Než jsme se poznali

Hannah se nikdy nechtěla citově vázat, ale pak potkala Marka, dokonalého muže, se kterým závazky najednou nevypadaly tak děsivě. Následovala svatba a osm měsíců pohádkového soužití… po kterých se Mark najednou nevrátil ze služební cesty. Hannah, která se kvůli němu vzdala úspěšné kariéry, začíná pátrat a z minulosti se vynořují nečekaná tajemství. Spletla se, když si myslela, že o člověku, s nímž se rozhodla strávit život, ví všechno. Musí se ptát, jaký Mark vlastně byl, než se poznali…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263360/nez-jsme-se-poznali-263360.jpg 3.8104

Before We Met (2014)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Beta-Dobrovský

Kniha Než jsme se poznali

ddkk
25.12.2018

Pro mne bohužel nezáživné, rozvleklé a dějově nepříliš zajímavé. Kdo je vlastně "ten zlý" bylo jasné už v polovině knihy. Myslím, že tohle se moc nepovedlo.

Šmoulinka1980
18.10.2018

Za mě tedy pěkná čtivá knížka, která nepostrádala napětí a okamžiky překvapení. Děj má spád, nenudila jsem se na žádné stránce. Ano, někde od poloviny jsem i já už tušila, jak to celé asi bude, ale vůbec mi to nevadilo. I tak mě ještě pár detailů v ději překvapilo. A po přečtení jsem si říkala, jak se někteří lidé dovedou přesvědčivě přetvařovat a bez špetky výčitek svědomí lhát, že okolí nemá šanci to prohlédnout. Jak bylo v knize napsáno, někdo dovede ty lži posbírat a použít tak dokonale jako pavouk uplete svou síť. Knížka se mi líbila a doporučuji k přečtení spíše nenáročnému čtenáři.

kackahracka
16.10.2018

Titul a přebal docela bída. Nedostat knížku s doporučením, že je skvělá, vůbec bych si jí nevšimla. Příběh naopak už od prvních stránek výborný. Skvěle nadávkované napětí, odkrývání tajemství, vykreslování postav. Paráda až do závěrečného finále. To si je skoro lepší nechat ujít. Zaklapnout knížku, nekoukat se zpátky na ten titul ani přebal a nechat si v sobě ten fajn pocit. Sice byste nevěděli, jak to dopadlo, ale bylo by vám líp. Fakt.

micha-ella
20.09.2018

Po přečtení knížky čtu komentáře a někdy mě baví víc než ta knížka. Na rozdíl od ostatních se mi tento příběh líbil jen do poloviny, protože v něm jde o tajemství. Zbytek je ušitý jako filmový thriller končící rvačkou, při které na třech stránkách křupají lebky a sviští nůž. Ach jo, pěkně děkuju!

jluky
19.01.2018

Nebolo to vôbec zlé, ale stále som mala dojem, že som niečo veľmi podobné čítala, preto ma vývoj deja a koniec neprekvapil .

VIVINKAR
15.01.2018

Ze začátku jsem knihu chtěla odložit, vůbec mě nebavila, vše se strašně vleklo. Příběh se rozjel až tak v druhé půlce, kde byl děj předvídatelný.

Klarus7
05.01.2018

Knížku jsem četla v originále, ale četla se skvěle. Chytlavý děj od začátku do konce :)

lenuskav
01.11.2017

napínavé od začátku až do konce :)

K.a.a
05.07.2017

Napinavé čtení. Nejsem náročný čtenář, ale knížka naprosto splnila mé očekávání. Měla jsem ji u moře a za 2 dny byla přečtená :-)

tess.de.veles
26.06.2017

Dobra knizka......nezklame :)

hellena1523
03.06.2017

Začátek se poněkud vlekl, ale nečetla se špatně. Příběh celkem předvídatelný, asi po 20 stranách jsem tušila, jakým směrem se bude příběh ubírat a od půlky už jsem jen čekala, kdy to přijde. Ale to je spíš asi problém žánru, v němž není lehké být až tak originální.
Musím ale říct, že postavy mě neskutečně vytáčely. V podstatě všechny jsou nepopsatelně ufňukané. Skutečně. V té knize snad není jedna jediná postava, která by si furt na něco nestěžovala, nebo neměla přetěžký osud (bože, kdo z nás má na růžích ustláno a je to jediné vaše životní téma?!). Že by snad nějaký autorčin mindráček? Každopádně by bylo fajn se tomu vyvarovat, protože to je neskutečně protivné.

