Než jsme se poznali

Než jsme se poznali https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263360/bmid_nez-jsme-se-poznali-263360.jpg 4 142 51

Hannah se nikdy nechtěla citově vázat, ale pak potkala Marka, dokonalého muže, se kterým závazky najednou nevypadaly tak děsivě. Následovala svatba a osm měsíců pohádkového soužití… po kterých se Mark najednou nevrátil ze služební cesty. Hannah, která se kvůli němu vzdala úspěšné kariéry, začíná pátrat a z minulosti se vynořují nečekaná tajemství. Spletla se, když si myslela, že o člověku, s nímž se rozhodla strávit život, ví všechno. Musí se ptát, jaký Mark vlastně byl, než se poznali…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Before We Met , 2014

cleopatra11
cleopatra11
09.04.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, nicméně bylo to zbytečně natažené.

pohoda58
pohoda58
09.08.2022 5 z 5

Čtivá kniha,líbila se mi.

Belanna
Belanna
14.10.2021 3 z 5

Tohle je přesně ta knížka, kterou si přečtete, odložíte a za chvilku nevíte, o čem byla.
Přesto se to četlo vcelku dobře, jen některé pasáže byly dost zdlouhavé a na napětí se taky mohlo více přidat. A navíc mi byla Hannah dost nesympatická, místy až protivná.
2,5*

Višnička
Višnička
19.05.2021 5 z 5

Mě knížka bavila hodně, jasně, příběh trochu předvídatelný, ale co dneska není...Četlo se mi dobře, žádné nudné pasáže, taková ženská thrillerová jednohubka, ale myslím, že na jejich spektru patří k těm lepším, a že jich vychází

Pavlína2019
Pavlína2019
02.04.2021 5 z 5

Výborná kniha, velmi se mi líbila, nedalo se přestat číst. Rozhodně doporučuji!!

31.03.2021 5 z 5

Skvělá knížka...
Pomalý rozjezd, kdy se člověk rozkoukává a pak příběh nabere nečekaný spád.
Když už jsem si myslela, že vím odkud vítr fouká, najednou bylo vše zase úplně jinak. Výborně propracovaný psychothriller.
Napínavé až do samého závěru.

31.03.2021 5 z 5

Skvělá knížka...
Klidný rozjezd, kdy se člověk rozkoukává a pak příběh nabere nečekaný spád... Když už jsem si myslela, že vím odkud vítr fouká, tak to tak samozřejmě nebylo....
Napínavé až do samého závěru.

Děvizna
Děvizna
11.08.2020 2 z 5

Velmi zdlouhavý a hodně předvídatelný příběh....

85098211
85098211
05.05.2020 5 z 5

Docela mne mrzí, že má kniha zde tak nízké hodnocení... Právě proto jsem byla ze začátku lehce skeptická, autorka mne však brzy přesvědčíla, že se jedná o výborný příběh, který je nejen dobře napsaný, ale i čtivý. Kromě toho jsem knihu poslouchala jako audio v němčině a je opravdu skvostně načtená příjemným ženským hlasem ;-). Hannah mi byla moc sympatická a z Marka se postupem času začíná vyklubávat podvodník ve velkém stylu. A kdyby jen to - je to i přímo ukázkový psychopat, ačkoliv se tak neprojeví hned. I jeho ženě dost dlouho trvá, než se jí podaří odhalit skutečnosti, o jakých neměla sebemenší tušení. A samozřejmě také najít pravdu pod vším tím nánosem lží. Děj a vůbec všechny události mají spád a dynamiku a závěr příběhu je jedna velká jízda. I když bohužel nekončí úplně nejlíp, ale to není žádná závada ;-). Autorka mne příjemně překvapila a já dávám plný počet :-).

jaroiva
jaroiva
09.07.2019 5 z 5

Trochu mi to připomíná styl B. A. Paris a právě proto mě to bavilo, i když jsem od začátku věděla, kdo je největší padouch. Ten konec je, pravda, ne úplně podle mých představ, ale kdyby všichni psali podle mých představ, tak bych nemusela číst a stačilo by si to vymýšlet sama :). Což můžu vlastně i takhle, takže si klidně konec nechám jinak :) a nemusím za to teda ani ubírat hvězdu

nik077
nik077
04.06.2019 5 z 5

Ale jo..kniha se mi líbila...dobře se četla..jen ten konec....čekala jsem něco jiného...

