Terez67 Terez67 komentáře u knih

Losing it Losing it Cora Carmack

srážím za to prosředíte(divadlo) ta část mě nudila ...ae jinak wow bylo to boží a moc hezké :) doporučuju :)

11.12.2017 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Wow tato knížka mě hodně dostala . Sama s něčím bojuju takže jsem si ji chtěla přečíst. Hezký až smutný a dojemný příběch. Autorka opět nezklamala po Všechny malý zázraky . Moc doporučuju :)

29.08.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Viděla jsem i film ale knižka mě zasáhla a dojala vic ... moc pěkně napsaný ,jaký může mít pes poslaní a jaký má myšlenky :)

19.08.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Knižka se mi líbila i když jsem na ni neměla moc času :) hezký příběh a film k tomu se mi taky líbil :) a taky v nějakých ohledech třeba v tom vyjadřování jsem se v něm viděla

21.07.2017 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Jako tadyten žánr nečtu a nějak ho nevyhledavam ale doporučil mi ji přítel tak sem si ji od něj půjčila a vůbec toho nelituju spíš naopak sem moc ráda že sem ji dočetla až di konce celou dobu sem ji hlatala :) jako film mě moc nelákal ale teďka po přečtení si ho pustím a už se těším :) Jsem zastánce toho nejdřív kniha pak film, protože pak bych se asi ke knize nedokopala :D

26.06.2017 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Původně jsem chtěla dát jiné hodnocení ale přece jen mě ta knížka zaujala a to co sem se v prvním díle nedozvěděla. Taky se mě líbilo jak to je napsaný z obou pohledů bylo to fajn . Doporučuji si přečíst oba díly sice je to stejnej děj ale je to i tak jiný za me super

24.05.2017 5 z 5

Hezká kniha o posunutí v životě dál a je hodně k zamyšlení. Určitě ji nečtu naposled, jak se řiká když se čte víckrát tak se tam vždycky najdes novýho :)

19.04.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Druhý díl se mě líbil jako první a úplně jsem se do Lou vcítila a chápala ji . Pokračování bylo super aspoň vím jak žila po tom.. takže za mě moc povedený :)

09.04.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Mě strašně štvalo že sem na ni neměla moc čas. A když jsem už měla konečně čas, tak sem se od ní nemohla otrhnout. Dostal a dojal mě celý příběh. Moc se mi líbila a určitě si přečtu druhý díl .

14.12.2016 5 z 5

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Libilo se mi to .Lepší než první díl.Víc napínavé a čtivé. Od posledních stránek jsem se nemohla odtrhnout .

25.10.2016 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Tato knížka se mi líbila už proto že to bylo psaný formou e-mailu.Akorád mě zklamal konec .Ale libyla se mi jinak moc . Tedka čtu druhý díl tak snad bude o trošičku lepší.

05.10.2016 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tato knížka mě dostala. Na toto téma už sem četla hodně knížěl ale i tak se mi moc líbila.Tato knížka dá se říct zase mi něco dala a změnila něco v mém životě .Děkuju autorce,že toto dílo napsala...

10.09.2016 5 z 5

Poznej svůj cíl Poznej svůj cíl Zdeňka Jordánová

Tato knížka je hodně naučná a pomáhá mi.Určitě si ji budu číst ješte víckrát. Je dobré vědět jak to vše funguje.

31.08.2016 5 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Tak u této knihy se nedalo nesmát. Jako chvilkama sem si říkala toto číst nebudu kuli vulgarismum a tak ale nakonec jsem to překousla a dobrý bavilo mě to.Je zajimavý kolikrát se k sobě vracely ale už od začáku jsem si řikala že se k sobě hodí.A taky se mě líbylo jak to bylo napsaný z obou stran.

14.08.2016 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Na konci knížky jsem se dozvěděla, že to autora píše o sobě to mě vzalo ještě víc co jsi utrpěla.Vždycky se dokázala sebrat a jít dál a za ji obdivuju.Měla co dělat aby přežila.
Silný příběh který mě zasáhl a donutil mě přemýšlet o životě.

09.08.2016 5 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Tato knížka mi něco rozhodně dala ,jelikož studuju obor cukrář a bavi mě péct a vařit. Kniha se mi teda líbyla,byla čtivá.

04.08.2016 4 z 5

Hvězdy s nadějí Hvězdy s nadějí Irena Piloušková

Wow na to že to psala autorka když jí bylo 19 fakt dobrý ale smutný příběh.Je k zamyšlení.

18.07.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jako nevim co dodat !!! fakt nejhezčí knížka kterou sem doteď četla. Kdybych mohla, dám i víc hvězdiček :) . Určitě ji nečtu naposledy, jěstě si ji někdy přečtu:) a od té autorky si přečtu i další knížky :) Nejen jednou mě i pobavila ae také ukápla slza. Byl to dojemný příběh... Určitě doporučuju :))

27.06.2016 5 z 5