklamala.

06.06.2016 1 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Pro mě knížka byla do poloviny o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně začne něco dít a až od druhé poloviny jsem se začetla a trošku mě knížka začala bavit. Očekávala jsem, ale mnohem víc. Není špatná, ale ani jedna z nejlepších ke kterým bych se vracela. na konci byl zvrat, což je jediné co bych na knížce ocenila.

31.03.2016 2 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Krása,velmi hezký příběh, zároveň smutný a zároveň plný lásky. Doporučuji

19.12.2015 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Autorka umí psát, to se jí musí uznat. Četla jsem skoro všechny knížky a všechny mě bavily, některé méně, jiné více. Vzdej se mi, mě tak moc nebavila, jak jsem si myslela. Příběh byl krásný, Reece byl úžasný,tak jako všichni chlapi, kteří v příbězích figurují, ale nebylo to to úplně nejlepší. Já favorita od autorky mám a to se nezmění. Konec se mi líbil a knížka se četla pomalu sama. Chtěla jsem číst jen chvilku a pak jsem zjistila, že jsem zhltla polovinu knížky. Celkové hodnocení 4 hvězdy.

21.11.2015 4 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Knížka se mi líbila, děj plynul rychle, nic náročného. Příjemné čtení na odpoledne. Asi od první třetiny jsem se do knížky zakousla a čekala jsem, co se bude dít dál a byla to paráda. Akce, napětí a přátelství, láska. Nic mi v knížce nechybělo.

08.10.2015 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Tato knížka je naprosto a úplně dokonalá. Až na ten konec, to se mi chtělo křičet, že to tedy neberu. Knížku jsem přečetla během jednoho dne a to se mi moc nestává, vždycky se snažím, i když mě příběh pohltí, číst pomaleji, aby jsem si to víc užila, ale taky to nešlo. Kdyby jsem mohla tak jí dám 10 hvězd. Doufám, že druhým dílem to autorka zakončí a bude tak dokonalý jako tento. Rushe jsem si zamilovala, to ani jinak nešlo. Je dokonalý.

09.09.2015 5 z 5