Leniiis
08.02.2017

Tak to byla jízda. Nebyla ani jedna jediná stránka na které bych se nudila. Pořád jsem četla dál a dál s touhou dozvědět se jak to dopadne a jaký bylo moje zklamání, když jsem došla na konec knížky a uvědomila si, že se budu muset s hrdiny tohoto příběhu rozloučit. Konec jsem nečekala, ale sedl tam jak se říká jako prdel na hrnec. Kdybych mohla, hvězdiček dám i více.

alnahu
26.01.2017

Výborný psychothriller, příběh manželství Hannah a Marka ,je napínavý od začátku až do konce. Jaké bylo pro Hannah překvapení , co se z dokonalého Marka vyklube za osm měsíců manželství . Kniha je čtivá s nepředvídatelným koncem. Doporučuji všem, kdo má rád tento žánr.

zdehan
21.12.2016

Kniha se mě moc líbila byla napínavá až do konce.

sima176
16.11.2016

Byla jsem mile překvapena :) Čtení jsem dlouho oddalovala a nelituju, že jsem si ji přečetla. Moc se mi líbila, i když už tak v polovině jsem začala tušit, jak to vůbec je :)

sabca
11.11.2016

Kniha se četla moc dobře. Hlavní hrdinka sympatická. Děj byl zajímavý a konec jsem vůbec nečekala. Obdivuji čtenáře, kteří už od poloviny vědí jak to dopadne. Konec byl napínavý, že nešlo knihu odložit. Určitě si přečtu i druhou knihu této autorky, která u nsá vyšla. Doporučuji

kristina2861
22.10.2016

Knihu jsem narychlo sebrala z knihovny a rozhodně nelituji. Většinou čtu romány pro ženy, takž toto byla příjemná změna. Konec byl alespoň pro mě dost nepředvídatelný, nemohla jsem se odtrhnout.

DatabazeKnih100
31.08.2016

Celkem zajímavý příběh, děj napínavý, závěr ne úplně předvídatelný. Já jsem celkem spokojená. Je to průměrné dílo, které neurazí. Ale mám trochu problém s označením psychothriller. Uznávám, jakýsi pokus o vykreslení psychologie hlavních postav tam byl, ale to zdaleka nestačilo na to, aby se tato kniha pyšnila titulem psychologický thriller.

Scathia
06.07.2016

Oddechovka, která se dobře četla. Výsledek jsem očekávala už od půlky knížky, ale nijak mi to nevadilo. :-)

Hella
05.07.2016

Víceméně průměrný, poněkud rozvláčný příběh s detektivní zápletkou. Rozhodně na hony vzdálený označení psychothriller.

Macinka-a
30.05.2016

Doporučuji, zajímavý příběh, který překvapí.Jen škoda,že je konec tak rychlý. Za mne ***

Jia
30.04.2016

Knížka začíná příjemně a poklidně, ale napětí se pomalu stupňuje a brzy je jasné, že nic nebude tak růžové jak se zpočátku zdálo...
Mně se to líbilo - 4 1/2 *

jasmína
10.04.2016

Pro mě byla kniha milým překvapením - thriller se vším všudy, žádná kýčovitá romantika, jak působí, aspoň, na mě obal. Kihu mám z knihovny, nevěděla jsem, do čeho přesně jdu, ale výběr byl správný.... pořád napětí, až do samého konce knihy.

Terka18
31.03.2016

Pro mě knížka byla do poloviny o ničem. Pořád jsem čekala, kdy se konečně začne něco dít a až od druhé poloviny jsem se začetla a trošku mě knížka začala bavit. Očekávala jsem, ale mnohem víc. Není špatná, ale ani jedna z nejlepších ke kterým bych se vracela. na konci byl zvrat, což je jediné co bych na knížce ocenila.

terissa
30.03.2016

Knihu jsem zuby nehty přelouskala. Pomalý rozjezd, nic moc zápletka. Bohužel musím konstatovat, že jsem od knihy čekala daleko více, ikdyž jsem přesně nevěděla o co v ní půjde. Sám přebal knihy toho moc nepoví. Souhlasím s recenzemi pode mnou, psychothriller bych to rozhodně nenazvala. Za mě moc valné hodnocení kniha nedostane, přečetla jsem ji jednou a víckrát už asi nebudu. Do poloviny jsem vysloveně trpěla, ale pak už to nabralo rychlý spád. Celkový dojem 2/5.

konzervářka
30.03.2016

psychothriller který mě pohltil, knížka je velice překvapivá, napínavá a čivá.

Jana77
23.03.2016

Tak psychothrillerem bych to asi nenazvala, spíš detektivka. Dala se číst, konec trochu překvapivý, ale už jsem četla mnohem lepší knížky.

Karolína52
21.03.2016

Napínavý psychothriller s překvapivým koncem. Sympatická hlavní ženská postava.
Doporučuju. Kniha se pěkně čte.

Danago
29.02.2016

moc dobrá knížka, kdo má rád tento žánr, ten nebude zklamaný. Rozhodně mě bavila.

limetka2008
16.02.2016

Dobrá knížka, i když od půlky bylo jasné, kdo je kdo a také jak to dopadne. Přesto se četla dobře až do konce, příběh je přesně tak dlouhý, aby nezačal nudit, což je častý nešvar knih tohoto žánru.

psychologické thrillery manželství tajemství napětí

Lucie Whitehouse

Lucie Whitehouse