Terez.a Terez.a komentáře u knih

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

První kniha, kterou jsem od Sparkse četla. Čekala jsem od ní trochu víc, protože film patří k mým nejoblíbenějším a hodně jsem si u něj pobrečela, to se mi u knížky nestalo. Byla na mě až moc naivně romantická.

28.09.2015

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Já od Sparkse čekala víc. Začátek byl přímo úmorně nudný, romantický konec to trochu vylepšil, ale kdybych tuto knihu nečetla o nic bych nepřišla.

28.09.2015 2 z 5

Slib - intimní příběh z války Slib - intimní příběh z války Audrey Magee

Já válečnou tématiku nevyhledávám, ale na tuhle knihu jsem náhodou narazila v knihovně a líbila se mi. Kniha je založená na dialogu a děj rychle plyne. Je tam láska, ztráta i napětí a boj. Navíc má kniha nečekaný konec.

28.09.2015 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Zklamání! Konečně jsem se rozhoupala a půjčila si slavného Greena a bohužel jsem celou knihu čekala, až se tam začne něco dít, což se bohužel nestalo.

28.09.2015 2 z 5

Království Království Amanda Stevens

Moc se mi líbila temná atmosféra, která prostoupila celou knihou. Při čtení jsem chvílemi měla husí kůži. Poutavý strašidelný příběh se sympatickou hlavní hrdinkou a miloučkým Angusem.

25.09.2015 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Taková romantická detektivka s prvky fantasy - někdy až moc přehnaná, přesto udržela mou pozornost a rychle se četla.

25.06.2015 3 z 5

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Tuhle knihu jsem si půjčila náhodou a nebyla špatná. Dozvěděla jsem se tam pár nových informací, které jsem netušila. Ale na můj vkus tam bylo příliš mnoho jmen a moc podrobná historie rodiny Kate. A také se tam objevovalo mnoho nepodstatných faktů ( jako neustálé výčty míst dovolených, na které jezdili)

25.06.2015 3 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Moje první kniha od této autorky a nenudila jsem se. Zajímavé téma s vtipnými pasážemi knize zaručili čtivost.

13.06.2015 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha mě okouzlila svojí obálkou, když jsem ji uviděla v knihovně, musela jsem si jí půjčit. Nezaujal mě tak moc děj, ale spíše pocity a citace. - ,„Kniha je lékař a zároveň i lék. Stanovuje diagnózu i terapii.“

13.06.2015 4 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Tak to bylo něco. Takový konec jsem vůbec nečekala. Příběh se opravdu zajímavě vyvíjí o to víc mě mrzí, že není k sehnání třetí díl v češtině.

03.05.2015 5 z 5

Tady a teď Tady a teď Ann Brashares

Od tématu cestování v čase jsem čekala mnohem víc. Kniha( i když se četla rychle) mě zklamala. Rozhodně měla potenciál, který autorka plně nevyužila.

03.05.2015 3 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Vůbec nelituji, že jsem se do této knihy pustila. Nejsem fanouškem počítačových her, ale při čtení jsem se přistihla, jak společně s hlavním hrdinou rozmýšlím strategii :). Kniha mě naprosto vtáhla do děje, který nenudí.

03.05.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Na tenhle díl jsem se obzvlášť těšila, protože předchozí část skončila tak napínavě ( a já chtěla hrozně zjistit, jak se Sydney dostane ven z nápravného centra). Naštěstí mě kniha vůbec nezklamala, byla snad ještě víc napínavější. ;)

02.05.2015 5 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Damen a Ever se celý díl snaží zrušit prokletí. Protože i když jsou zamilovaní, nemůžou se jeden druhého dotknout. "Vždycky chceme to, co nemůžeme mít." Místy nudné,ale naštěstí příběh oživil Jules (nová postava) a zajímavý zvrat na konci.

19.04.2015 3 z 5

Noční loď do Číny Noční loď do Číny Damian Dibben

Tato série má vzestupnou tendenci. Každým dalším dílem jsou Strážci minulosti více napínavější. Navíc nová hlavní postava zajímavě oživila děj a zamíchala vztahy.

18.04.2015 5 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

První kapitoly vypadaly slibně, potom se vše obrátilo a čekaly mě nudné stránky. Několikrát jsem měla chuť přeskočit na konec knihy ( protože tam se konečně začalo něco dít). Série Bez dechu mě bavila víc.

18.04.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Taková útlá knížečka se svižným, nenáročným dějem okořeněná humorem.

18.04.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Povedená knížka, která je zároveň smutná i veselá, pobavíte se, ale i pobrečíte. Skrývá v sobě zoufalství, ale i naději. Je plná emocí!

22.03.2015 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Takový průměrný příběh o andělech, kterému bohužel něco chybělo.

22.03.2015 3 z 5

Kouzelné prázdniny Kouzelné prázdniny Jo Pestum (p)

První knížka, kterou jsem si půjčila z knihovny a hned ten samý večer jsem jí přečetla. Milý, kouzelný příběh.

22.03.2015