ArwenAragorn
ArwenAragorn
14.05.2019 5 z 5

Znáte dobře svého manžela? Hannah je o tom přesvědčena, zpočátku....
Nejdříve spíš psychologický román, až posledních asi sto stran dostane ty správné thrillerové grády. Výborná kniha, moc dobře se čte a já ji doporučím.

Marcela4488
Marcela4488
08.05.2019 5 z 5

Knížka se dobře četla. Konec nečekaný. Za mě 5*.

ddkk
ddkk
25.12.2018 2 z 5

Pro mne bohužel nezáživné, rozvleklé a dějově nepříliš zajímavé. Kdo je vlastně "ten zlý" bylo jasné už v polovině knihy. Myslím, že tohle se moc nepovedlo.

Šmoulinka1980
Šmoulinka1980
18.10.2018 5 z 5

Za mě tedy pěkná čtivá knížka, která nepostrádala napětí a okamžiky překvapení. Děj má spád, nenudila jsem se na žádné stránce. Ano, někde od poloviny jsem i já už tušila, jak to celé asi bude, ale vůbec mi to nevadilo. I tak mě ještě pár detailů v ději překvapilo. A po přečtení jsem si říkala, jak se někteří lidé dovedou přesvědčivě přetvařovat a bez špetky výčitek svědomí lhát, že okolí nemá šanci to prohlédnout. Jak bylo v knize napsáno, někdo dovede ty lži posbírat a použít tak dokonale jako pavouk uplete svou síť. Knížka se mi líbila a doporučuji k přečtení spíše nenáročnému čtenáři.

kackahracka
kackahracka
16.10.2018 3 z 5

Titul a přebal docela bída. Nedostat knížku s doporučením, že je skvělá, vůbec bych si jí nevšimla. Příběh naopak už od prvních stránek výborný. Skvěle nadávkované napětí, odkrývání tajemství, vykreslování postav. Paráda až do závěrečného finále. To si je skoro lepší nechat ujít. Zaklapnout knížku, nekoukat se zpátky na ten titul ani přebal a nechat si v sobě ten fajn pocit. Sice byste nevěděli, jak to dopadlo, ale bylo by vám líp. Fakt.

micha-ella
micha-ella
20.09.2018 3 z 5

Po přečtení knížky čtu komentáře a někdy mě baví víc než ta knížka. Na rozdíl od ostatních se mi tento příběh líbil jen do poloviny, protože v něm jde o tajemství. Zbytek je ušitý jako filmový thriller končící rvačkou, při které na třech stránkách křupají lebky a sviští nůž. Ach jo, pěkně děkuju!

jluky
jluky
19.01.2018 3 z 5

Nebolo to vôbec zlé, ale stále som mala dojem, že som niečo veľmi podobné čítala, preto ma vývoj deja a koniec neprekvapil .

VIVINKAR
VIVINKAR
15.01.2018 3 z 5

Ze začátku jsem knihu chtěla odložit, vůbec mě nebavila, vše se strašně vleklo. Příběh se rozjel až tak v druhé půlce, kde byl děj předvídatelný.

Klarus7
Klarus7
05.01.2018 5 z 5

Knížku jsem četla v originále, ale četla se skvěle. Chytlavý děj od začátku do konce :)

anglická literatura psychologické thrillery

Lucie Whitehouse
anglická, 1975
2015  78%Než jsme se poznali
2017  59%Nablízku

Kniha Než jsme se poznali je v