SpeeDeeX SpeeDeeX komentáře u knih

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Úžasné pokračování, napínavé od začátku do konce. Miluju tuhle sérii a strašně se těším na poslední díl ❤

26.03.2020 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Kniha je určená hlavně pro děti, takže je napsaná dost jednoduše. Chybělo nějaké napětí a asi by se mi líbila víc, kdybych byla mladší, ale i tak je to hezký a zajímavý příběh. Určitě si někdy přečtu další díly.

18.03.2020 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Super jako vždy, prostě klasický Carter. Čtivý, napínavý, morbidní ale hodně podobný předchozím dílům, což mi sice nějak extra nevadilo ale chtělo by to už změnu :)

16.03.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mě nebavila. Několikrát jsem ji chtěla odložit ale vždycky jsem si řekla, že se to určitě ještě rozjede. Nerozjelo. Ještě tak 100 stránek před koncem jsem si říkala, že dám šanci druhému dílu. Nedám. Vůbec jsem se nemohla začíst, příběh byl nudný, předvídatelný a strašně utahaný. Postavy mi byly nesympatické, hlavně Simon, který mě vytáčel, kdykoliv něco vypustil z pusy. Na knihu jsem se hodně těšila, o to víc jsem zklamaná. Další díly určitě číst nebudu.

08.03.2020 1 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nemám co vytknout, zatím nejlepší díl!! Přestože má knížka přes 600 stran, ani na jedné stránce jsem se nenudila, příběh je od začátku do konce nabitý akcí a zvraty. Nové postavy jsou super, hlavně jsem si oblíbila Lysandru. Kapitoly s Manon mě bavily ještě víc jak ve trojce a její střet s Aelin byl boží. Těším se na pokračování. ❤

20.02.2020 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Třetí díl se mi líbil ale oproti prvním dvěma dílům mi přišel trochu slabší. První polovina mě moc nebavila a měla jsem pocit, že se tam nic neděje. Druhá polovina je už o dost lepší a konec jsem četla s otevřenou pusou. Líbila se mi dějová linka s Manon, Abraxosem a Třináctkou. Těším se na další díl :)

31.01.2020 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Nemám slov. Děj je plný zvratů, napětí, akce a já se několikrát přistihla, že nemůžu přestat číst. Snad nikdy jsem nebyla do nějaké série tak zažraná jako do téhle. Hlavní postavy jsou stále úžasné. Za Celaenou zůstávají hromady mrtvol, Chaola miluju od začátku a dokonce jsem přišla na chuť i Dorianovi, kterého jsem v prvním díle moc nemusela. Konec mě dostal a strašně se těším na další díl ❤

08.12.2019 5 z 5

Armada Armada Ernest Cline

I přes pomalý začátek, nějaké nelogičnosti a trochu předvídatelný děj jsem fakt nadšená. Armada je čtivá, akční a líbila se mi víc než RPO. Odkazy na různé filmy, hry a hudbu jsou boží.

01.12.2019 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Taková oddechovka. Dobře se četla ale děj byl celkem obyčejný a někdy i trochu předvídatelný. Postavy jsou sympatické (hlavně Norman ❤❤❤) až na Jess, která mi občas lezla na nervy.

17.11.2019 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Nádherný a pravdivý příběh, který mě nejednou dojal k slzám ❤❤

16.10.2019 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Prvních 100 stránek jsem četla týden a do čtení jsem se občas nutila. Pak se to ale rozjelo a zbytek jsem zhltla přes víkend. Krásný a zajímavý příběh s úžasným koncem. Moc se mi líbily citáty z Xenofónova díla O jezdectví :)

06.10.2019 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Dlouho mě žádná knížka tak nepohltila. Hlavní postavy jsem si hned zamilovala (Chaol je boží :D) a příběh je taky super, i když jsem čekala trochu víc akce. Musím si co nejrychleji sehnat druhý díl :D

29.09.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

První polovina mě skoro vůbec nebavila a do čtení jsem se musela nutit. Ta druhá je ale skvělá a konec je totálně boží. Těším se na trojku :D

14.09.2019 4 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělá kniha, u čtení jsem se ani jednou nenudila. Příběh je plný akce, napětí a nečekaných zvratů. Potřebuju druhý díl!!:D

22.08.2019 5 z 5

Úžasná knížka, sem tam jsem se i nahlas zasmála. Film je taky úžasný ale knížka je prostě knížka:) U konce jsem se i rozbrečela, stejně jako u každého dalšího zhlédnutí filmu. Rozhodně doporučuji:)

25.09.2017 5 z 5