SvetlanaHonzova SvetlanaHonzova komentáře u knih

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento díl ze série mě vůbec nezaujal. Nemám teď moc chuť číst další díly. První díl byl napsán skvěle, o tomto díle se nedá říct, že je erotický, spíše takové čtení pro náctileté.

19.11.2022 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Na knihu jsem se opravdu těšila a musím říct, že mě velice zklamala. Obsah knihy mě vůbec nezaujal.

29.10.2022 1 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

První část knihy mi přišla jako totální trapná kniha, ale pak skvělé, vlastně jako vždycky od této autorky!

09.08.2022 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Osudy žen od této autorky mi přijdou bez jiskry života. Život pouze přežívají. Děj se čte dobře, kniha rychle ubývá.

17.03.2022 2 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Kniha která nenadchne ani neurazí. Je to taková oddechovka, která se dobře čte a stránky ubývají. Dávám tři hvězdy.

25.02.2022 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět super a napínavá kniha, jako vždy od této autorky. Četla se sama, chvílemi se od ní nedalo odtrhnout. Pokud v knihovně uvidím další knihu od této skvělé autorky, tak po ní určitě sáhnu :)

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Na tuto knihu jsem se moc těšila. Prvních 30 stránek super, kniha byla napínavá, ale postupně to začala být zbytečná omáčka kolem. Kniha nebyla špatná, ale už jsem četla i lepší trilery :)

05.02.2022 3 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Kniha byla naprosto jednotvárná. Děj se od půlky opakoval znovu a znovu dokola. Posledních 40 stránek jsem byla ráda, že už bude konec knihy.

05.02.2022 2 z 5

Sedm barev krve Sedm barev krve Uwe Wilhelm

Naprostá bomba! Jsem z této knihy nadšená. Od začátku až do konce byla velice napínavá. Jsem ráda, že ji mohu mít ve své knihovně :)

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha v podstatě o ničem. Ze štítků je jasné, o co půjde, a víc se děj nerozvine. Kniha mě nezaujala.

05.02.2022 1 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Knížky od tohoto autora zbožňuji, vždy je v nich napět od začátku až do konce. Ale bohužel v této knize pro mě ne. Kniha se mi četla těžce, a moc mě nezaujala :(

05.02.2022 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Takže wau! Od této autorky jsem zvyklá spíše na slaďárny, ale tohle byla teda pecka. Knížka se v podstatě četla sama.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět super počtení. Nedalo se od knihy odtrhnout. Říkala jsem si...dnes jen pár stránek a z pár stránek bylo 100 :D

05.02.2022 5 z 5

Kniha mě velice zklamala. Těšila jsem se na ni. Humor trapný, který zaujme možná náctileté čtenáře. Místy až dost vulgární.

05.02.2022 1 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

První část knihy super, četla se sama. V druhé části jsem byla lehce otrávená a konec už jsem dočetla jsem tak tak. Pořád ta stejná omáčka kolem. Bohužel musím dát jen 3 ⭐

23.01.2022 3 z 5