Noční loď do Číny

Strážce minulosti Jake Djones a jeho přátelé opět vyrážejí vstříc novému dobrodružství. Tentokrát je čeká cesta do Číny 16. století. Tam mají zneškodnit nebezpečného nepřítele Xi Xianga, který chce zničit obchodní vazby mezi Východem a Západem a uvrhnout celý svět do války. Xi Xiang navíc drží klíč k tajemství zmizení Jakeova bratra Filipa. Hodiny osudu odtikávají poslední vteřiny. Stačí strážci minulosti splnit svůj úkol? Dozví se Jake něco víc o svém bratrovi? Minulost je ohrožena; jen Jake Djones ji může zachránit!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222334/strazci-minulosti-nocni-lod-do-ciny-URt-222334.jpg 4.335

Strážci minulosti 3.

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Night Ship To China, 2014

Kniha Noční loď do Číny

Elen telemna
28.10.2018

!Komentář může obsahovat spoilery!

Úžasná knížka!!! Když jsem ji dočetla, řekla jsem si: ,,Cože? A takto to končí? To nemyslíte vážně! Konečně se najde jeden bratr a hned zmizí druhý!!!" Konec byl opravdu dost otevřený... Škoda, že není další díl.
Celou dobu mi tak nějak vadila Jojo. Nebyla mi vůbec sympatická. Byla namyšlená a sobecká. Ale zhruba ve třičtvrtině knížky mi už tak nevadila (asi proto, že si Jake začal "všímat" i Topaz).
Knížka je zajímavá, originální a napínavá. Rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla!!! ;D

rubyna
11.09.2018

další díl, myslím, už nebude. Ani na autorových stránkách se nezmiňuje, že by mělo být pokračování.
Jojo je skvělá. Koření příběhu :-D

BellaBouře
27.05.2018

Bude pokračování? Celá série mě bavila a ráda bych se dozvěděla, co se stalo s Jakem

mikela
09.01.2017

První dva díly hlavní hrdina všechno kazil a byl za hrozného ňoumu. Až třetí díl byl k němu laskavější a já jsem si konečně mohla naplno užít příběh. Všechny díly jsou psány skvělým stylem, ale znovu bych je nečetla. Ale tento už jsem přečetla dvakrát a pořád jsem nadšená! Doufám, že brzy vyjde další díl :-D

vodopad152
27.09.2016

Tahle kniha byla druhá nejlepší. Pravda je že vždy obdivuji podnázvy a snažím se přijít na to proč se to tak jmenuje. Naštěstí na to vždy přijdu. Děj byl super, ale vždy mi trvá se do toho začíst než se to rozjede, ale vím moc dobře že to tam musí být.

Flexible
28.02.2016

Neví někdo jestli (kdy?) vyjde čtvrtý díl, protože ten třetí skončil strašně otevřeně a já se nemůžu dočkat!

Svatojánek
07.09.2015

Boží kniha!
Brácha řek že mi tu knihu zabaví a měl když jsem ji zhltla za jeden den a pak jsem knučela že nemám co číst.
Ale jestli nevyjde další díl tak se zabiju! A toho spisovatele první!

Terez.a
18.04.2015

Tato série má vzestupnou tendenci. Každým dalším dílem jsou Strážci minulosti více napínavější. Navíc nová hlavní postava zajímavě oživila děj a zamíchala vztahy.

cestování časem

Damian Dibben