Cirkus Maximus

Strážci minulosti jsou opět ve velkém nebezpečí. Zásoby atomia, nezbytné látky, která jim umožňuje cestovat časem, se hrozivě ztenčují. Jake a jeho přátelé jsou proto vysláni na další dobrodružnou výpravu. Krutá zrada však způsobí, že nevědí, komu mohou vlastně věřit. Na scénu totiž vstupuje nový a ještě mnohem nebezpečnější člen zločinné Zeldtovy rodiny, který má v plánu ovládnout starověký svět. A tak jsou strážci nuceni cestovat dále do minulosti, daleko hlouběji než kdy předtím, aby zachránili tehdejší svět i celou planetu pro budoucí generace. V tomto pokračování příběhu čeká strážce minulosti další vzrušující dobrodružství, které je zavede přímo do samého středu starověkého světa, do ulic Říma v době jeho největšího rozkvětu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/144990/cirkus-maximus-uCt-144990.jpg 4.258

Strážci minulosti 2.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Circus Maximus

Kniha Cirkus Maximus

vodopad152
19.02.2016

Kniha byla úúúúúžasnááááá a to vážně nepřeháním ani nevím jestli se mi líbila více než první díl, ale bylo to super. Já jsem si oblíbila Leoparda a konec byl velmi efektivní. Vřele DOPORUČUJI!!!

anibeni
01.05.2014

Povedená knížka, stejně jako první díl... Líbí se mi na tom nejvíce asi to, že není zbytečně vleklá ... Ale má otevřený konec, tudíž se budu těšit na další díl..

estelina2300
04.12.2013

Velice hezká knížka.

Byxy123
19.02.2013

Chvilku jsem přemýšlela, že knize dám čtyři hvězdy, protože mi Jake jako hlavní postava, která má vše zachránit, připadal jako někdo, kdo přitahuje problémy a průšvihy. Vůbec se mi to nelíbilo, ale velmi to patří k ději, protože by se jinak nemohl nikam pohnout. Takže zasloužených pět hvězd. :)

cestování časem

Damian Dibben