tereza7804 tereza7804 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

horší než ostatní díly, i tak dávám 4,7/5 :)

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Dokonalý příběh, dokonalé postavy, dokonalé zápletky, dokonalý a smutný konec... kniha mě několikrát donutila i brečet a to se mi snad vůbec nestává :( jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla♥

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knihu jsem sehnala v levných knihách a nemohu říct že zklamala... četla jsem ji na začátku karantény a měla jsem strach, že se tohle všechno stane i v realitě :D (neznámý virus vyhubí lidstvo) , ale dodalo to alespoň atmošku :D

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Jak už tu jednou někdo psal, na tuhle knihu jak už je v názvu psáno vážně slova nestačí... lepší než Dopisy ztraceným. Knihu jsem zhltla za jeden den a prostě...wau...

Křišťál času Křišťál času Soman Chainani

určitě super, ale na předešlé dva díly to nemá :) - 4,8 /5

08.10.2020 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Super příběh, skvělá stylizace knihy, která dodávala ještě lepší atmosféru :) nebylo to ale takové to WAU, takže plný počet dát bohužel nemůžu - 4,6/5 :)

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Knihu jsem dostala jako recenzní výtisk na základě spolupráce s Cosmopolisem a musím uznat, že i když thrillery nejsou zrovna můj šálek kávy, tak tohle byl tak čtivý, strhující a napínavý příběh, že nemůžu nic víc než jen doporučit. Nebýt spolupráce, tak se ke knize ani nedostanu a proto říkám všem co váháte - nebudete litovat, když si knihu přečtete. :) ♥

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tahle série se už od prvního dílu stala mou nejoblíbenější... v blízké době budu číst i dodatkové díly a jsem na ně neuvěřitelně zvědavá ♥

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Miluju, miluju ,miluju. Tohle musíte číst :)

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Hrozně moc lidí druhý díl nemá rádo kvůli tomu, že tam zhruba tři čtvrtě knížky není Edward.... I když Edwarda miluju celým svým srdcem, tak druhý díl je dokonalý stejně jako ty ostatní. Konec knihy mě vážně ZABIL a prostě wau.... skvost :D

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Od knihy jsem měla velké očekávání a to se taky naplnilo :) kdo viděl filmy, tak kniha je úplně jiný level a rozhodně stojí za to přečíst ( filmy jsou trochu kýč, ale i tak je miluju :D)

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Dokonalost! Něco jiného než jsem zatím četla,ale neuvěřitelně čtivé!

12.03.2020 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Úžasná knížka, nic víc k tomu napsat nejde a je to opravdu tak jak autorka říka, protože si vážně do konce knížky říkáte ,,Kdo sakra zabil Simona?\"

31.01.2020 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Úžasná kniha, nádherně napsaná a dechberoucí příběh...nelze jinak než doporučit... rozhodně stojí za přečtení :)

31.01.2020 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Naprosto miluju tuhle sérii!Druhý díl byl sice průměrný, ale tenhle byl naprosto dokonalým závěrem celé série!Moc doporučuji přečíst!!????

30.05.2019 4 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

První díl byl lepší ale i tak super série!Moc doporučuji!

28.05.2019 3 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Naprosto úžasný!!!

28.05.2019 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Srdcovka. Jedna z mých prvních knih a má rozhodně místo v mém srdci. Nápad naprosto originální a skvěle napsané! Hlavní hrdinové a ,,chemie" mezi nimi je dokonalá a ze zápletek někdy vážně mrazí. Jestli hledáte nějaký standalone, tak rozhodně tohle!

13.04.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Od knihy jsem čekala něco víc, ale četla jsem ji poměěrně mladá, tak se k ní určitě v budoucnu chci vrátit.

13.12.2018 3 z 5

Vzhůru za slávou Vzhůru za slávou Soman Chainani

Těším se na další díl :)

09.12.2018 5 z 5