Terka18 Terka18 komentáře u knih

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Parádní příběh, u kterého se zasmějete i zasníte. Knížka se mi četla sama. Jen jsem byla zklamaná, že jsem ji tak rychle dočetla. Nejlepší ze série pro mě.

07.02.2017 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Kniha je moc dobře napsaná. Zajímavá zápletka a celkově děj knihy se rychle posouvá vpřed, žádné zbytečné natahování. Rychlé rozuzlení a šťastná konec. Příjemné čtení.

28.01.2017 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Oddechové čtení, pár klišé, nic náročného. Když si chcete při čtení odpočinout, nepřemýšlet a neočekáváte strhující zápletky.

15.01.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knihu jsem si vzala na čtení jen proto, že jsem četla první díl, tak jsem byla zvědavá jak bude vypadat pokračování. Ani jsem pokračování nepotřebovala a pro mě první díl byl zakončen. Kniha se mi líbila, měla spád. Občas bych některé pasáže vynechala, ale celkově se mi kniha líbila, konec trošku uspěchaný a řekla bych, že vlastně kniha má opět otevřený konec, zase by se dalo pokračovat..

15.01.2017 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Zajímavý příběh, plný smutku a vyrovnávání se s ním. Napsáno poutavě s rychlým spádem. Ke konci možná trošku víc uspěchané, než by mohlo být, ale to nevadí.

29.12.2016 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Krása. Příběh hezky rychle plynul a na jednu stranu chcete číst a vědět jak to dopadne, ale na druhou chcete, aby vám kniha zůstala co nejdéle v rukou. Smála jsem se a měla slzy v očích, prostě krása.

26.12.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Kniha je hezká, zajímavý příběh s krásným koncem, jako všechny knížky od spisovatelky. Hlavní hrdinové byli skvělí. Škoda, že chlapů jako je Cam je v reálném světě tak málo :)
Dalo by se říci, že je to i oddychový příběh, ale nakonec tomu tak pro mě nebylo. Brečela jsem nad dojemným koncem. Skvělý.

22.12.2016 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Spíše oddychový díl. Na mě moc zdlouhavý rozjezd, ovšem konec byl hezký. Příběh ze života.

16.12.2016 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Vyloženě oddychovka. Nic náročného až místu nudného pro mě. Čekala jsem od knížky víc. Trošku mě zklamala. Kdo si chce přečíst knížku, která není náročná a od které se můžete odtrhnout tak do toho. :)

05.12.2016 2 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Kniha mě ničím nezaujala, pořád se opakovalo to samé. Žádná změna, hlavní hrdinka na facku a ostatní postavy taky. Prostě žádné napětí, žádný zajímavý příběh. U knížky jsem postrádala snad všechno.

22.11.2016 1 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Hezká kniha. Děj se rozjede hned na začátku, žádné pomalé a líné rozjíždění. I když už můžete čekat jak hlavní zápletka dopadne, tak je kniha povedená. Přečetla jsem ji během 3 dnů. Za mě rozhodně plný počet hvězd. :)

18.11.2016 5 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Na knížku jsem se opravdu těšila, ale zklamala mě a hodně. Příběh se ne a ne rozběhnout, pořád jen samý popis krajiny nebo něčeho jiného. Těšila jsem se na rychle se tvořící zápletku a hlavně, že kniha bude mít spád a ne že se tak potáhne. Knihu jsem ani nedočetla, nešlo to, musela jsem se vyloženě nutit a nakonec jsem ani nevnímala to, co jsem četla.

15.11.2016 1 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Pěkný příběh, trošku něco nového. Nic náročného, hezká oddechovka, příběh plyne sám, do čtení se není nijak potřeba přemlouvat, zajímalo mě, jak to celé dopadne i když pointu jsem tušila trošku už na začátku.

03.11.2016 4 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Kniha je zajímavá. Napínavý příběh, ale v polovině jsem měla takový pocit, že se to až moc natahuje. Některé věci by se dali zkrátit a bylo by to ještě lepší. Očekávala jsem malinko víc. Hlavní hrdinka mi chvilkama lezla krkem. Celkový dojem velmi dobrý.

25.10.2016 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Knížky od J.Lynn se čtou samy. Příběh plyne hezky. Žádné velké zvraty a opět krásný konec. Celá série je parádní A příběh Stefanie a Nicka je hezký, i když ze začátku to bylo trochu uspěchané, ale nevadí.

13.10.2016 5 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Pro mě vyloženě letní čtení. Oddechové, nic náročného a i s kapkou napětí, jak vše dopadne. Hlavní hrdinka, byla soběstačná žena, která se ničeho nebála. Příběh se čte pomalu sám.

08.07.2016 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Knížka mi jako Bestseller nepřijde, jsou daleko lepší, pro mě, a nemají toto hodnocení. Knížka mě trošku zklamala. Čekala jsem více, hlavní hrdinka mi ke konci už kapánek lezla na nervy. Není to špatný příběh, ale kdyby byl trošku kratší, zaujal by mě více.

22.06.2016 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Knížce jsem dala naději, ale absolutně mě zklamala. Slátanina tolika knih, které už vyšly. Nemohla jsem se začíst a na konci jsem myslela, že knihu ani nedočtu. Dočetla jsem, ale kniha mě prostě zklamala.

06.06.2016 1 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Hezká a příjemná romantická oddechovka. Jen jsem čekala jak to nakonec dopadne, jestli autorka potěší a bude hezký konec nebo ne. Ale vše v pořádku.

24.05.2016 4 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Autorku mám hodně ráda, její knížky mám přečtené až moc rychle. Ale o této nevím co si myslet. Od poloviny se mi líbila a četla jsem rychle, ale do půlky jsem si říkala, jestli se to nějak rozjede. Takový dobrý střed, řekla bych.

23.04.2016 3 z 5